Skocz do zawartości

Polecane posty

Jestem prenumeratorem CDA już chyba 4 rok,wcześniej kupowałem CD-ACTION w kiosku i niestety muszę stwierdzić (czytając również wcześniejsze komentarze),że terminowość przysyłania czasopisma dla prenumeratorów to coraz bardziej poważniejszy problem.Niestety zdarzyło mi się w ostatnim czasie nie dostać w ogóle jednego numeru CD-ACTION z prenumeraty (co prawda później go przysłano, ale fakt jest faktem).Nie znam się na procedurach tworzenia i rozsyłania czasopisma ale według mnie powinno się go wysyłać odpowiednio wcześniej dla nas,prenumeratorów, żeby przychodził równo z czasem premiery "kioskowej".Skoro np. wysłanie dzień lub dwa przed premierą kioskową skutkuje tym,że nie otrzymujemy czasopisma na czas to powinno się go wysłać np. 4 lub 5 dni wcześniej i byłoby po problemie (jest to jednak moje subiektywne zdanie,gdyż jak pisałem wcześniej nie znam całego "trybu" tworzenia a tym bardziej wysyłki CD-ACTION).Podsumowując,od kilku miesięcy jest coraz gorzej jeżeli chodzi o terminy wysyłek i otrzymania przez nas CDA.Narazie pojawiają sie na forum pojedyńcze głosy sprzeciwu przeciwko tego typu narastającym sytuacjom,ale powinno dać to do myślenia producentom,firmie wysyłkowej itp. czasopisma aby to usprawnić,bo w przeciwnym razie protesty moga być coraz silniejsze i wtedy nawet ja zacznę zastanawiać się nad zrezygnowaniem prenumeraty, czego sobie (jako niepoprawny optymista) i pozostałym prenumeratorom nie życzę.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze CDA nie może być wysłane te 4, 5 dni wcześniej, gdyż wtedy prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowe. Też jestem prenumeratorem drugi rok i na szczęście jak dotąd nie odnotowałem spóźnienia dłuższego niż trzy dni. Można z tego wywnioskować, że niestety CDA nie ma większego wpływu na termin dostarczenia czasopisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz1313

A u mnie z prenumeratą jest różnie. Najwięcej spóźniła się o tydzień, a najmniej to 1 dzień. W dodatku listonosz tak bestialsko wpycha CDA do skrzynki, że wiecznie ma pogięte rogi, albo głębokie zadrapania :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z prenumeratą jest różnie. Najwięcej spóźniła się o tydzień, a najmniej to 1 dzień. W dodatku listonosz tak bestialsko wpycha CDA do skrzynki, że wiecznie ma pogięte rogi, albo głębokie zadrapania :(

u mnie największy poślizg to 3 dni. Moje CDA też jest ciągle pogięte, czasami strony są rozklejone, a pudełko z płytą otwarte!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te problemy trzeba zglaszac na poczcie, na ktorej pracuje dany listonosz, a nie do nas. Bo co mamy zrobic? Wynajac paru dresow zeby go obili za kare, czy jak? No ludzie...

PS. Za nieodsniezone chodniki tez nie odpowiadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te problemy trzeba zglaszac na poczcie, na ktorej pracuje dany listonosz, a nie do nas. Bo co mamy zrobic? Wynajac paru dresow zeby go obili za kare, czy jak? No ludzie...

PS. Za nieodsniezone chodniki tez nie odpowiadamy.

Skargi na poczcie nie odniosą skutku. :)

To musi ruszyć, wg łancucha dowodzenia.

Wydawnictwo bauer, oznajmia poczcie, że jeśli taki stan rzeczy sie nie zmieni, to oni zaczną korzystać z usług konkurencyjnej firmy. Poczta, powinna przestraszyć się, że straci klienta i zacząć wyciągać konsekwencje dyscyplinarne wobec listonosza. Ten ostatni powinien zacząc martwić się o pracę i przestać niszczyć przesyłeczki.

Tak to sie odbywa w cywilizowanych firmach.

Jednak to niekoniecznie musi dotyczyć poczty, ktora, jak i telekomuna, rzadzą się innymi prawami.

Co do działania firm kurierskich, to akurat znam ich procedury. Chyba az za dobrze. Mógłbym na ten temat napisać nie tylko felieton, ale i prace magisterską.

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He a widziałeś jak oni paczki traktują.

