Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Jest to pismo dla graczy, a gracze jakichs ogromnych wymagan co do samego tekstu nie maja.

Specjalnych wymagań możesz nie mieć Ty. Gracze nie są szarym monolitem i nie możesz uogólniać ich postaw tylko dlatego, że Ty masz taki a nie inny pogląd na daną sprawę. To elementarne, drogi Watsonie.

Oczywiscie nie mowie, ze osoby grajace, sa glupkami

Nie, mówisz tylko (a może aż!), że mają niewybredne gusta.

W kazdym razie redaktorzy wielce sie nie skupiaja nad tym czy lepiej napisac: "Flaki leca wszedzie", czy "Wnetrznosci rozbryzguja sie po (...)"

O ?flakach? to możesz sobie poczytać w opiniach na forum czy w blogowych recenzjach. Wbrew Twojej tezie redaktorzy muszą skupić się na tym co i jak piszą. Wszystko po to abyś Ty, czytelniku, nie miał poczucia pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Wracając do tematu, ja kupuję CD-Action, ponieważ cenię sobie profesjonalizm redakcji. Ostatnio wpadło mi w ręce pismo konkurencji. W spisie treści dostrzegłam sporo ciekawych rzeczy, cena niższa a na płycie wielki hit. Całe dobre wrażenie prysło niczym bańka mydlana, gdy bliżej przyjrzałam się zawartości. Sporo ?lania wody?, za dużo za dużych obrazków oraz momentami zbyt ogólnikowe wypowiedzi w recenzjach ważnych gier. Porównując oba czasopisma stwierdziłam, że warto wydać te kilka złotych więcej, aby otrzymać produkt, który będzie spełniał większość moich wymagań.

A czy CDA jest najlepszym czasopismem o grach? Dla mnie tak, ale jak powiadają ?ilu ludzi, tyle zdań?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to CD-Action kupuję głównie dla recenzji, nowinek technologicznych jak i dla działu "Na Luzie", który zawsze lubię przeglądać oraz AR. Również często zdarza mi się kupić z uwagi na ciekawy, niecodzienny artykuł o tym co było, jest jak np. ten ostatni o Sinclair'u - miło się takie rzeczy czyta, taki odskok od świata gier w pewnym sensie.

To co na płycie z reguły mnie nie interesuje, bo mało gram, a gry same w sobie już mnie nie pociągają od wielu lat. Jedynie tapety sobie przeglądam, przynajmniej nie muszę szukać po necie odpowiednich w tym gąszczu, a jednej do teraz używam.

Myślę, że na chwilę obecną nie ma innego pisma, które oferowało by to wszystko w takiej samej formie, jaka przypadła mi do gustu - byłoby to raczej niemożliwe.

To chyba tyle.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

CDA kupuję głównie dla świetnego pisma, które zajmuje mi na czytanie (oczywiście od deski do deski, co do reklam - jak jest jakaś ciekawa...) czasami 2 tygodnie, czasami tydzień lub mniej (zależy, ile mam nauki i takie tam). Cover traktuję jako dodatek :)

Czy jest jakieś lepsze pismo? Jeżeli chodzi o pisma komputerowe - oczywiście nie. I miejmy nadzieję, że tak już zostanie... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd-Action kupuję, żeby dowiedzieć się, jakie gry nabyć i ogólnie o grach. Również dla publicystyki, która jest bardzo często ciekawa, jak i dla Action Redaction. CDA jest niezastąpione, ale jeśli chce być nadal najlepszym pismem, musi też zwracać uwagę na konkurencję (np. na Play). :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego pisma to jest najlepsze! Ja kupuje CDA ,ponieważ są fajne pełniaki , zapowiedzi hitów i dobre recenzje które warto czytać. Cd-Action to nie zwykła gazeta jak np. KŚG czy Play (Fanów gazet co wymieniłem przepraszam ale nie lubie tych gazet) ,ale czasopismem na range świata...

A kto ma jedne z najszybszych recenzji? -MY- Kto ma fajne pełniaki? -MY- Kto ma super zapowiedzi? -MY-

Kto ma słabe recenzje? -ONI- :D

Podsumując kocham CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupowałem pisma "growe" tylko dla ów gier, które były załączone na płytkach więc kupowałem CDA i Click. Niestety komputer jakim wtedy dysponowałem nie pozwalał na nic ciekawszego niż bardzo zacofane gry Clicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje dlatego, że jakoś najbardziej przypadł mi do gustu ponieważ taki typu Play ma mniej stron więc zmieści się tam mniej recenzji a jeżeli zmieszczą porównywalnie co cda to nie będzie miejsca na inne dodatki.W cda są testy sprzętów, na luzie, AR i wiele innych.

mam tak samo

--------------

Zapraszam na mój blog o wiedzminie: wiedzmin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie pobije pisma, które dało swego czasu Diablo 2:) Czytam CDA przez pewien czas i muszę powiedzieć, że kiedyś ono mogło śmiało ogłaszać się najlepszym. Ale teraz tak nie jest. Redaktorzy faktycznie często zaniżają poziom, tak do pryszczatego 13 latka. Ponadto niektórzy mają dziwne mniemanie o sobie (pozdrawiamy Cormaca:). A nawet niby sympatyczny konik coś niby bredził o seksie w tym numerze. Problem jest też taki, że CDA chce na siłę uszczęśliwiać coraz więcej ludzi - a to nie zawsze jest dobre.

