Skocz do zawartości

Polecane posty

HEHE :P zbieram CDA długi czas i no .... powiedzcie czemu miałbym zamawiać prenumeratę . plusy i minusy proszę :!: nie mówie że prenumeratka jest zła/dobra tylko nie moge się zdecydować czy brać czy nie i jak brać to jaką :!: prosze o OBIEKTYWNE odpowiedzi (tsaa Smuggler :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE :P zbieram CDA długi czas i no .... powiedzcie czemu miałbym zamawiać prenumeratę . plusy i minusy proszę :!: nie mówie że prenumeratka jest zła/dobra tylko nie moge się zdecydować czy brać czy nie i jak brać to jaką :!: prosze o OBIEKTYWNE odpowiedzi (tsaa Smuggler :P )

obiektywnie - fakty (3 letnie doswiadczenie):

- swego czasu mialem powazny problem z zamowieniem prenumeraty - ze 4 proby - list polecony poskutkowal, co nie do koca swiadczylo o zaintersowaniu wydawnictwa pozyskaniem nowego (stalego) klienta

- czesem probowalem cos sie dowiedziec via e-mail od dzialu prenumeraty raczej z marnym skutkiem, ostatnio we wrzesniu bez echa,

- obecnie nie mam poszczegolnych numerow taniej niz w kiosku - mam dokladnie za ta sama cene (jak dzis zamowisz to bedziesz mial taniej... tak mysle)

- zdarzylo sie (w okresie wakacyjnym bodajze 2004 (?) ) ze musialem sie prosic o to zeby ktos wyslal do mnie numery za ktore zaplacilem i przez dlugi okres czasu (kilka numerow) przychodzily z 2-3 tyg opoznieniem,

- ostania przesylka (numer lutowy) zostala wyslana priorytem - znak ze wrescie ktos ruszyl glowa i zauwazyl ze dla poczty przesylka "zwykla" jest malo wazna,

ogolnie wychodzi na plus, ale jesli wystapi jakis zgrzyt to raczej nie licz na fachowe, szybkie rozwiazanie problemu tylko na dlugi i stresujacy boj o swoje,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- taniej niż w kiosku,

- przychodzi dzień wcześniej niż jest premiera w kioskach,

- dostarczają ci CDA do domu.

Minusy:

- NIE ZAWSZE poczta polska się wyrabia na ten dzień przed,

- jeżeli cię nie będzie w domu to czasem zamiast zostawić CDA w skrzynce, dają ci awizo.

I to tyle, ale pamiętaj że zamawiając prenumeratę możesz dodatkowo wziąć prezent. Dlatego najbardziej opłacalna jest prenumerata na 12 miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prenumerata naprawdę się opłaca. Wychodzi taniej, nie musisz biegać po kioskach za upatrzonym numerem i jeszcze prezent dostajesz (kiedy pierwszy raz zamawiałam prenumeratę, dostałam moje wymarzone BG & E).

Co do wersji, polecam 12 miesięcy z DVD (o ile masz napęd).

Dla mnie taka prenumerata jest idealna, bo do mojego miasta CDA DVD nie przychodzi - dzięki prenumeracie nie muszę się tłuc 40 kilosów do większego miasta. Skrzynki nie mam, a listonosz - notabene ojciec mojego przyjaciela - mieszka tuż obok, więc CDA zawsze dostaję w terminie :D

A zgrzytów też nie było, zaś jedyny problem wystąpił z winy pp. Czy ja juz pisałam, że mam szczęście? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dla mnie największy plus prenumeraty to to, że nie przegapię nowego numeru i nikt mi go nie zabierze ;). Bo może przyjść nawet 2 dni po wyjściu w kiosku i mnie pozytywnie zaskoczy, bo się go nie spodziewałem ;).

nieobecność w domu, awiza, etc.>> nie mam tego problemu, bo jak nie ma nikogo u mnie, to listonosz idzie do cioci, a jak u cioci nikogo nie ma to idzie do znajomej, która zawsze jest ;).

Dobrze trafiłem z prezentem ;). Wziąłem książkę o flashu. W środę zaczęliśmy flash na infie. Przyda się ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A propo prezentów.

Przy poprzdniej prenumeracie zaznaczyłem sobie jakiś tam prezent już nie pamiętam jaki ale chyba nie dostałbym go jakbym się nie upomniał. Dostałem go po 4 miesiącach.

Gdy brałem aktualną prenumeratę też wybrałem sobie jakąś książkę i wiece co dostałem? otóż dostałem grę Cray Factory - no ręce opadją.Oczywiście też po 2 miechach.. Nawet żadnej informacji nie przysłąli dlaczego ?

Czasopismo jest świetne ale jeśli maiłbym się czepiać to już dawno z tych powodów zezygnowałbym z prenumeraty i z pisma.

