Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Gość Vlad_Vonsowitch

Hm...najdajniejsza okładka - 50 nr CDA. Pamiętam, że potem w AR Smugg polewał sie z jakiegoś gościa, że wyszły tylko 3 numery z napisem "HIT 50 CDA"... nieziemski miałem wtedy ubaw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz chciałbym coś dodać do mojego topicu a wiec...

ten topic od teraz nie obejmuje tylko i wylacznie okladek czasopisma CDA ale także okladek pełnych wersji i Cover cdków w CDA.

:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vlad_Vonsowitch

Przednie Okładki na Cover CD są takie jakieś..naciułane ? Tzn. za dużo tam różnych napisów :P Jeszcze tylko tam fajerwerków brakuje i złotego wodotrysku :P Za to tylnia (tylna ? nigdy nie pamiętam jak sie mówi i pisze :/) mi sie podoba, bo jest przejrzysta..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vlad_Vonsowitch

Oh wybacz mi, o wielki Mastahu, popełniłem tak tragiczny błąd wypowiadając swoje zdanie i - o zgrozo - niezgodne z twoim! Cóż za nietakt i zniewaga ...

A tak na serio - nie powiedziałem, że okładki na Coverach są złe, a tym bardziej, że są gorsze od okładek innych pism.. Następnym razem przeczytaj coś 2 razy zanim to ocenisz..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okladka z nr lisropadowego 2003 byla do kitu. popracujcie nad okladkami!!!!!!!

Ale żeś sie synu wysilił :wink::wink:

A tak serio to myślę ze okładki w CDA są super ale poza...........

......

....

.......

....

żadną. :wink::wink::wink::wink::wink:

Są po prostu super szkoda że widze nową tylko raz na miesiąc. :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okladka z nr lisropadowego 2003 byla do kitu. popracujcie nad okladkami!!!!!!!

Ale żeś sie synu wysilił :wink::wink:

A tak serio to myślę ze okładki w CDA są super ale poza...........

......

....

.......

....

żadną. :wink::wink::wink::wink::wink:

Są po prostu super szkoda że widze nową tylko raz na miesiąc. :wink::wink:

wysililem sie bardziej niz ty, koles.

Na szczescie ogladam te badziewne okladki cda tylko raz w miesiacu. Uwazam ze CDA poz wzgledem okladek (i nie tylko) powinno brac przyklad z... ech, nie ma zadnych wzorow do nasladowania pod wzgledem okladek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Ale wy jestescie.................................................

Antyokładki!Okładki w CDA są najlepsze na świecie!

Kto się nie zgadza to zapraszam do konkursu wąchania okładek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysililem sie bardziej niz ty, koles.

Na szczescie ogladam te badziewne okladki cda tylko raz w miesiacu. Uwazam ze CDA poz wzgledem okladek (i nie tylko) powinno brac przyklad z... ech, nie ma zadnych wzorow do nasladowania pod wzgledem okladek

Wiesz co bez obrazy ale myślę że jesteś trochę dziwny. Piszesz na forum CDA tyle postów że wyglada to na statsowanie a jeszcze prawie nic dobrego o CDA nie powiedziales :evil: :evil:

Sorry za offtopic :D

A teraz gdy przeglam sobie stare numery CDA to sądzę że DTP i inni graficy odwalaja dobrą robotę. Okładki w każdym CDA są stylkowe i nie jest to jeden wielki misz-masz. Nie ma tu tak jak w czasopismie XX np albo YY napaćkanych, kolorowych, losowo wycietych motywów z gier. :D:D Wszystko jest dobrane stylowo np motywy wojenne, sportowe. Nawet jeśli ktos jest fanem gier sportowych i zwykle nie czyta CDA to gdy zobaczy okladke z motywem jakiegoś piłkarza z gry FIFA to kupi nasze pisemko bo przyciągnie go motyw z okladki. I wlasnie dlatego tez okladki w CDA tak jak jest to teraz nie mogą mieć 2 razy pod rząd motywów w jednym stylu. :D:D

GOOD WORK DTP (i faceci od grafiki też) :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej zwalona okladka byla ta z 4/2002 z Potwory i spólka.

Pamietam ze kod kreskowy byl na calej mordce tego jak mu tam bylo chyba Mick(ten zielony z 1 okiem). czyzby cenzura :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej zwalona okladka byla ta z 4/2002 z Potwory i spólka.

Pamietam ze kod kreskowy byl na calej mordce tego jak mu tam bylo chyba Mick(ten zielony z 1 okiem). czyzby cenzura :D ?

Ja sądzę że na tej okładce pod pseudo Mick jest ukryty Smuggler albo jego twarz dokladniej :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jediyan

Mi to tam wisi jaką okładkę dadzą.Jak to się mówi "Nie osądzaj książki po talerzu zupy" czy jakoś tak leciało.Dla mnie to się liczy zawartość (a konkretniej AR i Na fazie :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Fajne są screeny na okładkach.Odrazu wiadomo jakie są gry.Szkoda że cena taka mała(napisana małym drukiem).Na pierwszy rzut oka nie widać.Trzeba dokładnie obejrzeć.Reszta super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki CDA są jak najbardziej wyważone , nie atakują natrętnie czytelnik a czterdziestoma innymi okładkami gier jak dzieje się to w przypadku np. Clicka ! czy innego syfu tego pokroju . Krótko mówiąc jest dobrze a nawet doskonale. W kwestii numeru XII - był to dobry pomysł aby zamieścić akcent komiksowo-świąteczny a to że premiera XII zbiegła się z tym numerem no coż ciekawy zbieg okoliczności. Reasumując dodam że ciężko nie zauważyc was ( magazyn oczywiście :) na wystawie w kiosku na tle innych szmelcowych gazet pokroju gierowego, a to duży plus :D:D serwujcie dalej takie okładki :):) ( no może bez takich onomatopeji :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki CDA są jak najbardziej wyważone , nie atakują natrętnie czytelnik a czterdziestoma innymi okładkami gier jak dzieje się to w przypadku np. Clicka ! )
Okladki clicka wcale nie sa (a przynajmniej kiedys nie byly)takie zle
W kwestii numeru XII - był to dobry pomysł aby zamieścić akcent komiksowo-świąteczny a to że premiera XII zbiegła się z tym numerem no coż ciekawy zbieg okoliczności.

100% racji, to byl znakomity pomysl, adekwatny do pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z całego interesu jest nasz kulturysta z okładki który co jakiś czas nabiera kolejnej warstwy mięśniowej zamieniając się huderlawego cd-miotacza w wymiatającego twardziela :):):) niedługo trzeba będzie powiększyć logo bo może się nie zmieścic :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej uważam że okładki są spox tylko że trzeba uważać by nie popadać w ciągłe zachwyty bo jeśli nawet ssaki naczelne to czasem czytują ( a czytują :D ) to jeszcze zaczną popadać w samozachwyt i będą wyrabiać 400 procent normy :):):) A wtedy zaleje nas numerami specjalnymi , sobotnio-niedzielnymi itp. :D:D:D ale tak na serio to trzymacie klasę i pamiętać by okładkę nie zdominowały powszechne sms-konkursy których pełno dziś wszędzie :D:D:D (ale ze mnie wazeliniarz :P ) trzymać się !!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...