Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Gość Wehr_aka_Pizzasso

IMHO okładki w CDA są najbardziej profesjonalnymi i najładniejszymi okładkami pism o grach (Playboy ma lepsze :)) nie tylko w Polsce, ale także i w Europie (PC Action ma dużo brzydsze). Jednak przydałyby się na nich panienki (najlepiej nago :)), ale wewnątrz, bo moja matka by mi was kupować nie pozwoliła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biggie

Okładki wypasione! Każda dobra. Odkąd pamiętam (a od dawna czytuję, żeby nie być chwalipięta - to od początku :):):):):)). Tak trzymać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziki_Metalowiec

Według mnie okładki są super, ale żałuje że CDA nie dało tej okładki z Max Payne'a, o której pisało w nr XIII. A tak w ogóle to nie lubię mrocznych okładek tylko takie jak z Tron 2.0(Numer chyba 11/03) i z nr 2/04

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gdzies wspominalem, wg. mnie okladki sa pokrywane dziwnym lakierem. W moim oraz kilku znajomych przypadku zaginaja sie rogi i po dwoch dniach cala okladka jest jakas taka pogieta. Tak jakby byla za sztywna aby poddac sie wyginaniom.

Co do stylingu to spece z CDA znaja sie na rzeczy i wiedza jak przyciagnac wzrok potencjalnego kupujacego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gdzies wspominalem, wg. mnie okladki sa pokrywane dziwnym lakierem. W moim oraz kilku znajomych przypadku zaginaja sie rogi i po dwoch dniach cala okladka jest jakas taka pogieta. Tak jakby byla za sztywna aby poddac sie wyginaniom.

Co do stylingu to spece z CDA znaja sie na rzeczy i wiedza jak przyciagnac wzrok potencjalnego kupujacego.

Ja byłbym raczej za zmianą tej folii lakierującej na matową, taką jak ma MANGAzyn. O ile wiem, tylko jedno pismo w Polsce może się pochwalić czymś takim (nie licząc książek i komiksów), więc atrakcja byłaby niemała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki są super, ale żałuje że CDA nie dało tej okładki z Max Payne'a, o której pisało w nr XIII. A tak w ogóle to nie lubię mrocznych okładek tylko takie jak z Tron 2.0(Numer chyba 11/03) i z nr 2/04

Ja tez jak zobaczylem, ze nie dali tej okladki z Maxem, to prawie sie przewrocilem... Taka okladka zmarnowana! No ale sila wyzsza zadzialala, szkoda takiej świetnej okladki...

Aha zawsze mialem to powiedzieć - wy to juz nawet folie musicie dac najlepsza!!!!!!!!!!!! Nie starczy im naj pelne wersje i samo pismo! Nawet folia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Ogólnie okładki w CDA są spoko, ale gdy widze okładkę typu : 01/2004, 11/2003 czy 09/2003 to aż się zniechęcam :? Ale jest spoko i tak trzymać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne żę są spoko ale chciałbym żęby walneli gumowego kurczaka jak gania smugglera :P są nawet nawet ale ta nowa 03/04 jest jakaś dziwna dlamnie zmieńcie ją na gumowego kurczaka. GUMOWE KURCZAKI RULES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

Kurde stary, o co ci konkretnie chodzi, bo ja Cie zupełnie nie kumam.

Jak dla mnie to zwykłe statsiarstwo....

Wracając do tematu, jak juz napisalem, nowa okładka to małe dzieło... Zaje..ekhmm... BARDZO mi sie podoba. DTPowcom stawiam po piwie, a jak za miesiac zrobia cos podobnego, to po dwa :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozart

Jak dla mnei okłądka z nowego numeru jest spox. SZkoda mi tylko że w tym numerze na okłądce są motywy tylko z jednej gry. Dobrze by było gdyby więcej było okłądek CDA w których jednocześcnie występują motywy z różnych gier.

