Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Ornmoth, zgadzam sie z Tobą, że nad ostatnią okładką nie napracowali się zbytnio, ale to co jest za okładką (mówię nadal o wyglądzie pisma) jest lepsze od tego co było w poprzednim numerze. Świetna robota panowie i panie z DTP!

Ja też się zgadzam. Faktycznie okładka jest dość kiepska. Ale podoba mi się ten napis DOOM III (już się nie moge go doczekać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nagą laską też jest niezły pomysł! Może jak będzie (np.) Max Payne 5 to główny bohater będzie się podpierał laską i wtedy można całkiem nagą laskę umieścić na okładce. ;)

Nom dokładnie, a podtytułem do MP5 będzie "szarża z leską w jednej ręce, gumowym kurczakiem w drugiej i lutownicą w zębach" ;).

A co do oprawy graficznej cda w środku to nie zaprzeczam jest bardzo dobra. Zwłaszcza podobała mi się oprawa recenzji worms3D oskara, pizze i nobla im za to :D.

DTP "odwala kawał (a nawet dwa :)) dobrej roboty"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Woszczyna

Jak to mówią okładki są wizytówką czasopisma,a że te są znakomite tak i całe pismo musi też takie być. Jedno spojrzenie na okładkę i już wiemy czego możemy się spodziewać po bierzącym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył na okładce styczniowego CDA motyw z Pinsem. :) No, ale cóż, nawet najlepszym się zdażają wpadki, następna okładka będzie wypasiona. Zobaczycie! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył na okładce styczniowego CDA motyw z Pinsem. :) No, ale cóż, nawet najlepszym się zdażają wpadki, następna okładka będzie wypasiona. Zobaczycie! ;)

o ile mi wiadomo to numer styczniowy jest już w sprzedaży ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył na okładce styczniowego CDA motyw z Pinsem. :) No, ale cóż, nawet najlepszym się zdażają wpadki, następna okładka będzie wypasiona. Zobaczycie! ;)

>>> nie ma to jak refleks :wink:

o ile mi wiadomo to numer styczniowy jest już w sprzedaży ...

Hehe mało tego na lutowej biedzie motyw z Deus Ex'a:IW No chyba że na wersji CD bdzie inny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył na okładce styczniowego CDA motyw z Pinsem. :) No, ale cóż, nawet najlepszym się zdażają wpadki, następna okładka będzie wypasiona. Zobaczycie! ;)

o ile mi wiadomo to numer styczniowy jest już w sprzedaży ...

Chciałem powiedzieć, że Prince był wart tego, aby był umieszczony na okładce.

Hehe mało tego na lutowej biedzie motyw z Deus Ex'a:IW No chyba że na wersji CD bdzie inny

No to wiadomo, że okładka będzie niezła. W redakcji jest tyle zwolenników Deus Exa, że pewnie nie przepuszczą słabej okładki. (Swoją drogą, wątpię żeby przepuścili okładkę z jakąś inną grą.) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki są spoko. Zresztą poważnych zmian i tak nie można zrobić, chyba ze beda wielofunkcyjne (nie mowie oczywiscie o uzywaniu ich jako papieru toaletowego za czym stoja przeciwnicy cdactiona:) np. bedzie sie z nich dalo wyciac i zlozyc trojwymiarowego dyskobola, popiersie lenina czy ex stacje kosmiczna Mir :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki są super. Od razu wyróżniają się w tłumie innych czasopism w kiosku czy gdzie indziej. Obrazki dobrej jakości i jakioeś takie dynamiczne i przyciągające oko. Poza tym nie za dużo napisów, wszystko co trzeba. Świetna robota!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył na okładce styczniowego CDA motyw z Pinsem. :) No' date=' ale cóż, nawet najlepszym się zdażają wpadki, następna okładka będzie wypasiona. Zobaczycie! ;)[/quote']

o ile mi wiadomo to numer styczniowy jest już w sprzedaży ...

Chciałem powiedzieć, że Prince był wart tego, aby był umieszczony na okładce.

Niop

Prince byłby lepszy, niż Hellknight!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ornmoth, zgadzam sie z Tob?, że nad ostatni? okładk? nie napracowali się zbytnio,

>>>Alez tak, tylko ze poszla nie ta, nad ktora pracowalismy, bo ID nie zdazyl z potwierdzeniem (autoryzacja), wiec dalismy to, co autoryzowal z gory. I nad tym tez (wbrew pozorom) sporo siedzielismy, zeby to JAKOS wygladalo.

