Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie dot. prenumeraty - jeśli przyjdzie do mnie pan z CDA w paczuszce a mnie nie będzie to:

a) wepchnie to do skrzynki?

B) zostawi kwitek z którym będe musiał pedałować na pocztę?

a czy b

nawet jak bedziesz to ci to wepchnie do skrzynki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy mnie nie ma to listonosz zostawia czarną kopertę z pienię... z CD-A znaczy się, pod wycieraczką. Z racji tego, że wycieraczka też jest czarna (fabrycznie i z błota) to wszystko się zlewa i nie wyróżnia się z tłumu. Gorzej, gdy jakiś cymbał nie zauważy to połamie boxa z DvD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi w czarnej folii ( wygląda jak z worka na śmiec0, albo na ciała).

W związku z listonoszem i innymi takimi

Kochają wkładać cda do ciasnych skrzynek , zapewne chrzęst plastiku doprowadza ich do orgazmu.

Niestety czasem przesyłki docierają uszkodzone, pomięte strony uszkodzone rogi. Najgorzej było gdy jeszcze dawali twarde plastikowe opakowania na cd. Wkładane to było do środka a potem przez 4 strony były ładne 4 dziurki.

Teraz jest ok /przynajmniej w moim przypadku/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jesteś kobietą :D

Jasne zamawiasz na 12 mc a jakiś numer przed końcem prenumeraty dostajesz info że jest przedostatni a w następnym dostajesz blankiet.

Ciekawostka przyzwyczaiłem się do tego że CDA nie przychodzi zbyt dobrze zachowane.... Dopuki nie dostałem ostatniego numeru z zachetą do kontynuacji prenumeraty (jedyny w dobrym stanie co przyszedł :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat - od jakiś 3 mieisęcy zbieram się na zamówienie prenumeraty, ale jakos sie nie moge zdecydowac :D A jako, że jestem materialista to decyzja winna byc podjeta niemal natychmiast - ale cóż, jestem tez pazerny i czekam na fajny prezent :D - pamietam kiedyś chyba była książka o programowaniu, i teraz żaluje, że wtedy nei zamówiłem, ale teraz patrze - kusząca oferta - 5 gier - do tego całkiem dobrych - wiec chyba zamówie, co wy na to ? ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiać, zamawiać! :) Do mnie CD-A przychodzi zazwyczaj dzień po premierze w kioskach. Może to dlatego, że mieszkam daleko od Wawy. Co do gier: opłaca się, nawet bardzo. Sam żałuję, że nie kupiłem prenumeraty później bo dostałbym 5 gier o wartości 100 zł. Zamiast marnego joya za 26 zł. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prenumerata jest dobra, ale największa radocha jest jak się pędzi do sklepu i przychodzi do domu z nowym CDA ;] cóż to za podniecenie :) Niestety, listonosz (Actionosz) jak się uczepi to będzie pchał do tej skrzynki tak żeby się zmieściło. POtem trzeba takie origami czytac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest teraz prezent, jeśli sie zamówi prenumerate??

;] Cały czas są te gry?? ^^ BO nie mam najnowszego nr.... :D Tak wiem to ostatni dzień.. ale problemy z kasą. :) Ale w kiesku mam specjalnie zostawiony. :) ^^ I jutro sobie kupie stary, i nowy nr. ^^

Ok koniec OT. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiać, zamawiać! :) Do mnie CD-A przychodzi zazwyczaj dzień po premierze w kioskach. Może to dlatego, że mieszkam daleko od Wawy.

Ja mieszkam w centrum Wawy i CDA ostatnio (od 4 miesiecy) tez przychodzi dzien po premierze kioskowej i wg. mnie to nie kwestia odleglosci czy nawet poczty - zazwyczaj data stempla pocztowego=data premiery w kiosku - toc nie ma szans przeciez zeby tego samego dnia co nadaja, doszlo do skrzyneczki... mimo ze dostawiony jest czesto stempelek "Priorytet". Ergo - gdyby _wysylali_ dzien wczesniej - paru prenumeratorow byloby nieco bardziej zadowolonych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...