Skocz do zawartości

Polecane posty

Hm tak więc mamy pierwszą osobe która się wypowiedziała o reklamacji. Ale w dalszym ciągu nie wiemy gdzie należy zareklamowac numery uszkodzone podczas przesyłki. Na poczcie czy w dziale prenumeraty ( co było by dość miłe bo ktoś odwaliłby całą robotę i nie musielibyśmy się martwić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - czasem numery przychodza nie w tak dobrej kondycji, jak powinny... Czy nie ma na to zadnej rady? Moze wlozyc tekturowa (sztywna) kartke z przodu i z tylu numeru, zeby okladka i obwoluta nie ucierpialy? Czy naprawde nic nie mozna zrobic?

Co do numerow, ktore nie doszly na czas - raz zdarzylo mi sie cos takiego, dawno temu, gdy mialem prenumerate na 6 miesiecy - wystarczyl jeden telefon do redakcji i sprawa zalatwiona od reki.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: czy numer 13 nie moglby byc objety prenumerata? Osobiscie troch mi przeszkadza fakt, ze musze pilnowac tego jednego numeru, aby mi nikt nie zwinal ostatniej wersji DVD sprzed nosa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje nowe CDA zawsze w skrzynce znajduję z rozerwanym opakowaniem. Ale mam o tyle szczęścia że zawsze DVD i czasopismo są w środku :) Pewne listonosz też lubi CDA i zawsze rozdziera opakowanie żeby zobaczyć co jest w nowym numerze, sprawdza czy warto sobie je kupić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mija juz powoli trzeci tydzien a CD-ACTION w prenumeracie jak nie było tak nie ma:( Mam nadzieje ,ze reklamacja podziałala i niedługo jednak czasopismo dojdzie.Mam juz dosyć chodzenia obok kiosków i ślinienia się na widok CDA i czytac na forum jaki to super jest ten numer wrzesniowy.Wytrzymam...(?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowy, zacząłem od zakupienia prenumeraty ale po dokładniejszych oględzinach strony zauważyłem, że istnieje tu coś takiego jak TRZYNASTY NUMER.Czy jest on objęty prenumeratą :?: Czy jeśli nie jest to czy nie mógłbyś tego zmienić o Smugglerze WIELKI :D :?: :?: :?: Do kiosku mam dość daleko i nie po to kupowałem prenumerate żeby dodatkowo grzać po numer dodatkowy :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam prenumeraty, bowiem postman ma nieładny zwyczaj zgniatania wszelakich kopert tak, by jako tako dało się je wepchnąć do skrzynki na listy :P A jak się go upomni, to po 2 tygodniach pojawia się nowy listonosz i robi to samo... Chyba, że pisemko trzeba odbierać osobiście, to się zastanowię 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak małą skrzynkę, że listonosz choćby nie wiem co robił i tak nie da rady wepchnąć tam CD-A. Zostawia go zazwyczaj pod wycieraczką. Chociaż teraz się zastanawiam czy następnym razem mi go nie potnie na 2 częsci i wtedy włoży do skrzynki.

A może zamiast Poczty Polskiej ktoś inny (czytaj: bardziej odpowiedzialny) zajął by się dostarczaniem nam CD-A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tydzień temu otrzymałem poleconym przesyłkę w czarnej folii z zaległym wrześniowym numerem CDA.A dzisiaj przyszedł we właściwym terminie numer październikowy.To się nazywa mieć szczęście- 2 nowe numery CDA do poczytania w ciągu tygodnia!:)Mam nadzieje,ze wpadka z wrześniowym numerem była tylko przypadkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam małe pytanie do tych, którzy prenumerują CDA jakis czas już. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu numery dochodziły dzień czy dwa przed premierą kioskową, natomiast dziś dostałem nowy numer, jak widać z niewielkim opóźnieniem. Mnie nie rusza sam fakt, ze "czekać" musiałem, bo tak czy siak przyszedł, a co to jest jeden dzień, ale poprostu jak wy dostajecie chcę wiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...