Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

teraz PLAY chwali się na pierwszej stronie pisma, że jest jedynym miesięcznikiem o grach na PC :P.

Chwali sie dosyc dawno z tego co pamietam, Smuggler widze ze masz oko na ''konkurencje'' :tongue:

Kiedys tam byla Cyber Mycha potem Play. Nastepnie przeszlo do porownywania ocen Playa i CD-Action.

Obecnie mniej wiecej od 2, 3 lat kupuje wylacznie CD-Action ewentualnie PSX extreme ale to juz inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CDA ponieważ jest w nim wszystko czego do szczęścia potrzeba

Pełno różnych recenzji, nowych informacji ze świata gier oraz jest w nim sporo humoru żałuje tylko że o CD-ACTION przekonałem się tak późno bo dopiero we wrześniowym wydaniu ubiegłego roku od tamtego momentu kupuje każde wydanie CDA zawsze w dzień premiery. Czasem gdybym mógł cofnąć czas i tak kupował bym to wspaniałe czasopismo.

POLECAM JE KAŻDEMU KTÓRY CHODŹ TROCHĘ INTERESUJE SIĘ GRAMI KOMPUTEROWYMI A NAWET JEŚLI NIE TO I TAK POWINIEN JE KUPOWAĆ WTEDY BY GO POLUBIŁ !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA ,bo wg. mnie nie ma lepszej gazety dla graczy. Jest najlepsza pod każdym względem. Cena jest ok, pełniaki też są ok , recenze są wypełnione po brzegi humorem ,a do tego czasami CDA wynagradza swoich czytelników dodatkami w postaci naklejek,plakatów itp. Ogółem CDA jest SUPER! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...jest Play no ale poważnej konkurencji to oni nie stanowią przynajmniej pod względem pisma...no ale z grami to różnie bywa,raz cda raz play.

Osobiście wole cda bo w końcu kupuje je od 2006 roku no i dalej rządzi,co nie znaczy że jak spadniecie w dół to was będę kupował o nie nie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje po to by się troche pośmiać :happy: ... (Czasem na luzie lub AR mnie rozwala, śmieje się jak bym miał jakiś atak :] ) ale również poto by pograć w fajne gierki, dowiedziec czegoś fajnego o sprzecie czy o grach.... :wink:

Jedno nad czym ubolewam to brak GW i felitonów... naprawde szkoda bo to był super dział...

(Wogóle te zmiany mi się nie specjalnie podobają, no ale i tak CDA jest THE BEST) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

CDA kupuje między innymi dla recenzji, nowinek na płytę prawie nigdy nie zaglądam (problem z napędem) , ale głównie interesuje mnie publicystyka, historia gier, gry wiecznie żywe i oczywiście dla Smugglera i jego ciętych ripost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem kiedyś Clicka ale jak w sklepie nie było to ojciec stwierdził że od teraz będzie mi kupował CD-Action i od 2 lat kupuje mi CD-Acton.Kupuje je dla recenzji, na luzie a przede wszystkim AR :cool: .Na covera nie zaglądam.szkoda ze już niema GameWalkera...wg. mnie niema lepszego pisma od CDA.Click ma mniej stron :dry: ,a Play mi sie nie podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u niektórych zaczęło się z cybermychą. Zawsze pożyczałem sobie od kumpla aż przestali wydawać. Potem zacząłem kupować pleya bo tylko to mieli w sklepie. Po trzech miesiącach przerzuciłem się na CDA bo przywieżli do sklepu ( i jeszcze dlatego że na coverku był Ninja blade). Kupiłem i jak widać zostałem na dłużej ,teraz mówią do mnie idź po następny numer :wink: ( a dokładnie tata mówi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Cyber mycha do ostatniego numeru, potem po zakupie jakiegoś głupiego pisma powiedziałem sobie "żadnego (innego) badziewnego pisma więcej :angry: " ale że ja człowiek dałem szanse jeszcze jednemu i padło na CDA! To mój pierwszy i na pewno nie ostatni rok z CDA!!! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się kupowac różne pisma (o ile jest w nich coś ciekawego), ale CDA kupuje co miesiąc. Głównie dlatego, że:

a)piszą o wszystkich ważniejszych premierach (również konsolowych)

b)recenzje stoją na wysokim poziomie (czego nie da się powiedziec o wszystkich innych pismach)

c)za każdym razem są testy sprzętu (co jest ważne, bo nie wszyscy się na tym znają)