Kilka lat temu kupowałem pisma "growe" tylko dla ów gier, które były załączone na płytkach więc kupowałem CDA i Click. Niestety komputer jakim wtedy dysponowałem nie pozwalał na nic ciekawszego niż bardzo zacofane gry Clicka

Zacofany to jest chyba autor powyższego postu. Nawet na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy faktycznie często zaniżają poziom, tak do pryszczatego 13 latka.

Poprzyj to racjonalnym przykładem/cytatem, bo teza nie poparta żadnym argumentem, to tak naprawdę nie teza...

Ponadto niektórzy mają dziwne mniemanie o sobie (pozdrawiamy Cormaca:).

Co masz na myśli ? Bo trochę tego nie rozumiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja wypowiedź wzburzyła jakiegoś kindermetala:) Oł jes!

Bardzo Cię przepraszam, ale zamiast określać mnie w taki sposób (swoją drogą nie mam pojęcia po czym to wywnioskowałeś... Bo "stanąłem po stronie" Cormacka ?) mógłbyś odpowiedzieć na mój poprzedni post, to podniosłoby nieco poziom dyskusji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie pobije pisma, które dało swego czasu Diablo 2:) Czytam CDA przez pewien czas i muszę powiedzieć, że kiedyś ono mogło śmiało ogłaszać się najlepszym. Ale teraz tak nie jest. Redaktorzy faktycznie często zaniżają poziom, tak do pryszczatego 13 latka. Ponadto niektórzy mają dziwne mniemanie o sobie (pozdrawiamy Cormaca:). A nawet niby sympatyczny konik coś niby bredził o seksie w tym numerze. Problem jest też taki, że CDA chce na siłę uszczęśliwiać coraz więcej ludzi - a to nie zawsze jest dobre.

Witam, jestem drugim kindermetalem(muah).

Tak, bo dali jedną super grę od Blizzardu. Mniejsza o to, jakie dają gry poza tym i jakie mają teksty. ComraC ma dziwne mniemanie o sobie? Na Forum czy w czasopiśmie? Bo jakoś na forum ma ogromne prawo mienia dziwnego mniemania o sobie(widzisz taki czerwony napis pod avatarem?), a w CDA niczego nienormalnego nie zauważyłem. Poza tym, że pisze jedne z lepszych tekstów.

Kilka lat temu kupowałem pisma "growe" tylko dla ów gier, które były załączone na płytkach więc kupowałem CDA i Click. Niestety komputer jakim wtedy dysponowałem nie pozwalał na nic ciekawszego niż bardzo zacofane gry Clicka

Zacofany to jest chyba autor powyższego postu. Nawet na pewno.

Tak, ja też jestem zacofany. Wnioskujesz to z tego, że ktoś kupuje czasopisma z grami, które mu nie idą? Zabójcza dedukcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje Cda głównie dla tekstów(recenzji, zapowidzi), ale jak trafi sie jakaś fajna gra to czasem instaluje. Kiedyś kupowałem Playa i Clicka, play był fajny, click też(przed transformacją), szkoda, że click zbankrutował, a Playa już nie kupuje bo teraz już mi sie niepodoba, lepszy był stary :icon_confused: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też jestem zacofany. Wnioskujesz to z tego, że ktoś kupuje czasopisma z grami, które mu nie idą? Zabójcza dedukcja.

Nie Mos Panie, jesteś Pan w błędzie i musisz popracować nad czytaniem na poziomie semantycznym. Nie mogę się jednak zgodzić z określeniem zacofane gry z (obojętnie już jakiego pisma). Jeżeli ktoś uważa, że do zacofanych gier zalicza się coś pokroju Falloutów czy Planescape Torment, to oczywiście ma prawo tak uważać. Podobnie jak ten, który uważa iż tydzień ma 9 dni. W końcu panuje wolność słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem CD-A bo bylo po prostu swietnym pismem,ktore znacznie odstawalo od pozostalych, ale wczoraj przyszedl ostatni nr z prenumeraty i po 6 latach regularnego kupowania i czytania czas sie pożegnac. Zmiany ktore zostaly wprowadzone absolutnie mnie odrzucaja i nie mam zmiaru sie meczyc, jak to Smuggler nie raz powtarzal "nie podoba sie nie kupuj" i zastosuje sie do tego.

Cu & gl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Mos Panie, jesteś Pan w błędzie i musisz popracować nad czytaniem na poziomie semantycznym. Nie mogę się jednak zgodzić z określeniem zacofane gry z (obojętnie już jakiego pisma). Jeżeli ktoś uważa, że do zacofanych gier zalicza się coś pokroju Falloutów czy Planescape Torment, to oczywiście ma prawo tak uważać. Podobnie jak ten, który uważa iż tydzień ma 9 dni. W końcu panuje wolność słowa.

Nie ma to jak się dowartościować fajnym słówkiem ;]

Są zacofane. Najbardziej graficznie. Poza tym paru rzeczy można się przyczepić - ale ja zbyt Fallouta lubię i zbyt na Planescape poluję, żeby to robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z CDA rozpoczęłem kiedy w styczniu 2008 powiedziałem tacie, żeby mi kupił jakąś grę na PS(na PS, ale tata się nie znał) i trafił się numer Styczeń 2008(a więc mój pierwszy), potem mi coraz częściej kupował. A tak wracając do tematu kupuję CDA ponieważ jest to moja pierwsza taka gazeta(czasopismo/magazyn) i "zakochałem się od pierwszego wejrzenia" . I nie ma lepszego magazynu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...