Widziałem wiele razy . Podjeżdża furgonik i siup jedna paczka za druga na betonik :D

Dlatego trzeba kupować specjalne paczuszki wypełnione bąbelkami dostępne TYLKO w miejskich urzędach pocztowych (dodajmy że trzeba jeszcze spoko gazetek i styropianky napakować żeby paczka była bezpieczna przed betonową amortyzacją.

Długo zastanawiałem się nad prenumerką i tak sobie myślę: "właściwie to nie zalezy mi na czasie, jak dojdzie 3 dni później to korona mi z głowy nie spadnie a i zaoszczędzić jeszcze mogę trochę". właśnie chciałbym dowiedzieć się jakie wady/zalety mogą wyniknąć przy takim podejściu do sprawy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te problemy trzeba zglaszac na poczcie, na ktorej pracuje dany listonosz, a nie do nas. Bo co mamy zrobic? Wynajac paru dresow zeby go obili za kare, czy jak? No ludzie...

PS. Za nieodsniezone chodniki tez nie odpowiadamy.

Skargi na poczcie nie odniosą skutku. :)

To musi ruszyć, wg łancucha dowodzenia.

Wydawnictwo bauer, oznajmia poczcie, że jeśli taki stan rzeczy sie nie zmieni, to oni zaczną korzystać z usług konkurencyjnej firmy. Poczta, powinna przestraszyć się, że straci klienta i zacząć wyciągać konsekwencje dyscyplinarne wobec listonosza. Ten ostatni powinien zacząc martwić się o pracę i przestać niszczyć przesyłeczki.

Tak to sie odbywa w cywilizowanych firmach.

Jednak to niekoniecznie musi dotyczyć poczty, ktora, jak i telekomuna, rzadzą się innymi prawami.

Co do działania firm kurierskich, to akurat znam ich procedury. Chyba az za dobrze. Mógłbym na ten temat napisać nie tylko felieton, ale i prace magisterską.

:P

Znam parę osób pracujących na poczcie.

Winę za uszkodzenia paczki nie ponosi zawsze listonosz (jeżeli ktoś widział jak pracuje czasem sortownia albo panowie pakujący paczki do samochodów).

Zgłoszenie takiego problemu też na wiele się nie zda (tzw. spycho terapia ).

Dojście do bezpośredniego sprawcy z naszej strony jest praktycznie niemożliwe.

Jesteście w stanie zrobić więcej w tej sprawie niż my.

Bezpośrednio od was idą na to pieniądze (tj. na przesyłkę), więc to bardziej wasza kwestia by reklamować jakość usług jako płacącego za usługę.

Rozumiem że aby obniżyć cenę prenumeraty musieliście obciąć koszty związane ze specjalną wysyłką.

Może byście dali opcję prenumeraty przez wybranego kuriera dla czytelników?

Bo ja zapłaciłbym trochę więcej by dostać dziewiczy egzemplaż CDA.

PS. Jeżeli ten chodnik jest przed waszym biurem to jak najbardziej odpowiadacie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraffeQ

Dawno mnie tu nie było ale no cóż.

Dostałem do tej pory 1. przesyłkę.

Doręczona w dzień premiery w idealnym stanie.

Zobaczymy co będzie dalej...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczta sobie jak nigdy nic wrzuca mi dzis do skrzynki ten nieszczesny numer 2/2007... Pieczatka urzedu pocztowego w Warszawie miala date... 23 stycznia (wysylka byla 19). Co oni z tym przez tydzien czasu robili ?!?!?!?

MikeTNK to i tak nie jest u ciebie najgorzej - ja jeszcze nie dostałem numeru 2/2007, więc w piątek (09.02.2007) zadzwoniłem do działu prenumeraty i powiedzieli, że paczka wysłana (16.01.2007) :shock: , skoro nie doszła to wysyłają kolejny numer 2/2007 - minął prawie tydzień (6 dni) i jeszcze nie mam "nowego" (o ile go teraz tak można nazwać) numeru. Poczekam do poniedziałku i znowu zacznę nękać panią z działu prenumeraty :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poważnie się zastanawiam, czy nie zrezygnować z prenumeraty. Nie dość, że dostaję CD-A kilka dni po premierze (prezydencie? ;p) w kiosku, to jeszcze często w stanie nie-do-zaakceptowania. Poza tym oszczędności nie są aż tak duże, więc chyba bardziej opłaca mi się wydawać kasę co miesiąc. Nie wspomnę już o takich smaczkach jak kolorowa folia, dawka adrenaliny przy pościgu za ostatnimi numerami w kioskach, czy płacenie kioskarce groszakami :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ten dzień w którym naprawdę doceniłem pracę dostarczycieli prenumeraty. Po prostu fantastiko. Dzień przed kioskową premierą a w mojej łapie świeżuśkie CD-A. Jeszcze 3 miesiące do końca prenumeraty. Czas zacząć prosić rodziców o kolejne 153 złocisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ten dzień w którym naprawdę doceniłem pracę dostarczycieli prenumeraty. Po prostu fantastiko. Dzień przed kioskową premierą a w mojej łapie świeżuśkie CD-A. Jeszcze 3 miesiące do końca prenumeraty. Czas zacząć prosić rodziców o kolejne 153 złocisze.