d)jest to największe pismo w Polsce i opinie Redaktorów warto znac

e)wśród pełniaków zdarzają się takie perełki jak Hitman czy Ghost Recon

Podsumowując - dostajemy pismo z wszystkim co ważne + kilkoma innymi (o "Na Luzie" itp. już nie chciało mi się pisac)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję, żeby mieć co czytać :tongue: . Czasem także dla gierek na płycie (np. w ostatnim CDA GRAW i Battlestations: Midway). Poza tym - są w nim THE BEST recenzje na świecie. Wg. mni NIC nie może się równać z reckami z CDA. No i jeszcze AR jest super. Szkoda tylko, że niedawno (albo raczej dawno) przycięli je do 2,5 strony :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje dla dobrych recenzji, informacji o sprzęcie i humoru. Płyta(y) to raczej dodatek :) Chociaż nie zawsze kupuję cda. Zależy od zawartości :) Np ostatnie targi e3, nie dość że czytałem recenzje na różnych portalach to jeszcze musiałem uzupełnić tą wiedzę kupując cda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja to ogólnie przygodę zacząłem od KŚG oraz.. No zdarzała się CM :laugh: Nie wiem jak to się stało ale kupiłem sobie pewnego pięknego dnia CDA do metra i jakoś już tak zostało. Najlepiej się go czyta na tronie (musicie to przyznać), najlepsze jest to, że CDA ma swój unikalny styl, wszystko w nim wygląda jak robione na "spoko loko, mus is spontan", czytelnicy też tworzą atmosferę niż jacykolwiek czytelnicy jakiegokolwiek innego pisma. To są główne powody, dla których ja kupuję CDA i mam zamiar nadal kupować. <szpan> <lans> <[beeep]istość>Mam nawet jeszcze płyty z roku 97 i inne poniżej 2000! :rolleyes: </szpan> </lans> </[beeep]istość>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje ze względu na gry ale na zawartość pisma bo są w nim recenzje najnowszych gier, zapowiedzi ze sporą garścią humoru więc przy czytaniu nie można się nudzić :D nie widzisz, że się śmieje. Magazyn ma świetną oprawę wizualną której brakuje wielu czasopismom oraz najlepszych redaktorów. Nawet super gra jest jak dla mnie tylko dodatkiem to tego co możemy znaleźć w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Click!" padł, "Play" mi się nie podoba, więc zostaje tylko CD-Action, którego wcale nie kupuje, bo "nie ma nic lepszego". CDA to po prostu kawał dobrego tekstu i pewnie przez kilka następnych lat nie pojawi się żadne inne czasopismo na takim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CDA, bo: RAZ: nie ma od Was lepszych, DWA: cena/jakość-bezkonkurencyjna, TRZY: bardzo się zżyłem z CDA i jakoś trudno by mi było przestać kupować Wasz miesięcznik (to się chyba nazywa uzależnienie, ale nie mam podstaw, by tak sądzić ;), CZTERY: wolę sobię poczytać dowolną recenzję, niż kilkaset stronnicową książkę, ot choćby Harry'ego Pottera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje na pierwszym miejscu Playa a dopiero CDA.

CDA kupuje głównie dla tekstów, bo z gier nigdy dla mnie nic nie ma :/ Albo dają coś typu strategia/RPG (tego nie lubię) a jak coś lepszego to oczywiście to już mam ;D

@luki970

A niby czemu recenzje w Playu to kpina? Bo to Play?

Moim zdaniem CDA jaki i Play mają jednakowo wysoki poziom tekstów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuję CDA? Ciekawe pytanie. Dawniej kupowałem dla gier, recenzji, zapowiedzi, NL, AR, gamewalkera, wstępniaka. Dziś, gdy nowe gry przestały mnie już interesować, czy nadal powinienem kupować CDA? Raczej nie, ale nadal wydaje te 15 złociszy żeby przejrzeć NL, przeczytać coś o sprzęcie i nowych technologiach. Strasznie tęsknie za wstępniakiem, gamewalkerem i felietonami redaktorów; ale jeśli redakcja uznała że tak jest lepiej, to ja nie będę się wtrącał, wszak to oni tworzą pismo, które będę kupował tylko dla dodatków do trzonu CDA, którymi są niewątpliwie recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje na pierwszym miejscu Playa a dopiero CDA.

CDA kupuje głównie dla tekstów, bo z gier nigdy dla mnie nic nie ma :/ Albo dają coś typu strategia/RPG (tego nie lubię) a jak coś lepszego to oczywiście to już mam ;D

@luki970

A niby czemu recenzje w Playu to kpina? Bo to Play?

Moim zdaniem CDA jaki i Play mają jednakowo wysoki poziom tekstów.

Jeżeli za porządną recenzję uważasz opis, jak redaktor przechodzi grę, albo recenzję na jedną stronę, to ja nie mam pojęcia jak nazwiesz recenzje w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA nigdy nie kupywałem seryjnie co miesiąc. Miałem może z 2 numery. Ale teraz przez te nudy w wakacje planuję sobie kupić sierpniowy numer żeby mieć co poczytać :) Jak mi się spodoba, to będę kupować kolejne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...