Skocz do zawartości

Polecane posty

[

Czyli panie i panowie mamy jawny przypadek dyskryminacji i nierównego traktowania!

>>>Juz ty nie narzekaj, sam wiesz czemu :). Akurat zostales potraktowany nierowno przeze mnie i chyba powodow do narzekan miec nie powinienes.

Prośba do kogoś kto ma kontakt z pracującą w dziale prenumeraty panią B.Jankowską. Opieprzyć. I to solidnie! 9 numerów = 3 gratis, a 7 numerów = płytka, bo nawet na jeden nie zasłużyłem?!?

>>>Sam tego nie rozumiem ale moze maja tam kogos z Turcji, kto lubi sie targowac? :)

W każdym bądź razie wniosek nasuwa się jeden: są równi i równiejsi.

>>>Na tym swiat stoi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor

- ja tez nie swiezy jestem po weekendzie :P

ale prosba dopisuj sie ja zwykly uzytkownik "po kolei"inaczej moge przeoczyc Twoje moderatorskie dopiski :)

"Wybacz, ale nie mogę jakoś umiejscowić Twojej wypowiedzi w żadnym kontekście."

ale w jakim kontekscie?

zadales pytanie, wiec odpowiedzialem... chyba ze Ty to nie Ty a wtedy to sorki :)

Na jakie pytanie niby odpowiedziałeś? Albo nie zrozumiałeś mojeog pytania (które notabene było do redakcji skierowane), albo ja nie zrozumiałem Twojej odpowiedzi... Col.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany.....

prenumeratorom liczy sie kwote rekompensaty biorac roznice ceny w prenumeracie przed obnizka a cena kioskowa po obnizce

No i o tym właśnie napisałem w swoim poście. Ze jest TAK, a pytanie brzmiało, czy nie powinno być INACZEJ! Proste? Col.

jak to bylo pytanie do redakcji, to wybacz ale tego nie uscisliles

ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie rozwalilo :lol: :lol: :lol:

Wiadomosc do redakcji z dnia 7-10 22:26

Po przeanializowaniu tego co zostalo tu napisane doszedlem do wniosku ze

macie mnie za idiote. Nie szanujecie stalych klientow i liczycie na to ze

najlatwiej wycwanic sie na kims kto kupil czasopismo na caly rok zgory.

Dochodzi do kuriozalnej sytuacji w ktorej to place za CDA 15,73 za numer

ktory w kiosku jest po 14 90. Plyt nie chce bo nie na to sie umawialismy.

Jezeli panstwo nie widza w tym nic niestosownego to dalsze pisanie i tak

nie ma sensu.

Wiadomosc od redakcji z dna 10-10 11:23 Po mojej telefonicznej interwencji po ktorej to zostalo zaproponowane mi dodatkowe 2 numery na ktore oczywiscie sie zgodzilem.

Szanowny Panie,

jezeli nie zgadza się Pan z naszymi warunkami, mogę odesłać nadpłatę -

7,44zł. Nikt nie chce na Panu zarobić. Przelew bankowy kosztuje ok.4zl ,

dlatego zaproponowalismy forme rozliczenia w "naturze" , ale jezeli Panu

to nieodpowiada to oczywiscie zastosujemy sie do Pana zyczenia. Bardzo

prosze o decyzje

B.Jankowska

W sumie na rozliczenie w "naturze" chyba sie skusze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak puźno do was przychodzi prenumerata?Bo dziś jakoś jej nie widziałem.Hmm to ma być gratisowy numer zwrot za nadpłate przy tej zmianie ceny.Więc myśle że mogą być jakieś problemy Sad

Ma ktoś jeszcze podobne obawy tzn. cda jeszcze nie przyszło?

Jak skontaktować się z działem prenumeraty cda?

Ja wysłałem 2 dni temu majla na prenumerata@bauer.pl

czy to poprawny adres?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak puźno do was przychodzi prenumerata?Bo dziś jakoś jej nie widziałem.Hmm to ma być gratisowy numer zwrot za nadpłate przy tej zmianie ceny.Więc myśle że mogą być jakieś problemy Sad

Ma ktoś jeszcze podobne obawy tzn. cda jeszcze nie przyszło?

Jak skontaktować się z działem prenumeraty cda?

Ja wysłałem 2 dni temu majla na prenumerata@bauer.pl

czy to poprawny adres?

