Jump to content

Blizball

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Blizball

 • Rank
  Hobbit
 1. Blizball

  Age of Conan

  Czy AoC jest najlepszym mmo? Napewno pod wieloma względami tak, otóż : 1.Unikalny system walki - czegoś takiego nie znajdziesz w innym mmo 2.Grafika - żaden mmo nie dorówna 3.PvP - wiadomo w większości znajdziemi, ale tu mamy balans postaci dzięki czemu jest świetne 4.Możliwość budownictwa - tak możemy budować, własne koszary 5.Możliwość podbijania miast 6.Craft stoi na wyższym poziomie 7.Dla polski tani abonament to taki plusik dla nas
 2. Witam, chętnie podejmę się wyzwania .Mój ulubiony typ gier to MMORPG, czy mógłbym je recenzować?
 3. Ciekawe czemu mój post został usunięty?? hmm cda się boi?? Pytam się czy wkońcu dostaniemy jaką kolwiek odpowiedź? Czy pracujecie nad rozwiązaniem problemu?
 4. Blizball

  gry sprzedam

  Dałbyś foty zawsze to zwiększy zaufanie co do ciebie.
 5. + ciekawe recki z wielką łychą humoru + dobrze się czyta(duże literki) + znajdzie się trochę o gadżetach jak i o sprzęcie - jak dla mnie 14.99zł to za dużo - problemy z pełniakami, np. w majowym numerze mage knight nie działa single player - w najnowszym numerze pisze że w grze mage knight możemy się cieszyć grą z naszymi przyjaciółmi, a tryb wieloosobowy nie jest dostępny zaliczam to do kłamstwa
 6. Mage knight: Single player mi nie działa, a gra wieloosobowa niedostępna chyba z przyczyny CDA. Speedball 2: Jak to powiedział Gwynbleid jest to gra na 20 min, dla wszystkich co lubią tego typu gry polecam Chaos league. O sven i tunguska się nie wypowiadam ponieważ nie moje typy.
 7. Z tym spijaczem wymiotów to dobre . Mam pytanko do śledzących postępy D3, czy bn będzie na abonament?
 8. U mnie gra odpala się szybko, ale mam dwa problemy: 1.Jeśli jest to prawdą co mówi lucasatan to cda nas oszukało, proszę adminów o wyjaśnienie. 2.Po wybraniu postaci, gdy ładuje mi się do gry gra mi się wyłącza. Majowy egzemplarz to mój pierwszy, trochę lipne pierwsze wrażenie chyba już nie kupie kolejnych numerów ;/.
×
×
 • Create New...