Skocz do zawartości

Polecane posty

Zastanawiam się nad prenumeratą, ale nie wiem czy dojdzie do mnie :/

Otóż przebywam tymczasowo w delekiej i zimnej Norwegii (Oslo), no a czasopisma takiego jak CD-Action tutaj niema :( (biedny kraj).

Ostatnio zastanawiałem sie nad prenumeratą, no ale koszty i gwarancja, ze dojdzie tak daleko. :/

Czy ktoś coś wie na ten temat :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad prenumeratą, ale nie wiem czy dojdzie do mnie :/

Otóż przebywam tymczasowo w delekiej i zimnej Norwegii (Oslo), no a czasopisma takiego jak CD-Action tutaj niema :( (biedny kraj).

Ostatnio zastanawiałem sie nad prenumeratą, no ale koszty i gwarancja, ze dojdzie tak daleko. :/

>>>Koszta to 2x tyle co w Polsce ale IMO tam sie chyba i tak zarabia duzo wiecej wiec w sumie tanio wychodzi. A dojscie - zaden problem. Mamy gosci w RPA i Iraku (tak, tak...) i jakos im dochodzi :)

Czy ktoś coś wie na ten temat :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad prenumeratą, ale nie wiem czy dojdzie do mnie :/

Otóż przebywam tymczasowo w delekiej i zimnej Norwegii (Oslo), no a czasopisma takiego jak CD-Action tutaj niema :( (biedny kraj).

Ostatnio zastanawiałem sie nad prenumeratą, no ale koszty i gwarancja, ze dojdzie tak daleko. :/

Czy ktoś coś wie na ten temat :?:

nie wiem czy dojdzie, ale sprobuj. wystarczy podczas zamawiania wybrac europa+izrael - list lotniczy, ale to kosztuje prawie 42 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo powinna być taka promocja, żę jak zamówisz prenumerate, dostajesz cd-action dzień przed premierą. ;)

Hm? Ja swojego dostałem wczoraj czyli 7 a w kioskach ma być dziś.

Nie wiem kiedy poszedł do druku ale już moze w sobote był wysłany? A dostawca do kiosków rozwiózł go dopiero dziś.Po zatym w niektórych kioskach nie ukazuje się w dniu premiery tylko 1-2 dni puźniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszke się smuce.Niby prenumeratka super bo i taniej i są prezenty ale chyb a z niej zrezygnuje.Przez pierwsze dwa prenumerowane numery przychodziły dzień wcześniej po południu luyb wieczorkiem a teraz?dwa czasem trzy dni po premierze.Widzę CD-Action w kiosku już jestem napalony i nagle patrze a skrzynka na listy pusta.Jest to dość wkurzające.Dlatego coraz mam mniejszy zapał do prenumeraty aż w końcyu za pare miesięcy po prostu zrezygnuje. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no poczta tym razem przesadziła. Nie dość, że mam połamany brzeg okładki to jeszcze folia na boxie dvd jest podziurawiona. Jak mi się skończy prenumerata to chyba już jej nie zamówię ponownie.

A nie wpadłeś na ten najprostrzy pomysł i nie zgłosiłeś reklamacji?

Właściwie to n ie wiem czy to się zgłasza prenumeracie czy poczcie?

Robił ktoś już raz tak kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie. Czy prenumeraty trzeba zamawiać z jakimś wyprzedzeniem? Czy jest możliwe, że jak przelałem kasę w połowie miesiąca to nie dostanę najbliższego CDA?

Raczej tak, bo zwykle to jest tak, ze to od nastepnego miecha idzie. Zeby jeszcze 3-4 tygodnie wczesniej to bys sie pewnie zalapal. Najlepiej pisz w tej sprawie do

beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer CD-Action 09/06 pewnie jest super.Śledząc powyższe opisy to aż mi ślinka cieknie na ten numer.Niestety dzisiaj jest 13 sierpień a ja nie dostałem jeszcze swojego numeru CD-ACTION! (w prenumeracie z dvd).Dzwoniłem w środę do działu reklamacji ale powiedziano mi,że wrześniowy numer wysłali do prenumeratorów w poniedziałek lub wtorek i ze na dniach dojdzie.Nie doszedł do dzisiaj.Czy komuś też nie dosłano jeszcze czasopisma z prenumeraty?! (jak listonosz nie przyniesie numeru w poniedziałek,poszczuję go moim kotem).

Zamienię teściową na psa.Może być wściekły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i CDA nie doszedł:( Nie dorwalem nawet listonosza i kot obszedł się ze smakiem.Jestem wsciekły bo pierwszy raz od kilkuletniej prenumeraty CDA,czasopismo gdzieś wcięło.Na poczcie oczywiście nikt nie wie o co chodzi i odsyłają z kwitkiem.Dobrze,ze pani od prenumeraty zgodziła się jakoś poradzić i ma wysłać mi wrześniowy numer CDA.Tylko,że bedę go miał z ponad dwutygodniowym opóźnieniem :twisted: Jak idę pzrez miasto i widze CDA w kiosku to az mnie nosi żeby kupic.Ale poczekam i mam nadzieje,ze to pierwszy i ostatni taki przypadek w mojej karierze prenumeratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i CDA nie doszedł:( Nie dorwalem nawet listonosza i kot obszedł się ze smakiem.Jestem wsciekły bo pierwszy raz od kilkuletniej prenumeraty CDA,czasopismo gdzieś wcięło.Na poczcie oczywiście nikt nie wie o co chodzi i odsyłają z kwitkiem.Dobrze,ze pani od prenumeraty zgodziła się jakoś poradzić i ma wysłać mi wrześniowy numer CDA.Tylko,że bedę go miał z ponad dwutygodniowym opóźnieniem :twisted: Jak idę pzrez miasto i widze CDA w kiosku to az mnie nosi żeby kupic.Ale poczekam i mam nadzieje,ze to pierwszy i ostatni taki przypadek w mojej karierze prenumeratora.

Może to listonosz zakosił Ci CDA. :) Wiecie, teraz wszystko w tym kraju jest możliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...