Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Gość M_a_r_c_i_n

Kurde spalił m się zasilacz z kompa i 60 zł musiałem wydać na nowy .No i nie moge sobie kupić CD-ACTION ;( A okładka jest całkiem miodna :)A w sumie ,to nawet się boję jak na nią patrzę :)

Ależ Ty masz problemy, nic tylko wspólczuć biedaczkowi :/ Kogo to obchodzi, człowieku? Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89
A może by tak dać białą okładke i zestwaw kredek????

Każdy narysuje okładkę jaką bedzie chciał :twisted:

Jeszcze inaczej... Niech sprzedają CDA "czystego" i dorzucą Długopis i se każdy napisze co bedzie chciał?? Skoro DTP uznało że tak ma być to jest Idealnie i nienażekajcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku najbardziej podobala mi sie okladka z 05 ... ta z bettlefielda vietnamu... byla [beeep]ista.... nie podeszla mi troche ta z 100tki... jakas taka zlota 100 dziwnie wygladala :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madzia Lord of everything

Mi osobiście nie podobały się dwie ostatnie okładki. Nie wiem były jakieś takie szro-bure:PNajbardziej podobała mi się okładka z numeru96,97,99:)Ale ogólnie są milutkie dla oka tylko, że ja na okładkę patrzę na końcu:P nie wiem sama dlaczego:) ale jak juz ją zobaczę to się jej wnikliwie przyglądam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi większość okładek CDA się podoba :) Wg. mnie NAJLEPSZĄ okładką była ta z Mafią (z 2002). Nie przepadam za mrocznymi okładkami takimi jak np. obecny numer. Wole jasne i przejżyste. Jednak okładki CDA są i tak 100 razy lepsze niż u konkurencji :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zwirko82

MAM takiego pomysła...aby zrobić konkurs na okładkę dla numeru 13. zgłoszenia nadsyłalibyśmy do redakcji a ta w drodze selekcji wybrałaby tę, która byłaby ich zdaniem najlepsza pod względem graficznym i pasowała klimatem do 13 numeru. Resztę dzieł możnaby wrzucić na Covera, lub tylko te najlepsze, lub te najśmieszniejsze.

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa techniczna: Od paru numerów mają (okładki) inny papier, lepszy kajkiś.

A według mnie najlepszą okładką była ta z numeru 02/04 (edycja DVD) - super, biała z osobnikiem z DeusEx'a II. Odlot! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal

Moim zdaniem okładki są zrobione dokładnie ładnie i przejżyście,wszystko jest tak rozmieszczone że sie nie "zlewa" nawzajem.Jednym słowem są spoko:!: A na tak na marginesie: najfajniejsza jest(moim zdaniem)okładka z numeru 1/2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred

Co do okładek... :-k sam nie wiem, ogólnie nie mam im nic do zarzucenia. Wkurza mnie jedynie fakt, że dla wersji z CD jest zawsze inna okładka, niż dla wersji z DVD. A co do najlepszej okładki: bezapelacyjnie wygrywa okładka z aktualnego numeru - 08.04 (ta dla wersji CD). To jedyna i słuszna odpowiedź, na pytanie o najlepszą okładkę :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

Okładki w CDA są jak dla mnie zaledwie dobre. Wprawdzie nie należe do osób co to psioczą że kiedyś to było super, a teraz to CDA schodzi na psy, komercha, bla bla bla.... ale w jednej kwesti muszę się z takowymi "ludziami" zgodzić - niegdyś okładki były(jak dla mnie) lepsze. Najbardziej podobały mi się te misz-masze, czyli jakieś screeny z recenzowanych gier poprzeplatane na okładce. Dobrze byłoby również aby okładki CD i DVD wersji były identyczne(te z CD zawsze są lepsze :P). Bardzo podoba mi się za to wyróżnienie tematu numeru na okładce(chociaż raczej powinno być tak, że temat numeru = okładka[jak to ma miejsce z NFS:U2 w wersji CD]). Logo jest jak najbardziej OK. Być może tylko mi podoba się taki "misz-masz" na okładce, ale cóż.... takie już moje zboczenie ;).

