Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Najlepszy z całego interesu jest nasz kulturysta z okładki który co jakiś czas nabiera kolejnej warstwy mięśniowej zamieniając się huderlawego cd-miotacza w wymiatającego twardziela :):):) niedługo trzeba będzie powiększyć logo bo może się nie zmieścic :D:D

Racja. Ale co ztym fantem zrobic? Moze zmniejszyc logo? albo je przesunac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marco.sm

Najlepsza okładka byla z Max Paynem 2. Tylko do druku nie trafiła(czyt. wszystko przez Remedy Entertainment bo nie pozwoliło wypuścić obszernej zapowiedzi. :( . Ale co wiem to jedna gazeta miała pozwolenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki są spoko. 3majcie tak dalej, a jeszcze dalej zajdziecie. :D
po okładkach pisma nie ocenisz :P Ważna jest treść :) no i oczywiście CD :)
Ale co wiem to jedna gazeta miała pozwolenie).
Gazeta ?? Acha Olszyńska ;P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miechów posiadam DVD. O ile numer, na którym była okładka z NFS: Underground zbytnio się od wersji DVD nie różnił, o tyle byłem zawiedziony, że w numerze z pelnym THPS 3, tracę piękną okładkę z Wormsem na rzecz brudno-szarych commandosów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych okładkach najlesze jest to, żę są wytrzymałe. Najlepszy dowód co jakiś czas numery CDA przechodzą sesje 1 na 1 z durnym kotem mojej siory i jeszcze żaden numer poważniejszych obrażeń nie odniósł (a wcześniej nie udało się przetrwać takiej sesji np mojemu zeszytowi od fizyki :D)

Swoją drogą ciekawe czemu ten durny futrzak tak nie znosi CDA :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja widziałem taką reklamę katalogu domu wysyłkowego. Najierw omówiono jego zalety. Po czym postawna matrona zdzielił zwinętym w rulon katalogie zaległego na kanapie męża (wyjętego jak żywcem z Kiepskich) i nakazala mu zabranie się za robotę. Co było podkreśleniem trwałości okładek. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Powiedzcie proszę;jak to robicie że wasze okładki są tak wspaniałe?Wam nie dorównuje nawet Playboy :wink: .(chociaż kto wie?)I jak to robicie że nawet z okładek (niektórych)można się pośmiać?Ja bym tak nie mógł.Przecież to jest nie możliwe.Czyżbyście byli "duchami"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam:) nie ma gołych babek...:)

Ale ogólnie fajne:)

Chociaż lepiej by było jakby na okładce nie było żadnych napisów oprócz loga CDA. Wiem że to mało realne i samobójcze ale spox...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę;jak to robicie że wasze okładki są tak wspaniałe?Wam nie dorównuje nawet Playboy :wink: .(chociaż kto wie?)I jak to robicie że nawet z okładek (niektórych)można się pośmiać?Ja bym tak nie mógł.Przecież to jest nie możliwe.Czyżbyście byli "duchami"?

AAAAA!!! Wazelina !!!! Spływaaaaaaa!!! litrami:)) 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
W tych okładkach najlesze jest to, żę są wytrzymałe. Najlepszy dowód co jakiś czas numery CDA przechodzą sesje 1 na 1 z durnym kotem mojej siory i jeszcze żaden numer poważniejszych obrażeń nie odniósł (a wcześniej nie udało się przetrwać takiej sesji np mojemu zeszytowi od fizyki :D)

Swoją drogą ciekawe czemu ten durny futrzak tak nie znosi CDA :lol:

konkurencja go wynajeła bo nie znają już innych sposobów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dosc mieszane uczucia... Jedne okładki były genialne (jak ta z Worms) inne troche mi sie nie podobały (ta ostatnia z Doom 3) ale to tylko moj gost, a jak wiadomo o nich sie nie rozmawia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam:) nie ma gołych babek...:)

Ale ogólnie fajne:)

Chociaż lepiej by było jakby na okładce nie było żadnych napisów oprócz loga CDA. Wiem że to mało realne i samobójcze ale spox...

Człowieku to nie playboy cda czytaja tez nieletni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się okłada 1/04 niepodoba. Oklepana. Hellknight to temat stary. Lepsza by była taka jak obrazek na pierwszej stronie recki KOTR. Albo piłkarz z PES3. Alter okładka numeru XIII też była lepsza, niż taktórą wydrukowaliście. Choć ja bym to inaczej jeszcze zrobił (też z motywem XIII).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miechów posiadam DVD. O ile numer, na którym była okładka z NFS: Underground zbytnio się od wersji DVD nie różnił, o tyle byłem zawiedziony, że w numerze z pelnym THPS 3, tracę piękn? okładkę z Wormsem na rzecz brudno-szarych commandosów

Czasem grafy sa podobne, czasem nie - a ci brudnoszarzy komandosi bardzo sie ogolnie podobali. Swoja droga w nr 02 okladki CD/DVD beda rozne ale zrobione tak, by nikt nie narzekal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to nie playboy cda czytaja tez nieletni :D

Jak by dali choć raz "nagą laske" na okładce (bo we wstępniaku rez była ;)) to by im cały nakład poszedł z czego widze, więc troche spokojniej przecież nie gadamy tu o playboy ;).

A co do okładek to nie zawsze są rewelacyjne, ale przecież doskonałości nikt jeszcze nie osiągnoł :?, nom ale jak będą stali na tym poziomie to będzie dobrze (a nawet wiecej niż dobrze :)). Jeszcze jedno, nad ostatnią okładką to chyba się nie napracowali wiem, że każdemu nie dogodzą, ale odnosze takie wrażenie, ot co :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki w CDA - bardzo ładne. Logo po tych upardge wygląda równiez całkiem spoko. Widać że ktoś się do tego przyłożył. Tak dalej.

PS. Szkoda że okładka z Maxem poszła do piachu. Taka piękna była :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ornmoth, zgadzam sie z Tobą, że nad ostatnią okładką nie napracowali się zbytnio, ale to co jest za okładką (mówię nadal o wyglądzie pisma) jest lepsze od tego co było w poprzednim numerze. Świetna robota panowie i panie z DTP!

Z tą nagą laską też jest niezły pomysł! Może jak będzie (np.) Max Payne 5 to główny bohater będzie się podpierał laską i wtedy można całkiem nagą laskę umieścić na okładce. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...