Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Nowy "Rise of the Tomb Raider" najbardziej pasuje. Jest bardziej filmowy od Tomb Raider z 2013 roku i bliżej mu do Uncharted. Innych podobnych do Uncharted gier na PC nie ma.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiego sieciowego FPS`a warto zainwestować na PS4, szukam czegoś co jest bardzo popularne i z możliwością kupienia używanej kopii w miarę możliwości. Coś innego niż najnowszy CoD bo za nimi nie przepadam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO ! 

A ja mam zagwozdkę z nowym Total War'em. Ogólnie strasznie mnie przeraża ta mała mapa(jak na Total war, karłowata) I ilość dostępnych frakcji. Ogólnie ktoś może polecić ? Bo to jest takie typowe nastawienie na DLC że aż smutno mi troszku jest ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GodXMan

Poczekaj do środy to będziesz mógł przeczytać lub zapytać kogoś o opinię CDA. Ogólnie ten Total War jest znacznie bardziej zróżnicowany i każde stronnictwo różni się wyraźnie od siebie i to nie tylko flagą, jak to kiedyś bywało.

@Syskol

Obecnie najlepszą opcją jest Overwatch. Nie wiem jak z Battlefield 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułów "moralnych". Chodzi mi o gry PC, które mocno angażują gracza, wymagają czasem podjęcia trudnych decyzji i bynajmniej nie chodzi mi o biel i czerń (zabić czy uratować) a o różne odcienie szarości, wybory np. pomiędzy złem a większym złem ("zło to zło, mniejsze, większe, średnie, proporcje są umowne a granice zatarte (...) ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim to wolę nie wybierać wcale" no ale niestety, czasem trzeba ;> właśnie m.in. wiedźmin ufundował mi takie moralne rozterki) Polecicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, iLy napisał:

Szukam tytułów "moralnych". Chodzi mi o gry PC, które mocno angażują gracza, wymagają czasem podjęcia trudnych decyzji i bynajmniej nie chodzi mi o biel i czerń (zabić czy uratować) a o różne odcienie szarości, wybory np. pomiędzy złem a większym złem ("zło to zło, mniejsze, większe, średnie, proporcje są umowne a granice zatarte (...) ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim to wolę nie wybierać wcale" no ale niestety, czasem trzeba ;> właśnie m.in. wiedźmin ufundował mi takie moralne rozterki) Polecicie coś?

Dishonred, Wiedźmin, TWD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sprawdzić wszystkie gierki od Telltale, a w szczególności pierwszy sezon The Walking Dead, The Wolf Among Us i Tales from the Borderlands. Do głowy przychodzi mi jeszcze Wasteland 2, ale szczerze powiedziawszy tamtejsze wybory nie dostarczyły mi jakichś szczególnych rozterek moralnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jak wszyscy wiemy, dużymi krokami zbliża się letnia wyprzedaż na steamie. No własnie, masa gier przecenionych, więc mam pytania:

1. Planujecie kupić jakies konkretne tytuły?

2. Waham się między Killing Floor 2 Deluxe a Dead By Daylight. Co lepsze do popykania ze znajomymi? A może lepiej zaopatrzyć się w zupełnie inny tytuł? Myslałem jeszcze o pudełkowej wersji Total War Shogun 2 ze wszystkimi dodatkami. Pomóżcie proszę :P

Pzdr

Edytowano przez K4SP4R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@K4SP4R

Zależy, co lubisz. Jeśli kochasz siekać zombiaki w stylu Left for Dead 2 to śmiało bierz Killing Floor 2.  Dead By Daylight  to gra z gatunku horroru, więc jeśli lubisz czuć dreszcze to bierz ją śmiało. Ale bardzo dużo czasu spędzisz z Total War Shoghtun 2, jeśli czujesz w sobie zmysł stratega. Wybór tytułu zależy od twoich osobistych preferencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza generacja dostała nowych NPC-ów, więcej lore, DLC w pakiecie i naprawiono parę rzeczy. Pozostałe rzeczy pozostały takie same.