To masz "radochę", ja jeszcze nie dostałem numeru 2/2007 (choć żadnego numeru nie dostałem zgodnie z czasem) :cry: i pewnie już nie dostanę (wziąwszy pod uwagę, że w piątek 9 lutego już raz dzwoniłem do CDA, a numeru 2/2007 jak nie było tak nie ma), jeszcze jutro zadzwonię do działu prenumeraty, potem pojutrze i tak będę nękał biedna panią, aż zablokują mój numer w dziale prenumeraty :twisted: . Prenumeraty zapewne nie będę wznawiał - szkoda moich nerwów i pieniędzy, gdyby nie to, że nie mam już szans na zdobycie numeru 2/2007 to bym zrezygnował z prenumeraty (im mam nadzieję, że jest to traktowane jako usługa - wtedy będę mógł dostać całe 153 zł bez potrącenia dwóch czy trzech numerów które już dostałem, jako nie dotrzymanie warunków umowy - kocham Polskie prawo :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pod wrażeniem-wczoraj otrzymałem nowy numer CDA-dzień przed "kioskową" premierą! (kiedyś to była norma...).Zostaje mieć nadzieję,że tak już zostanie i co miesiąc będziemy mieć chociaż dzień wcześniej niż w kioskach nasze czasopismo.Czego sobie i Wam życzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w dzień premiery kioskowej. Miesiąc temu, chyba dzień przed premierą, nie pamiętam... Ale mam ogromną nadzieję, że CDA zrobi prezent prenumeratorom na hm... swoje urodziny i dostarczy czarne paki w porę :)

Pozdrawiam...

Wspieram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraffeQ

Ja już dostałem :D Dzień przed premiera już sie zaczytywałem :P

No ale prenumeraty i tak nie przedłużę :D Mam już zajęte wszystkie świątki, piątki i niedziele :D Wszystkie prezenty rozplanowane - nie ma miejsca na prenumerate :(

Ale mam nadzieję, że rodzice nie będą tak okrutni i co miesiąc dadzą kaskę na nju CDA :D

Elo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre w prenumeracie jest to, że czasem dajecie fajne prezenty np. niedawno zamówiłem prenumeratę z 5 grami z serii Extra Klasyka. Bardzo fajny prezent, choć teraz prezenty (moim zdaniem) są gorze :cry: . Minusem jest to, że kiedy przychodzi nowe CDA to brzeg, gdzie napisane jest miesiąc, rok, nr. CDA, itp., itd. jest często trochę zniszczone :( . Fajnie, że czasem CDA przychodzi do mnie jeszcze przed ukazaniem się w kioskach :) , choć raz spóźniliście się o cztery dni :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GraffeQ

Mówili że będzie źle, mówili że będzie się spóźniać, mówili że rogi będą pogięte. Dostałem już 3 paczki, każda przed/w dniu premiery w stanie idealnym :D

Bonus już doszedł :D Cudowny podgrzewacz pod kubeczek :D

Dobra idę poczytać bo jak zwykle jestem do tyłu i nie zdążę przeczytać do premiery :D

Elo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem prenumeratę od numeru 04/2007. Dziś premiera "kioskowa", a czasopisma nie ma... Ale coż może będzie jutro, przez 1-4 dni opóźnienia świat się nie zawali :) . Zobaczymy tylko w jakim będzie stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem... przez szlifowanie pracy inżynierskiej i brak czasu nie zdążyłem kupić numeru 3/2007 :( można gdzieś dostać "nowe" numery archiwalne? Teraz zamówiłem prenumeratę, ale nie moge odpuścić straty tego jednego numeru.

Ej, to nawet w FAQ jest: beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...