A jesli mowisz o okladce w 02 to powiem tylko jedno - przypatrzcie sie BARDZO dokladnie tej panience z BG&E i zobaczcie jaki dowcip jej zrobilismy. Nie wiem czy na tych skanach to bedzie widoczne - ale jak juz bedzie w kioskach to... no, kto pierwszy odgadnie na czym polegal dowcip, dostanie jakas nagrode niespodzianke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie okładki z CDA, a te z innych czasopism. Albo choć te z pierwszymi numerami CDA. Cd-Action pod względem okładek jest najlepsze w polsce, i kropka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podobają okładki w stylu - 100%-owe zerżnięcie okładki jakiejś gry - oczywiście jest już coraz lepiej - ale fajnie by było gdyby graficy popisali się odrobiną inwencji - i potworzyli jakieś miksy znanych postaci/miejsc - lub też coś CDA-podobnego (np. dajcie w numerze 100-ym postać z loga CDA w jakiejś innej porze/lub ze zwariowaną twarzą :) )

A ja mam pomysł (tylko proszę Smugglera, żeby tego postu nie usuwał) dajcie na okładkę (można by i numeru 100) głowę Smugglera :D .

A okładki CDA są super! I każda jest dobra na swój sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł (tylko proszę Smugglera, żeby tego postu nie usuwał) dajcie na okładkę (można by i numeru 100) głowę Smugglera :D .

ooo rrany, wtedy by nikt tego nawet do ręki nie wziął :D (proszę to traktować jako [kiepski, bo kiepisk] żart)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze o okładkach z troche innej strony :D

Chodzi mi o grzbiet czasopisma. Nie uważacie jest on bardzo pomocny ??

Co 13 numerow zmienia się kolor grzbietu i gdy CDA stoi sobie na półce jeden obok drugiego a potrzebujemy jakiegoś numeru to po kolorze grzbietu łatwo odnaleźć interesujący nas numer. A do tego jeszcze są ładnie ponumerowane, a numery są w kwadracikach o innym kolorze. Świetna sprawa z grzbietami... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ja zauważyłem kilka takich rzeczy:

-Koleś z Armed & Dangerous dotyka (chyba) palcem jej tyłek

-Ma pępek na boku brzucha

-Dziewnie wygiętą rękę

-Pierścień z Władcy Pierścieni (tyle że zielony) na palcu

No i co zgadłem coś?? :D:D

Czekam na nagrodę :P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ja zauważyłem kilka takich rzeczy:

-Koleś z Armed & Dangerous dotyka (chyba) palcem jej tyłek

>>> to chyba jest najbardziej prawdopodobne :D

-Ma pępek na boku brzucha

>>> niieeee, pępek to ona ma normalnie, tylko ze jest odwrócona :)

-Dziewnie wygiętą rękę

>>> ręke ma też normalną, ja w kazdy razie tak potrafię wygiąc :P

-Pierścień z Władcy Pierścieni (tyle że zielony) na palcu

>>> ten pirscien nawet kształtem nie przypomina zbytnio tego z WP, choiaż..

No i co zgadłem coś?? :D:D

Czekam na nagrodę :P:P

Pozatym SMG (chyba) mówił, że to coś oze być niewidoczne na skanie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mowisz o okladce w 02 to powiem tylko jedno - przypatrzcie sie BARDZO dokladnie tej panience z BG&E i zobaczcie jaki dowcip jej zrobilismy. Nie wiem czy na tych skanach to bedzie widoczne - ale jak juz bedzie w kioskach to... no, kto pierwszy odgadnie na czym polegal dowcip, dostanie jakas nagrode niespodzianke.

Hmmm... przejrzałem dostępne materiały i są dwie rzeczy, które mi osobiście rzuciły się w oczy:

1. Panienka ma różnokolorowe oczy, ale moze to wina skanu

2. Znad spodni wystaje jej różowy pasek materiału (czyżby majteczek???), a przez cała grę ma ona zielone spodnie, więc skąd ten róż?

I jak?? To, czy jeszcze coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc okładki z CDA trzymają poziom. Czasem mnie drażni, że w wersji CD i DVD są różne. :( Czasem jednak to nam, DVDkowcom trafi się ta lepsza (vide. HL2). Oto jakie okładki najbardziej mi się podobało (z tych, które teraz pamiętam):

- Devastation (z tą babką)

- DOOM3 (ale nie ta ostatnia, ta wcześniejsza)

- HL2 (dvd)

- Worms3D (CD)

- NS Underground (z tą laską, i CD i DVD były fajne :))

- Unreal 2 (a jeszcze lepsza ta na teczce)

- XII ze względu na numerek :)

- Ostatnia, DVD

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...