Dopiero nowa generacja dostała wersje udoskonaloną, która dodatkowo wprowadza parę zmian u wrogów oraz zapewnia stabilne 60 klatek. Na PS3 30 klatek. Ogólnie nie ma dużych wahań klatek na sekundę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kupić Dishnored za 4,99 euro bez DLC? DLC są wystarczająco dobre i długie, aby zakupić je w wersji GOTY za około 100 zł w pudełku? Stracę dużo na fabule bez ich poznania? Pytam się, gdyż waham się pomiędzy wspomnianą grą, a Crysis Maximum Edition, które jest w tej samej cenie. Aha, Age of Empires II HD jest nadal godne polecenia? Z tego co wiem, to gra jest dobra chociaż minęło wiele lat, jednak czy zrazi osobę która mało gra/ła w strategie?

Edytowano przez Kosarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa DLC są istotne fabularnie, ale bez nich można spokojnie sobie grać i za wiele Ci nie umknie.

GOTY nie kosztuje 100 zł, ale 12 euro co wychodzi jakoś 60 zł ze wszystkimi podatkami.

Crysis to zwykły FPS z ładną grafiką. Niby fajnie się gra, ale jest wiele lepszych gier. Dlatego lepiej nieco dopłać do tych 12 euro i kup dobrą grę z fajną fabułą i ciekawymi mechanikami rozgrywki.

Jak nie lubisz strategi to Age of Empires nie będzie dla Ciebie, ale jest to gra przyjazna nowicjuszom.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosarz5 Wersja GOTY Dishonored zawiera 3 DLC (+ takie popierdółkowate z koścmi do zbierania). Pierwsze to serie wyzwań w stylu, zabij tylu przeciwników w czasie, zabij cel bez wykrycia, itd. Dwa kolejne (The Knife of Dunwall i The Brigmore Witches) składają się na dwu częściową historię Dauda - zabójcy, który zabił królową, co jest początkiem historii Dishonored. Zwłaszcza te dwa są warte polecnie. Ale 60 zł? Dałbym głowę że ze 2 lata temu kupiłem GOTY za pół tej sumy. Może cena ma związek z nadchodzącą dwójką?

Crysisy to tak jak pisze @Scorpix zwykłe FPSy. Dobre, ale nic nadzwyczajnego. Myślę że są warte te 5 euro, no ale jeśli masz wybierać, bierz Dishonored.

 

A skoro już piszę, to się zapytam zgromadzenia. Czy warto brać z Wyprzedaży Steama Rocket League za 12 euro? Gra jest świetna bo grałem podczas darmowego weekendu - chodzi mi tylko o ty czy za moment nie będzie (albo jest/była) jeszcze taniej?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Despero23 napisał:

A skoro już piszę, to się zapytam zgromadzenia. Czy warto brać z Wyprzedaży Steama Rocket League za 12 euro? Gra jest świetna bo grałem podczas darmowego weekendu - chodzi mi tylko o ty czy za moment nie będzie (albo jest/była) jeszcze taniej?

Raczej nie sądzę, żeby w najbliższym czasie cena Rocket League była niższa. W czasie darmowego weekendu kosztowała tyle samo ile teraz.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Morrowinda, Sleeping Dogs i Just Cause grałem we wszystko. Jednak trafiłem na ciekawą promocję na Steam gdzie Just Cause 3 jest w paczce z Rise of the Tomb Raider za niecałe 200 zł i o ile jakości tej drugiej gry jestem pewny to nie wiem jak jest z Just Cause 3 bo w internecie spotkałem się z przewagą negatywnych opinii. :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bale

Akurat GTA V jest na tyle dobra i rozbudowana gra w trybie singleplayer, ze warto te gre kupic kupic chocby dla niego samego. A w multi pewnie tez znajdziesz jakichs randomow do gry. Ja sam sie przymierzam do przejscia GTA V po raz drugi, bo za pierwszym razem zaliczylem te produkcje Rockstara na PS3, a wersja PC juz od kilku miesiecy siedzi mi na windowsowym pulpicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...