PS. A propo "starych czasów", ostatnio zajrzałem na krążek 100 CDA, i przejrzałem pierwszy numer w pdf-ie, i tak się coś zamyśliłem... zaraz, ja to już gdzieś widziałem! Schodze do piwnicy, przeszukuje "archiwum" i proszę - mam 1 numer CDA! I to z płytą!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się STRAAASZNIE podoba okładka nowego CDA w wydaniu DVD! Szkoda, że nie mam takiego napędu :evil: Wtedy mógłbym sobie kupić, a tak mogę sobie tylko na nie popatrzeć :evil: Ale za to mam wywieszkę, więc nic straconego :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp na okładkach! :wink: Po raz pierwszy odkąd pamiętam, logo CDA zostało (częściowo) zakryte! Mi sie najbardziej podobała okładka na 7-mio lecie CDA. Bardzo hm... artystyczna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta okladki fajne i zdjecia na nich ale musze was nie pochwaic za nowe logo :D

Wiec tak pismo sie nazywa CD-action a nie Grafomonowe-action a dlaczego gramofonowe ? no cuz to Logo wasze to ludzik stajacy w pBycie ale CZARNEJ a czanre plyty sa jak sie spala.

nie kaze wam zmieniac ale stwiaerdzam fakty ze logo bylo lepsze poprzednie bo przedstawialo plyte a nie czarna dziure albo plyte gramofonowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest super, okładki odjechane (najlepsze są te ciemne i mroczne :twisted: ), ale i tak wg mnie najbardziej interesować nas powinno to, co jest między nimi :D . Jak dla mnie nieważne jest jaki jest obrazek, lecz jakie gry są recenzowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi większość okładek CDA się podoba :) Wg. mnie NAJLEPSZĄ okładką była ta z Mafią (z 2002). Nie przepadam za mrocznymi okładkami takimi jak np. obecny numer. Wole jasne i przejżyste. Jednak okładki CDA są i tak 100 razy lepsze niż u konkurencji :twisted:

Właśnie te mroczne są najlepsze :D Mają taki nietypowy klimat. Okładka z 102 numeru, wersja DVD to istne cudo. Można na nią patrzeć i patrzeć i patrzeć... ach, rozmarzyłam się :). Oby takich więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi większość okładek CDA się podoba :) Wg. mnie NAJLEPSZĄ okładką była ta z Mafią (z 2002). Nie przepadam za mrocznymi okładkami takimi jak np. obecny numer. Wole jasne i przejżyste. Jednak okładki CDA są i tak 100 razy lepsze niż u konkurencji :twisted:

Właśnie te mroczne są najlepsze :D Mają taki nietypowy klimat. Okładka z 102 numeru, wersja DVD to istne cudo. Można na nią patrzeć i patrzeć i patrzeć... ach, rozmarzyłam się :). Oby takich więcej!

Od roku czy dwóch, wszystkie okładki bardzo mi się podobają np. wersja DVD 08/03 z logo HL2 chyba, bardzo ładna, najnowsza wersja DVD, też ładna. Zgadzam się mroczne są bardzo dobre. Wymienie jeszcze dwie: 02/04 DVD (to chyba ta z bohaterem Deus Ex 2) i 03/03 z wizerunkiem mrocznego elfa z Warcraft III. Obie bardzo mi się podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elendil

W moim przekonaniu okładki w CDA (niemal) zawsze stały na najwyższym poziomie i (niemal) zawsze wyrożnialy się z tłumu. Tak jest i teraz, co jest chyba wystarczającą rekomendacją?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dacoll

Mnie najbardziej podobała by sie okładka z nagą babką . Moglibyście

taką dać.Chyba by się wam nic nie stało ?? Tylko zwiększyła by

się popularność cda :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dacoll
A mi większość okładek CDA się podoba :) Wg. mnie NAJLEPSZĄ okładką była ta z Mafią (z 2002). Nie przepadam za mrocznymi okładkami takimi jak np. obecny numer. Wole jasne i przejżyste. Jednak okładki CDA są i tak 100 razy lepsze niż u konkurencji :twisted:

Mi także niepodobają się mroczne okładki. W cda powinny być

wszystki jasne. :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...