PS: Ten koleś na avatarze to ja zgadnijcie ile mam lat :P

PS: Smuggler chcę więcej konkursów na okładce ;) tak jak wtedy z tym pierścieniem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ten koleś na avatarze to ja zgadnijcie ile mam lat :P

hehe pewnie aktualne :P

Lepiej zmień go szybko bo jak któraś z niewielu obecnych na forum przedstawicielek płci pięknej zobaczy to jeszcze sie w niej instynkt macierzyński obudzi - a byłaby to wielka szkoda dla reszty :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okładek taka jak ta z Tronem i ta z Max Paynem II (o ile dobrze kojarze okładkę) są dla mnie za proste. Wielomotywowej okładce też jestem przeciwny, miałem do czynienia z kilkoma takimi i nie wywarły one na mnie szczególnego wrażenia. Pozostałe okładki wykonane są całkiem profesjonalnie i mam nadzieję, że pojawi się na nich więcej smaczków w stylu "Ale głupi ci Rzymianie":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muchozool

Okładek naprawde nie ma co sie czepiac. Kupujac CDA nigdy nie patrze

na obrazek na okladce tylko szukam tytulow pelnych wersji gier i ew ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Okładki CDA od paru numerów są naprawdę odlotowe! Tak, to dobre słowo. :) Od numeru 06/2003 wyglądają lepiej niż kiedyś (zresztą kiedyś też było bardzo dobrze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość El_Fuego

Hejka!

Ponieważ zaciekawił mnie temat okładek muszę przyznać, że okładki CDA są po prostu średnie. Przechadzając się po empiku znalazłem dwie podobne gazety. CD-Action i Game.Info. Oba miały na okładce między innymi Beyond Good and Evil. Pomimo tego, że CDA było o wiele grubsze to okładka mniejszej gazety bardziej przyciągneła mój wzrok. Nie sądzicie, że okładka CDA jest trochę mało czytelna a gry są słabo wyeksponowane?

Do miłego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gharlon

nie wiem czy nie pjawiła się tu taka propozycja już, ale można by pozwolić np. robic projekty użytkownikom i jeżeli pojawiłoby się coś ciekawego to użyć jednego przywydaniu...

obecnie to brakuje mi okładek utrzymanych w jakichś mroczniejszych klimatach ale to już chyba kwestia gustu :P... patrząc obiektywnie to i tak są zdecydowanie powyżej oceny dobre :)

a co do tego El_Fuego , że bardziej przyciągnęła twój wzrok okładka innego pisma to można to sobie jakoś samemu zinterpretować... moja interpertacja taka, że pstrokacizna rzuca się w oczy (jeżeli okładka była rózowa w krwistoczerwone trójkółka to nie dziwne, że przyciągnęła Twój wzrok :P) zaś stonowane i porządnie skomponowane okładki mniej się rzucają w oczy... ale jeżeli przyjrzeć się obu z bliska to masz dwie opcje... przy jednej będziesz podziwiał przy drugiej walczył o zachowanie oczu w stanie aktywnym i nadającym się do użycia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki w CDA są zarąbiste . Kolorowe i jakieś takie... fajne :wink: .

Poza tym najbardziej podobała mi się ta okładka ze Skraajem na środku (chyba 7 urodzinki). Ciekawe czy ktos doczytal sie wszystkich textow jakie sa tam ukryte...

A tak swoją drogą, skąd jest zdanie PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ KTÓRZY TU WKRACZACIE. Też było na jakiejś okładce..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki byłyby OK, gdybyście w 13 numerze nie pokazali alternatywnych. Mi się podobały inne (np. Strażak zamiast TRONA, czy żołnierze w styczniowym zamiast ?), ale z drugiej strony nie da się trafić we wszystkie gusta, więc moje spostrzeżnia możecie pomijać, bo włąsciwie okładka nic nie zmienia, liczy się to co jest w środku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoj? drog?, sk?d jest zdanie PORZUĆCIE WSZELK? NADZIEJĘ KTÓRZY TU WKRACZACIE. Też było na jakiej? okładce..

Facet, to klasyka. Ten tekst widnial na bramie piekla, opisanego przez pewnego Wlocha, do rymu, kilkaset lat temu. Wiecej podpowiedzi nie bedzie :). "Lasciate ogni speranza..." itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście sądzę, że okładki w CDA są zrobione naprawde profesjonalnie i do tego są bardzo fajne. Nie podobała mi się jednak okładka która dostała tytuł "okładki roku". Była ona dla mnie troche denna i nieciekawa. Najmniej mi się podobała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...