Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Gość Shadow-Master

Okładki są spoko, choć nieważna okładka tylko to co w środku :) A jakbym mógł to bym sobie okładkami pokój wytapetował ale mi szkoda :) Na półce też ladnie wyglądaja. :lol: :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Avallac'h

Okładki są w sumie niezłe , tylko mam parę zastrzeżeń :

- teraz zrobiły się troche za miękkie.... po dwóch dniach nie poznalem CDA!

-OStatnie numery takie jakieś mroczne... aż strach się bać

-przy cenie napis NADAL 18,50.... hmmmm no cóż nie lubie czegoś takiego , to jak chwalenie się (wiem że jest czym ale zawsze......)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no według mnie okładka jest w porządku, ale moją uwage też przykuł napis NADAL... :? W pierwszym momencie pomyślałem, że następny numer nie bedzie już kosztował te 18.50 skoro ten numer ma NADAL tą cenę :D

Poza tym okładka na "opakowaniu" na płyty też jest fajna. Każda okładka z Hitmanem przykuwa uwage (nawet gdyby leżał on sobie na plaży i opalał swoją łysą główke ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

Pamiętam, że kiedyś istniał zwyczaj umieszczania Lary Croft (coraz to inne modelki) na okładkach każdego styczniowego numeru. Jednak to musiało znudzić się w redakcji bo od kilku lat po Larze nie ma śladu (zresztą po co umieszczać emerytkę na okładce, już wolę facjatę z Manhunta albo jakieś inne panie z gier). Ponadto bez tego silikonu numery wydają się jakby lżejsze (ale to tylko złudzenie optyczne :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki s? w sumie niezłe , tylko mam parę zastrzeżeń :

- teraz zrobiły się troche za miękkie.... po dwóch dniach nie poznalem CDA!

Papier sie nie zmienil...

-OStatnie numery takie jakie? mroczne... aż strach się bać

Zmienimy klimat w najblizszym CDA

-przy cenie napis NADAL 18,50.... hmmmm no cóż nie lubie czego? takiego , to jak chwalenie się (wiem że jest czym ale zawsze......)

To nie chwalenie sie, tylko uspokojenie tych, ktorzy widzac 4CD zamiast 3 wystrasza sie, ze za malo kasy wzieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2fast4you

Mi tam podobala sie okladka numeru 07.04, jest klimatyczna( gosciu z manhunta;)). I wogole jakas taka fajniutka, natomiast najgorsza byla "okłatka"( :lol: ) numeru 02.04!!! błeeeeee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca

Aha... okładki maja klasę, nawet jak na okładki :] Wśród pism komputerowych górujecie XD

Ale jeśli chodzi o najlepszą okładkę... nie wiem... nie ma takiej :] wszystkie są świetne, a co miesiąc są jeszcze lepsze. Cos jeszcze trzeba dodać ? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zwirko82

Mi utkwiła w pamięci okładka 4/2003, na siedmiolecie CDA. Już przy niej miałem ubaw wyszukując ukrytych tekstów między setkami tytułów gier.

Tylko ten gościu troche paścił bo większość tekstu zasłaniał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze ja dałbym na okładke te dwie panienki, które są w dziale opisującym targi E3. Po prostu miodzio :D To zwiększyłoby sprzedaż do co najmniej 300 tys egzemplarzy, bo ludzie by sobie pomylili cda z gazetkami rozbieranymi :D Nie no ale tak na poważnie to więcej takich fotek :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Tak ogolnie to nie mam zastrzezen :P Nie podoba mi sie tylko ten mroczny klimat [ktos juz przede mna o tym wspominal chyba, ale to co :D ] I jeszcze aluzja do tych mrocznych klimatow: jakos za bardzo nie chce mi sie czytac recenzji wydrukowanych na czarnych i takich krwistych kolorach. Wiem, ze czasami taki kolor pasuje do recenzowanej gry, ale po prostu jakos mi sie to nie widzi :?

P.S. Kiedy zaczna wychodzic pierwsze przecieki co do nastepnego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze czasami taki kolor pasuje do recenzowanej gry, ale po prostu jakos mi sie to nie widzi :?

>>>Wyobraz sobie recke Thiefa, czy chocby Dooma na sterylnych bialyh kartkach - brrrr, zero klimatu.

P.S. Kiedy zaczna wychodzic pierwsze przecieki co do nastepnego numeru?

>>>Ciezko powiedziec. Ale mysle, ze moze pod koniec nastepnego tygodnia sie zacznie, bo jest pare rzeczy godnych uwagi. Zreszta i tak nie macie szans odgadniecia [bez sporych podpowiedzi] co bedzie. Zaskoczymy was.

...jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

Hmm... czyżby okładka dotycząca gry Playboy: The Mansion (jakoś mi ta gierka nie może wyjść z głowy :D )?

To super!! Przecieki to będzie świetna rozrywka na początek wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżąca okłada lepsza niż ta od 100, bo tamta mnie prawdę mówiąć rozczarowała :( Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta wielka "100"

W #101 jest klimatycznie i dobrze rozplanowane.. wielkie uznanie dla DTP, czy kto tam TO robi :wink: Ciekawe, jaka była alternatywna :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89
Bieżąca okłada lepsza niż ta od 100, bo tamta mnie prawdę mówiąć rozczarowała :( Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta wielka "100"

W #101 jest klimatycznie i dobrze rozplanowane.. wielkie uznanie dla DTP, czy kto tam TO robi :wink: Ciekawe, jaka była alternatywna :wink:

A mnie się okładka z setnego numerka podobała!! Ta wampirzyca tak fajnie z profiul wyszła... A te jej usta tak pięknie umazane jakąś mazią.... Achhh.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się okładka z setnego numerka podobała!!

>>> i masz do tego prawo :D

Ta wampirzyca tak fajnie z profiul wyszła...

>>> tego sie akurat nie czepiałem :wink: Mi chodziło o całokształt..

A te jej usta tak pięknie umazane jakąś mazią....

>>> skoro to wampirzyca, to to może... krew... To elementarne, drogi Watson'ie 8)...

Achhh.....

>>> Ehhhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89
A mnie się okładka z setnego numerka podobała!!

>>> i masz do tego prawo :D

Ta wampirzyca tak fajnie z profiul wyszła...

>>> tego sie akurat nie czepiałem :wink: Mi chodziło o całokształt..

A te jej usta tak pięknie umazane jakąś mazią....

>>> skoro to wampirzyca, to to może... krew... To elementarne, drogi Watson'ie 8)...

Achhh.....

>>> Ehhhh...

Rozumiem że nie o to ci chodziło!! A z tą mazią to się domyśliłem sam!! :D

A jako całość wyszło jeszcze lepiej!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie okładki CD-Action bardzo podobają. No może średnio ta ostatnia z Manhunta. Wolałbym może taką z Toka Race Driver 2 albo Euro 2004, ale ogólnie jest spox. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...