Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Ja kupuję dla zawartośći, szczególnie ostatnio publiscystyka mi się podoba. Cieszy mnie również to, że coraz więcej gier wymaga Steama z pełnych wersji, bo dzięki temu można zwiększyć kolekcję ciekawych gier na tej platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupuję CDA, bo jest niezła publicystyka, pełniaki często (nie zawsze :D) trzymają poziom, recenzje są, powiedzmy, obiektywne i fajnie napisane. Cieszy mnie to, że magazyn nie odchodzi od swojego stylu - można się więc pośmiać. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że CD-ACTION sprzed dwóch-trzech lat podobało mi się bardziej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 2002-2006 bardziej podobał mi się Play bo był znacznie tańszy i dawali tam po 5 niezłych pełnych wersji, potem zbyt często robili zmiany które mi nie przypadały do gustu ale te czasy już minęły a teraz cdaction jest w Polsce monopolistą którego raczej nikt nie przegoni więc pytanie czy jest lepsze pismo jest trochę bez sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekszyna kupuje dlatego, ze jest to miejsce, z ktorego czerpanie informacji o grach jest dla mnie zwyczajnie najprzyjemniejsze. Rzetelne recenzje czy zapowiedzi, fajny, luzny klimat, absolutnie niedoscigniona publicystyka, Action Redaction oraz jakosc piora i wiedza Redaktorow ustalaja poziom, ktorego w zadnym elemencie nie przebija cokolwiek na polskim rynku. Przemilczmy smierdzacego od poczatku i nedznej jakosci PIXELa - mowie tu o odstajacych na kazdym polu i niespecjalnie wiarygodnych, scigajacych sie ze soba portalach internetowych. Dla mnie nie ma w Polsce lepszych zawodnikow od Redakcji ! Laurka, ale w pelni szczera :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnimi czasy coraz mniej czytam CDA, a coraz częściej po prostu sprawdzam pełniaki i bonusy. Nie wynika to nawet z tego, że mniej czytam (bo czytam od groma), ale raczej z kilku niemiłych przeświadczeń jakie zaczęły mi się jawić po przeczytaniu pewnych artykułów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już swego rodzaju tradycja co miesięczna, taka miesięcznica, tylko nie mam ochrony jak idę do kiosku.

Różnie jest z czytaniem, raz czytam od razu, a raz poczeka na wenę czytelniczą.

Czy jest lepsze pismo?  Ne bo by się takowe ostało, a tak to tylko CD-A ocalało z wielkiego wymierania pism z grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...