Ale na szczęście czasopismo rekompensuje mi wszystkie bolączki i tak trzymać.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A propo prezentów.

Przy poprzdniej prenumeracie zaznaczyłem sobie jakiś tam prezent już nie pamiętam jaki ale chyba nie dostałbym go jakbym się nie upomniał. Dostałem go po 4 miesiącach.

Gdy brałem aktualną prenumeratę też wybrałem sobie jakąś książkę i wiece co dostałem? otóż dostałem grę Cray Factory - no ręce opadją.Oczywiście też po 2 miechach.. Nawet żadnej informacji nie przysłąli dlaczego ?

Czasopismo jest świetne ale jeśli maiłbym się czepiać to już dawno z tych powodów zezygnowałbym z prenumeraty i z pisma.

Ale na szczęście czasopismo rekompensuje mi wszystkie bolączki i tak trzymać.

>>>No kurde, to reklamuj, klient nasz pan. Tak czy siak twoj list przekaze komu trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie...

Chciałem zamówić cztery numery archiwalne (01/06, 02/06, 03/06, 04/05) w wersji CD. Co powinienem zrobić? Czy wpisać dane na druku o prenumeratę z numeru 05/06, czy coś innego? Jeśli wpisać na tym druku, to jak?

Proszę o pomoc, z góry dzięki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie...

Chciałem zamówić cztery numery archiwalne (01/06, 02/06, 03/06, 04/05) w wersji CD. Co powinienem zrobić? Czy wpisać dane na druku o prenumeratę z numeru 05/06, czy coś innego? Jeśli wpisać na tym druku, to jak?

Proszę o pomoc, z góry dzięki :wink:

Napisac do: beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem prenumerate przez 12 m-cy z DVD i nie bylo problemow, teraz mi sie skonczyla wiec zamowilem nastepna ale na 6 m-cy (z braku srodkow) i przyszedl pierwszy nr nowej prenumeraty (05/2006) ale z CD zamiast DVD :? i co mam z tym niby teraz zrobic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem prenumerate przez 12 m-cy z DVD i nie bylo problemow, teraz mi sie skonczyla wiec zamowilem nastepna ale na 6 m-cy (z braku srodkow) i przyszedl pierwszy nr nowej prenumeraty (05/2006) ale z CD zamiast DVD :? i co mam z tym niby teraz zrobic ?

Zareklamowac, bo co innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem prenumerate przez 12 m-cy z DVD i nie bylo problemow, teraz mi sie skonczyla wiec zamowilem nastepna ale na 6 m-cy (z braku srodkow) i przyszedl pierwszy nr nowej prenumeraty (05/2006) ale z CD zamiast DVD :? i co mam z tym niby teraz zrobic ?

Zareklamowac, bo co innego.

no tak... pisalem do tej pani z prenumeraty ale cisza z jej strony, wyslalem nawet dowod wplaty ze kwota i tytul wskazuja jednoznacznie ze chodzilo o CDA z DVD. Widocznie albo nie ma czasu i odpisze w pozniejszym terminie albo ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówiłbym teraz prenumeratę, kiedy cena wynosi 14.99 a po drodze (w ciągu roku) pismo by np. staniało - jest jakiś zwrot lub dodatkowy numer w ramach bonusu? Czy też może przepada? Dodatkowo dosyć dzikie pytanie, ale intrygujące - czy prenumeratę można zamówić w każdym miesiącu roku?

PS. Przydałoby się zrobić FAQ Prenumeratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie teraz taniało ... ale ostatnio w ramach zwrotu niektórzy dostali dodatkowe numery inni płytkę z filmem . Wszystko zależy ile ich numerków zmieniło cenę.

czy prenumeratę można zamówić w każdym miesiącu roku?

Nie niestety prenumeraty zamawia się w parzyste miesiące . Coś tam mają z księgowością i tyle , albo chodzi o fazę księżyca nie wiem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak własnie miałam - zamówilam prenumeratę, a pismo w międzyczasie staniało. No i mam przedłużoną o trzy miechy :)

Jedyny minus to to, że kiedy CDA wychodzi tuż po dniu wolnym (tak jak ostatnio), to prenumeratorzy otrzymają pismo później, po premierze sklepowej. Ale i tak warto!

Obi - San - masz w każdym numerze blankiet do prenumeraty? Masz! No to gdzie problem?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz przecież oni tam nie siedzą 24/7 czekając na twojego maila.

tyle ze wyslalem maila w poniedzialek wieczorem i do teraz nic nie odpisali, po 36 godzinach to skandal ! :wink:

Spox trochę cierpliwości a wszystko załatwisz . A jak ci się znudzi czekanie to zawsze możesz zadzwonić .

"mogem, ale nie mószem" :wink:

swoja droga to wole wyslac maila za darmo niz wytracac drogocenne tepsowskie impulsiki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...