Skocz do zawartości

Polecane posty

Takie mam małe pytanie do tych, którzy prenumerują CDA jakis czas już. (...) ale poprostu jak wy dostajecie chcę wiedzieć :)

Wiem, że odrobinę poniewczasie może odpowiedź, ale mimo to napiszę - mam prenumeratę od dobrych paru lat i mimo mojego miejsca zamieszkania - dość zadupiasta wioska kilkanaście km od miasta - numery dochodzą na czas, naprawdę rzadko zdarzają się opóźnienia, częściej od nich numer przychodzi o dzień wcześniej, ale ogólnie są to przypadki naprawdę odosobnione ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nareszcie nowy numer i teraz mam pytanko:

Czy istnieje możliwość prenumeraty z dostawą? Tzn. chodzi mi o to, że wśród dostawy do kiosku jest numer dla prenumeratora który się odbiera w kiosku np. za okazaniem dowodu tożsamości.

A jak sobie wyobrażasz to zrealizować? Przychodzisz do kiosku, pokazujesz licencję na odbieranie (CD-A) i odchodzisz ucieszony? A potem do następnego kiosku? :) Pomysł fajny, sam o nim pisałem swego czasu, ale niestety trudny do zrealizowania. Jak narazie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nareszcie nowy numer i teraz mam pytanko:

Czy istnieje możliwość prenumeraty z dostawą? Tzn. chodzi mi o to, że wśród dostawy do kiosku jest numer dla prenumeratora który się odbiera w kiosku np. za okazaniem dowodu tożsamości.

A jak sobie wyobrażasz to zrealizować? Przychodzisz do kiosku, pokazujesz licencję na odbieranie (CD-A) i odchodzisz ucieszony? A potem do następnego kiosku? :) Pomysł fajny, sam o nim pisałem swego czasu, ale niestety trudny do zrealizowania. Jak narazie.

Raczej mi chodzi o to, że się zamawia prenumeratę do kiosku, która przychodzi razem z dostawą i jest w czarnej kopercie, a po okazaniu dokumentu tożsamości można tę kopertę odebrać :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć ile dni po premierze nowego CDA przychodzi numer do tych co mają go zaprenumerowanego(ale trudne słowo :D )

Teoretycznie powinno przychodzić dzień przed premierą (tzn. w poniedziałek), ale ostatnio poczta wyczynia takie rzeczy z tym, że zwykle jest przynajmniej kilka dni po premierze (numer wrześniowy dostałem z 9-cio dniowym opóźnieniem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także należę do grona prenumeratorów, pismo dostałam dzisiaj... w miarę terminowo :) ale niestety pierwsze strony czasopisma są zmasakrowane (czyt.podarte na amen), wstępniak jest dosłownie w kawałkach a lekturę CDAction zawsze zaczynam od wstępniaka:( Zdarzyło się pierwszy raz, mam nadzieję że ostatni, pozostaje pytanie: co z tym fantem dalej???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kilka stron lekko potarganych... Ciężarówka z CD-Actionami miała wypadek czy co? :)

Zamówiłem premke CDA. Pierwsza dostawa. Rzucam się na paczkęl, delikatnie otwueram, by nie zniszczyś ukochanego czasopisma, a tu widzę... TYLNIA OKŁADKA MA KAWAŁEK (W DOLNYM ROGU) ZA DŁUGI (JAKIEŚ 30mm) I ZAGIĘTY TAK, ŻE W SUMIE BRAKUJE TEGO KAWAŁKA I NIE MA W TYM MIEJSCU OK. 10mm. A BRZEG TEGO JEST PODARTY!!!

Nie wiem, czy to jakiś chrzest prenumeratora (czy wytrwa), że pierwsze prenumerowane egzemplarze są zniszczone? Bo reszta była w dobrym stanie...:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak zastanawiam - czy nie daloby rady, kosztem "bonusow" w postaci klasyki gier, albo kosztem lekkiego podniesienia ceny prenumeraty, spowodowac aby kazdy numer CDA wysylany byl priorytetem (a nie tylko wtedy kiedy wydrukowane egzemplarze zbyt pozno dotra do dystrybucji) ?

Na chwile obecna mimo iz mieszkam w Warszawie numery wyslane zwykla przesylka docieraja srednio 1 dzien po premierze kioskowej, natomiast gdy wysylane sa priorytetem docieraja dzien przed lub w dniu premiery kioskowej (ale jak juz wspomnialem priorytetem slane sa wtedy gdy data nadania na poczcie jest "niebezpieczenie" blisko dnia premiery numeru).

W cenniku uslug detalicznych priorytet jest raptem o 70 groszy drozszy wiec nie jest to az taka roznica...

Mam rowniez nadzieje iz najswiezszy numer bedzie odpowiednio "ulozony" w przesylce tak aby przypadkiem plakat sie nie uszkodzil :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak zastanawiam - czy nie daloby rady, kosztem "bonusow" w postaci klasyki gier, albo kosztem lekkiego podniesienia ceny prenumeraty, spowodowac aby kazdy numer CDA wysylany byl priorytetem (a nie tylko wtedy kiedy wydrukowane egzemplarze zbyt pozno dotra do dystrybucji) ?

Na chwile obecna mimo iz mieszkam w Warszawie numery wyslane zwykla przesylka docieraja srednio 1 dzien po premierze kioskowej, natomiast gdy wysylane sa priorytetem docieraja dzien przed lub w dniu premiery kioskowej (ale jak juz wspomnialem priorytetem slane sa wtedy gdy data nadania na poczcie jest "niebezpieczenie" blisko dnia premiery numeru).

W cenniku uslug detalicznych priorytet jest raptem o 70 groszy drozszy wiec nie jest to az taka roznica...

Mam rowniez nadzieje iz najswiezszy numer bedzie odpowiednio "ulozony" w przesylce tak aby przypadkiem plakat sie nie uszkodzil :D

Coz, propozycja do rozwazenia, przesle ja dzialowu prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak zastanawiam - czy nie daloby rady, kosztem "bonusow" w postaci klasyki gier, albo kosztem lekkiego podniesienia ceny prenumeraty, spowodowac aby kazdy numer CDA wysylany byl priorytetem (a nie tylko wtedy kiedy wydrukowane egzemplarze zbyt pozno dotra do dystrybucji) ?

{...}

Coz, propozycja do rozwazenia, przesle ja dzialowu prenumeraty.

W takim razie dziekuje w imieniu swoim i innych prenumeratorow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...