Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@kiogu1 a próbowałeś coś z serii Devil May Cry? Bardzo różnorodnych system walki, wiele różnych stylów do opanowania, fabuła moim zdaniem dobra ale to kwestia gustu (piszę tu o 3 i 4 części gdyż w najnowszą nie grałem),  trzecia część kupuje nieco jeśli chodzi o jakość konwersji na PC ale da się grać. Jeśli nie grałeś to polecam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam shootera do grania online. Dawniej bardzo długo przesiadywałem przy Killzone 2 na ps3. Teraz nie mam konsoli, a do grania zasiadam bardzo rzadko. Niedawno przypomniałem sobie o Killzonie i wszystkich chwilach, które przy nim spędziłem. Szukam czegoś podobnego na PC. Najlepiej gdyby ludzie z tej strzelanki nie wykruszyli się po 2 latach, żeby była to raczej jednorazowa inwestycja w grę na wiele lat.

EDIT: CS odpada

Edytowano przez ambulans112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ambulans112 Nie powiedziałbym, że gracze BF/CoD szybko odchodzą, baza graczy jest bardzo duża i jest wielu wiernych fanów. W BF Bad Company 2, BF3 i BF4 grają do tej pory (niedawno grałem we wszystkie). A CoDy to zależy od części. CoD4 parę lat nie grałem ale bym się nie zdziwił jeśli by były serwy do tej pory. Obecnie gram w Black Opsa, serwerów natłoku nie ma, ale jest gdzie grać, podobnie w BO2.

A co do innych tytułów, to masz przecież świeżutkiego Overwatcha, i darmowe Planetside 2

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie lepszym wyborem dla ciebie będzie CoD. Nieduże mapy, szybkie i częste spotkania graczy, czyli po prostu gra jest szybka. I nawet jeśli dostajesz wciry, to zawsze jakiegoś killa złapiesz i masz trochę satysfakcji. Call of Duty uruchamiasz i właściwie od razu grasz, a BF jednak trochę nauczyć się trzeba. Z drugiej strony w Codzie nie zobaczysz dużego podboju na 64 osoby, gdzie pełno jest piechoty, czołgów, pojazdów, śmigłowców furgocących nad głową. CoD jest bardziej kameralny, zbliżony z lekka do Quake, a BF to trochę takie zręcznościowe pole bitwy.

A co do konkretnych części, z Call of Duty najbardziej podobają mi się te trzy wspomniane wcześniej: CoD4 Modern Warfare, Black Ops, Black Ops II. I chyba najbardziej polecałbym ci BO2. Moim zdaniem najbardziej dopracowana część przed erą skocznych egzoszkieletów.

A z BF to także wspomniane wcześniej. BF4 - najnowsza, dużo graczy. BF3 - wg niektórych lepszy od 4, też na graczy nie będziesz narzekał. Bad Company 2 - trochę już zapomniany, ale graczy jest sporo, wielu uważa ją za najlepszą część. A moim zdaniem, przez pewne uproszczenia, szybsza i bardziej zbliżona do CoDów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szukam kogoś kto doradzi mi jaki tytuł wybrać na PS4 z szeroko pojętego gatunk jRPG jest dobry dla kogoś kto nigdy nie miał styczności z tego typu grami (grałem w Dragon`s Dogma i Dark Souls, ale czy są  to podręcznikowe jrpgi?) wpadło mi w oko Valkyria Chronicles Remastered 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrMieszk0 prostą ale bardzo przyjemną grą jest Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Co prawda steruje się głównie myszką ale sam ogrywałem ją na laptopie na touchpadzie i spokojnie dawało radę. Jak o niej przeczytasz to możesz się zrazić prostotą ale radzę dać jej szansę bo naprawdę potrafi wciągnąć na długie godziny. A jeśli chcesz bez myszki to polecam Rayman : Origins tym bardziej że jeszcze przez jakiś czas można ją pobrać za darmo na uplay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sleeping Dogs grałem dość krótko, bo mnie znudziła... Za to Mordor ogrywałem godzinami i starałem się maksować wszystko co się da i z podstawowej wersji bez dodatków mi się to niemal udało. Walka w obu przypadkach to wciskanie odpowiednich przycisków w odpowiednim momencie i bardzo ułatwia to granie na padzie. Mi Mordor przyniósł dużo więcej czystej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa wagi poważnej. Otóż chce kopić X Box One S ale warunkiem akceptacji zakupu ze strony małżonki jest gra dla niej lub dla nas co-op.

Podpowiedź: żona lubi klimaty baśniowe/ fantasy itp. - Podobało jej się np. Trine na PC lub stare dobre "Tanki" na NES.. Myślałem też o Overcooked z nowszych produkcji.

 

Z góry dzięki za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry strategicznej/ekonomicznej. Myślałem nad Cities: Skylines, jest teraz na steamie za 7 ojro. Opłaca się? Czy ta gra posiada jakąś kampanię czy tylko tryb swobodny? Może moglibyście polecić inną grę z budowaniem bazy/królestwa ewentualnie jakiegoś przedsiębiorstwa? 

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun

Polecam Planetbase. Fajnie zrealizowana budowa bazy na odleglej planecie - trzeba planowac do przodu, zarzadzac surowcami, kolonistami, wznosic potrzebne struktury itd. Ewentualnie Offworld Trading Company, chociaz w tym tytule wiekszy nacisk polozony jest na handel niz na budowanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję z kolegą gry MMORPG, ostatecznie MMO bez elementów RPG. Czekamy na Escape from Tarkov, ale w międzyczasie chcielibyśmy w cośrodę razem pograć. Moźe być f2p, b2p, abonament także.  Myśleliśmy nad Wowem z dodatkami, ale czy gdybyśmy teraz zaczęli,  to czy nie przytloczylaby nas ilość "contentu"? Może Albion?  Dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba Grałem już w całą serię Dragon Age, całą serię Risen, Skyrima, Fallouta 4, Mass Effecty, Deus Exy, wszystkie Dark Souls, Lords of the Fallen no i moją ulubioną serię - Wiedźmina. Grałem też przez chwilę w pierwszego Gothica ale ta gra mi się absolutnie nie spodobała i leży teraz na półce i się kurzy i nie sądzę żebym do tej gry się jeszcze przekonał.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...