Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Gość sokole_oko2

...podobal A ten gościu mamusia się wystraszyła cytuję:"...a to napewno jest to twoje CD-Action czy inni 'MAGAZYN' wojenny" Hehehe. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sokole_oko2

...podobal A ten gościu mamusia się wystraszyła cytuję:"...a to napewno jest to twoje CD-Action czy inni 'MAGAZYN' wojenny" Hehehe. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade

Okładki są naprawde fajne. Rozmieszczenie, kolorystyka itp. Od razu widać, że to CDA. Fajny pomysł jest też z dwoma wersjami okładek dla wersji z CD i DVD osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Moja ukochana okładka to ta w której była recenzja Medal of Honor. Świetnie wybrany obrazek naprawdę robi swoje. Podobał mi się też projekt okładki z Medal of Honor Spearhead-świetny obrazek jako taki ,a że jestem maniakiem gier które są w Ardenach ten by mi wyjątkowo odpowiadał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... okladki CDA roznia sie od okladek innych czasopism, ze sa ladne, wszystko jest poukladane [ na niektorych okladkach konkurencji wszystko wyglada nawalone, jakby na "chama"... i wogole fajne ^^ .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki są pardzo fajne (moje ulubione to: ta od NFS:U (10/2003 CD) i z Wormsem (12/2003))

Dobrze że są z takie foliowate po sie nie moczą (jak się cos na nie wyleje)(w innych gazetach dają zwykłe i pózniej przeważnie albo są poplamione albo wogóle ich nie ma) :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie okładki są bardzo czytelne. Mi wystarczy rzut oka (nie radzę tego robić bo potem jest je ciężko włożyć na miejsce :wink: ) i już wiem co jest w cedeku. W innych GAZETACH to choćbym patrzył pół godz to się nie dowiem co tam jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Proponuje skonczyc temat ('wszyscy zgadzaja sie ze soba, a bedzie nadal tak jak jest' ;) ).

Dlaczego? Może jak jeszcze 1000 razy powiemy, że są ładne to staną się jeszcze ładniejsze. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od grafiki, ale jak oglądam okładki pism w kioskach to cda nie da się z niczym pomylić. Zawsze przyciąga uwage i odrazu wiadomo co to za pismo. Jak dla mnie pełny profesjonalizm. Okładak powinna być reklamą pisma i przyciągać wzrok potencjalnego klienta. Okładki cda od zawsze spełniają to zadanie. wiec nie potrzeba żadnych w nich rewolucji. Są naprawde dobre i zdecydowanie wyprzedzają pozim okładek innychpism komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo

Jak wam się podobały ostatnie okładki (styczeń, luty(...) maj) ?

IMO najlepsza jest obecna z B:V, a najgorsza ta z FarCry'aja.

Czekam na jakąś cudowną w 100 numerze ... złota ?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Czekam na jakąś cudowną w 100 numerze ... złota ?? :D

Świetne były dwie Jubileuszowe okładki. Obie na dziesięciolecia. Pierwsza to ta z Playboya. Cud Minimalizmu złote X na czarnym tle. Wrażenie niesamowite. Druga bardzo podobna była na czasopiśmie konkurencyjnym z CDA ,które już niestety nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo
Czekam na jakąś cudowną w 100 numerze ... złota ?? :D

Świetne były dwie Jubileuszowe okładki. Obie na dziesięciolecia. Pierwsza to ta z Playboya. Cud Minimalizmu złote X na czarnym tle. Wrażenie niesamowite. Druga bardzo podobna była na czasopiśmie konkurencyjnym z CDA ,które już niestety nie istnieje.

Nie bójmy się urzyć tego słowa. To ŚGK miał tą genialną(!) okładkę. Szkoda, że nie Go już wśród nas ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jak?? cudown? w 100 numerze ... złota ?? :D

?wietne były dwie Jubileuszowe okładki. Obie na dziesięciolecia. Pierwsza to ta z Playboya. Cud Minimalizmu złote X na czarnym tle. Wrażenie niesamowite. Druga bardzo podobna była na czasopi?mie konkurencyjnym z CDA ,które już niestety nie istnieje.

Dlatego wlasnie my bedziemy szukali innych sposobow :PPPPPP

Minimalizm byl w 04/03 (ta z 7 + stwor z Unreala), teraz bedziemy raczej leciec klimatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Czekam na jak?? cudown? w 100 numerze ... złota ?? :D

?wietne były dwie Jubileuszowe okładki. Obie na dziesięciolecia. Pierwsza to ta z Playboya. Cud Minimalizmu złote X na czarnym tle. Wrażenie niesamowite. Druga bardzo podobna była na czasopi?mie konkurencyjnym z CDA ,które już niestety nie istnieje.

Dlatego wlasnie my bedziemy szukali innych sposobow :PPPPPP

Minimalizm byl w 04/03 (ta z 7 + stwor z Unreala), teraz bedziemy raczej leciec klimatem.

No i całe szczęście. Juz chyba upadku drugiego pisma które kocham bym nie przeżył. Ale wierzę ,że okładka będzie piękna. Tylko proszę nie ujawniajcię przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo
Jak wam się podobały ostatnie okładki (styczeń, luty(...) maj) ?

IMO najlepsza jest obecna z B:V, a najgorsza ta z FarCry'aja.

Czekam na jak?? cudown? w 100 numerze ... złota ?? :D

No patrz, a ja uwazam na odwrot :)

Kwestia gustu :D

Podpisze się pod apelem Bimbra89 (fajnie brzmi :D), aby okładke pokazać dopiero, jak czasopismo będzie w kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dunmer

A ja jestem konserwatystą i podoba mi się jak jest. Zresztą zawsze mi się podobało. Zawsze obawiam się wszelkich zmian :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...