Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Według mnie jest to najlepsze pismo dla fanów gier w całej Polsce .

Znacie w ogóle jakieś pisemko, które by było w stanie konkurować CDA :D ?

A kupuję je ze względu na jakość recenzji i ich długość, zapowiedzi pisane na długo przed wydaniem gry (np. Diablo III), dla Na luzie, AR i wielu innych powodów . A na płytkę zaglądam i przejrzę całą, ale instaluje tylko godne uwagi tytuły .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CDA bo jest zarypiste pismo i zdjęcia na temat gier. Ale fajne są też płyty nie tylko dla tych gierek ale filmiki są super jak np. w przedostatnim wydaniu Gothic'ka 4. Recenzje są super naprawdę warto poczytać. Można dobrać dobre rzeczy do kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-Action,ponieważ pismo ma renomę i cały czas trzyma świetny poziom,zarówno tekstów,jak i dodawanych gier (inne czasopisma mają z tym problemy :dry: ).Drugim powodem jest to,że nie stać mnie na wydawanie ok.100/150 zł na nowe gry,a dzięki CD-Action mam okazję grać w bardzo dobry gry za kilka złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat. Kiedyś właśnie zadałem sobie to pytanie i wyjąłem 2 czasopisma zgramy , CD-Action i PLAY. PLAY kiedyś był bardzo chudziutki i kosztował około 7 zł [nie wiem czy to jakieś słabsze wydanie czy coś w tym stylu]. Po jakimś czasie kiedy zacząłem porównywać CD-Action do PLAY'a w kioskach ukazał się PLAY Extra. Kupiłem go za 19,90 zł ! Wziąłem zwykłe CD-Action i porównałem w każdym detalu do PLAY'a. Miałem niezłą biblioteczkę tych 2 czasopism więc kiedy mi się nudziło porównywałem każdy numer CD-Action z każdym numerem PLAY'a. Ale wracając do tego PLAY'a Extra i CD-Action. Więc, rozpocząłem te porównywanie. Brałem pod uwagę gry na CD , recenzje w tych numerach i inne takie ale pod największą uwagę wziąłem to że ten PLAY Extra kosztuje 19,90 zł i ma zaledwie 116 stron a CD-Action ma 148 stron a kosztował wtedy 14,90 zł [z czego pamiętam]. Dlatego pomyślałem po tym pół miesięcznym porównywaniu PLAY'a i CD-Action i stwierdziłem że obie są bardzo dobre ale w cenie , dodatkach , grach na CD , recenzjach i 'Na Luzie' [którego PLAY niema] góruje CD-Action.

CD-ACTION 4EVER <3 !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem pierwszy raz od bardzo dawna...żeby zobaczyć co sie pozmieniało w Cd-Action ... Kiedyś kupowałem dosć czesto ..heh ..ale kiedy to było ...pamietam numery z 1996 ...mnostwo demek :laugh: ...to były czasy ... ale musze przyznać ze objetościowo wyglada calkiem przyzwoicie pisemko ... Czy jest lepsze pismo....hmm...nie ma ... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuje dla pisma, nie dla pelniakow, rzadko kiedy je instaluje, ale przegladam zdjecia(te z joe monstera itd.).

Lubie czytac to pismo, cos w tym jest :tongue: moge spelnic nawet pol dnia nad gazeta nie nudzac sie - wierzcie mi. Posiadam w domu takze starsze pisma, ktore kiedys jak bylem mlodszy, kupowalem dla gier, dzieki temu, gdy aktualny numer mam przeczytany od deski do deski - moge sobie wrocic do starszych numerow i dajmy na to - powspominac, te chwile sa piekne :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak dla mnie lepszego pisma nie ma :) Kiedyś napisałbym, że lepszego pisma PCtowego, ale teraz jak doszły konsole to raczej by nie pasowało... Zmiany jakie zaszły mi nie przeszkadzają a nawet podoba mi się szersze otwarcie redakcji na pozostałe platformy gdzie wychodzi sporo hitów ^^ Kupuję, bo pismo jest nadal dobre, z przyzwyczajenia i z braku lepszej alternatywy ;] (z czego to pierwsze jest najważniejsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie w ogóle jakieś pisemko, które by było w stanie konkurować CDA :D ?

Znamy:

Giochi per il Mio Computer

http://en.wikipedia.org/wiki/Giochi_per_il_mio_computer

Ostatni pełniak: Dead Space.

Dead Space ?!

Muszę sobie skądś skombinować.

"Ci Di Ekszyn" według mnie jest najlepszym czasopismem o grach i tym podobnych tematach w Polsce. Na świecie ? Nie wiem. Post, który zacytowałem mnie rozwala. Dead Space ? Bez jaj !

No i kupuję CDA dla recenzji jak i dla pełniaków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA najlepsze, żadna inna gazeta nie zawiera tyle stron, ciekawych recenzji, humoru, gier itd.

I jeszcze pod uwagę warto wziąć nie aż tak wysoką cenę, kiedyś kupowałem "Komputer Świat- Gry" bo nie znałem za bardzo CDA.

Było tam sporo recenzji, ale były króciutkie i niezbyt ciekawie napisane; o sprzęcie i imprezach nie było prawie nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CDA bo ludzie którzy go tworzą robią to świetnie i wkładają w to wiele wysiłku. Dobre Recki, ten klimat, publicystyka, podpisy pod Screeny, ''Grubość'' pisma, AR, Na luzie, ciekawe newsy. Nie wiem jak można sądzić że nie ma czegoś takiego jak ''klimat'' pisma. CDA ma w sobie coś co każe mi co miesiąc wydawać te 15 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...