Sprobuj tez beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer 13-nasty należy do prenumeraty? Wiem, że rok temu nie należał ale wtedy było stosowne info bodajże w czaspiśmie lub na stronce, a teraz nigdzie takiego info nie widziałem i mam dylemat czy skoczyć do kiosku czy po prostu prenumerata się spóźnia. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer 13-nasty należy do prenumeraty? Wiem, że rok temu nie należał ale wtedy było stosowne info bodajże w czaspiśmie lub na stronce, a teraz nigdzie takiego info nie widziałem i mam dylemat czy skoczyć do kiosku czy po prostu prenumerata się spóźnia. :roll:
Gdzieś czytałem, że nie, więc biegnij do kiosku bo wykupią. A jak wykupią, to przyjedź do Wadowic, bo tam CDA jest w bród (serio!). :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Numer swiateczny nie dotarl do mnie do domu :evil:

Zadzwonilem do tego wydawnictwa i babka zaczela gadac jakies glupoty ze numer specjalny bedzie dla prenumeratorow i ze przyjdzie po 15 grudnia... nic nie przyszlo! Wkoncu postanowilem pozyczyc cda od kumpla...wlasciwie moglem zadzwonic do wydawnictwa jeszcze raz ale skoro mialem juz cda od kumpla to sobie podarowalem... starsznie jestem zly na ta babe ze sciemniala co a jakims spevjalnym numerze z bedzie po 15 grudnia! nie mogli mi wyslac tego numeru jescze raz :evil: napewno maja ich tam w nadmiarze :evil: :evil: :evil: durne to wydawnictwo jakies =P

tyle....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogli Ci wyslac skoro on jest nie objety prenumerata?! Topic huczy od tego, ale oczywiscie nic, nawet nie chce Ci sie przeczytac posta powyzej...

Ludzie cożeście slepi czy niekumaci.Już 3 post na ten sam temat.

ODPOWIEDŹ NIE.

Bo podobno księgowość nie widzi 13 numerów w 12 miechach.Coś tak mi S tłumaczył czy jakoś tak??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie wiedziec :P

ja jak glupi czekam na cda, wnerwiam ze mi nie przysylaja i wydzwaniam do wydawnicta :P no coz teraz bede juz wiedzial ;) tylko czemu ta babka nie mogla mi tam tego powiedziec? tlyko gadala o jakims specjalnym bla bla bla... mogla przeciez powiedziec ze numer swiateczny nie wchodzi prenumerate...

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, a ja mam prenumeratke ale nowego styczniowego numeru jeszcze niedostalem :(

Może znowu na poczcie zawineli. Ta nasza poczta to jest niezla. Prenumeruje od 2lat i zdarzylo mi się niedostac chyba z 5razy numeru. Albo ginął na poczcie albo przychodzil podarty i zasyfiony po jakichs 3tygodniach od daty ukazania. Tez mieliscie takie problemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - a niestety problem... We wrześniu chyba zamówiłem prenumeratę roczną CD, a pod choinkiem znalazłem napęd DVD. Napisałem maila z zapytaniem i nie dostałem ŻADNEJ odpowiedzi. :( A czy da się zmienić to telefonicznie? Bo chyba będzie szybciej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spytam tez o prenumerate DVD ale poprzes PLUS GSM ponieważ widze że skumali sie z CDA i można zamówić półroczną prenumerate...i czy można zamówić prenumerate z DVD (pytałem sie w Plusie ale oczywiście zostałem olany =/ ) więc pytanie kieruje do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Bauer ma kreatywną księgowość. Faktem jest, że mi zostało 11 numerów w momencie obniżki i 3 mam gratis. No cóż... zawsze miałam szczęście (kiedy DVD zaczęło się pojawiać w każdym numerze, trafiła mi się "bezpłatna" przesiadka na lepszą wersję prenumeraty"). No i na 99% obecną prenumeratę przedłużę :D

BTW: Ale ostrzegam przed wysyłaniem zamówień na prenumeratę pocztą. Ja wysyłałam, czekałam, czekałam, czekałam...w końcu zadzwoniłam. Okazało się, że moje zamówienie nie dotarło.

A naszej poczcie przesyłki nie giną rzadko...

Wniosek: telefon i maile górą! W przypadku paFcia - telefon :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...