Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Obecnie CDA kupuje tylko jak zainteresuje mnie dołączany pełniak, więc ostatni numer, jaki kupiłem, jest ze stycznia. Kiedyś kupowałem co miesiąc, lecz, niestety, obecnie CDA strasznie się spsuło, głównie przez niepotrzebne strony o grach konsolowych, promowanie konsol jako idealnego sprzętu do grania i redaktorów piszących bez polotu. :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prenumeratę CDA już ponad dwa lata. Nie żałuję tego wyboru. Pismo jest świetne, teksty są pisane profesjonalnie, a zdarzają się recenzje pisane z humorem i niekoniecznie w tradycyjnej formie a na przykład w postaci opowiadań. Bynajmniej kiedyś na takie trafiłem i nawet przypadły mi do gustu. Taka miła odmiana.

Pełne wersje zawsze stały na wysokim poziomie, ale ostatnim numerem tj 7/2011, mam wrażenie ,że CDA załatwiło konkurencję. Według mnie na obecną chwilę nie ma lepszego pisma o grach na polskim rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest najlepszą gazetą o grach na polskim rynku. Dlaczego? Zróbmy małe porwnanie CDA vs KSG:

Cover: CDA: podwójne dvd, oprócz pełnych wersji są także gry darmowe, mody itd.

KŚG: pojedyńcze dvd, tylko pełne wersje, często z przed 2004 roku.

Zawartość:

CDA: Dużo stron, dużo reklam, śrenio obrazków, dużo recenzji, publicystyka, lepszy papier

KŚG: Dużo stron,średnio reklam, bardzo dużo obrazków, dużo recenzji brak publicystyki, gorszy papier

Ostateczna ocena:

CDA: 10+

KŚG: 8+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby obecnie było lepsze czasopismo od CDA, zresztą ono zawsze było dla mnie the best. Ale kiedyś kupowałem też inne (które lepiej trafiały w gusta niektórych) - Secret Service, Gambler, Reset - to były dobre magazyny, niestety wszystkie upadły dawno temu. CDA kupuję prawie co miesiąc, powodem w 99% jest chęć poczytania o grach - w pełniaki z cover dvd grywam naprawdę rzadko, niejednokrotnie w ramach przypływu desperacji (nie ma w co grać).

A ostatnio skusiłem się w Empiku na numer brytyjskiego bodajże Edge'a - czasopismo na poziomie i grubsze od CDA, ale niestety kosztuje aż cztery dychy, więc raczej nie będę go kupował regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Z jakiego powodu kupujecie CD-A? Chodzi wam bardziej o załączone gry na płytce czy artykuły w gazecie?

Ja kupuję najbardziej po to by zobaczyć jak kto się przebrał za jakiego bohatera i CDA w dobrych rękach :D od razu pierwsze co patrzę na to :). Lubię artykuły o histori kompów, gier itp. A to jest często dodawane. A to co jest dla mnie to, że mogę mieć grę za jakieś 16 zĺ, która w sklepach (np. Empik) jest o wiele droższa :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, może to jakieś rodowe. Ojciec kiedyś kupował CDA ('97-'00), więc i ja z niewiadomych powodów zacząłem. Poza tym, po tym, co inne pismo zrobiło (Nazwy nie podam, reklama itede), pasuje mi tylko CDA: To otóż pismo obchodziło jakiś jubileusz, urodziny, nie pamiętam. Chwalili się że pełniaki, że cośtam... Z ciekawości kupiłem, a tam... Numer "Play" listopad 2008 i 9... Pełniaki też nie zadowalały, a samo pismo (pisma, bo sztuk 3 łącznie) nie podeszło mi i mnie zraziło. Ot i wszystko. A CDA kupuję bo może kiedyś Smuggler ujawni twarz! :D A ogólnie z powodu wszystkiego co się w tym oto CDA znajduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...