Skocz do zawartości

Polecane posty

Dostałem 2 numery...

1 na moja mame, gdzie na wydruku pisze "zaplacono przelewem"

i 1 na mnie, gdzie pisze " płatnośc przelewem do XX-XX-XXXX" :P

Chetnie bym dostal 2x shogun, ale jak mam za to podwójnie płacić to dziękuję :D

Trzeba zadzwonić i to załatwić...

Edit: O :), widzę, że Earebrin miał to samo :D.

Edytowano przez michalpypek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam :P . Mam pytanie... czy wysyłają jakieś potwierdzenie otrzymania wpłaty za prenumeratę po otrzymanym przelewie czy nie ?

Przychodzi faktura w pierwszym numerze jaki zamówiliście. Żadnego innego potwierdzenia nie ma przez co zawsze się wkurzam jak mi późno przychodzi pierwszy numer bo nie wiem czy dobrze wszystko zrobiłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się albowiem mam CDA. Wygięte jakby ktoś na nim spał ale zawartość na szczęście jak zawsze spełnia moje oczekiwanie, pudełko od cd połamane, mam nadzieje że płyty działają :dry:

Dostałem w załączniku fakturę, według której muszę dopłacić 1 grosz... Wynika z niej że cena nie wynosi 213 zł (a taka była informacja w Cda) a 213,01... Czy ktoś tak jeszcze ma??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej fakturze jest napisane że do zapłacenia miałem 212zotych 4 grosze i tyleż zapłaciłem(chociaż tak naprawdę zapłaciłem 213) Powinienem zażądać zwrotu tych 96gr ale tym razem im daruje...

Edytowano przez Buachu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Co do tekstu o zmianie wydawcy- Bauer mimo wszystko jest wydawcą znaczącym na naszym rynku, gdyż wydaje od groma czasopiśmideł oraz jedno czasopismo wybitne(czyt. CDA). Zatem prenumerowane są u nich również te piśmidła, a co za tym idzie mają oni prawo mieć czasami burdel. Ok rozumiem, płacę- wymagam, ale tak uważa ogrom prenumeratorów zarówno CDA i innych pism.(no offence)

Sprawa Shoguna: Jak przyjdzie to przyjdzie i tyle. Jeśli nie otrzymam gry jutro napiszę stosownego maila, bo skoro zapłaciłem to powinienem otrzymać, co nie znaczy, że otrzymam go odrazowo, w końcu Bauer sprytnie zastrzegł sobie czas na wysyłkę wynoszący 2 miesiące;) Pozostaje tylko czekać mości Panowie:)

Małe pytanie do kogoś z redakcji: Czy przekazujecie wydawnictwu opinie forumowiczów na temat prenumeraty(tzn. wysyłki, opóźnień, itepe.) Tak, wiem, że mogę to wygarnąć w mailu do Bauera, ale czy nie lepiej dotarłby apel od redaktorów?? Byłbym szczerze rad gdyby za odpowiednio podniesioną opłatę mógłbym wybrać sobie wysyłkę prenumeraty kurierem:) Nie chcę się narzucać( bo na idiotę już na pewno wyszedłem;))

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA WIADOMOŚĆ! Był dzisiaj u mnie listonosz z Poczty Polskiej, jak zwykle zostawił awizo zamiast zapukać (też tak macie?). Na 99% jestem pewien że to szogun, no chyba że ktoś inny mi zrobił miły prezent. Potwierdzę dopiero po 18 ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem do wydawnictwa z pytaniem o myszki (chociaż bardziej po tym jak zostałem potraktowany pasuje określenie "ośmieliłem się marnować ich czas i zawracać im głowę sprawami takiego śmiecia jak ja..."). Dodam tylko, że zadzwoniłem pierwszy raz (łudziłem się, że te 3,5 miesiąca to wystarczający czas na wysłanie...).

I czy udało mi się coś załatwić? Oczywiście, że nic. Czy czegoś się dowiedziałem? Niby tak, ale w praktyce nic.

Kontrahent który miał dostarczyć myszki się zwinął i teraz szukają innego, który mógłby dostarczyć podobne (to dość ważne słowo) myszki. Kiedy? Nikt nic nie wie.

A i dostałem opieprz, bo zapytałem się czy tylko mnie dotyczy problem, czy może jest to dość spora grupka. Babka chyba musiała być (lekko mówiąc) wkurzona telefonami o Shoguna i Homefronta (albo jakiś prenumeratorek Pani Domu). Nie udało mi się nawet zapytać, czy może sprawdzić, czy moja myszka już została kiedyś wysłana (ale zawaliła poczta i niedoszła) czy może jestem w tej grupie szczęśliwców, którzy mają czekać na zbawienie w nieskończoność.

Ogólnie nie polecam do nich dzwonić, bo tam ciągle chyba wszyscy mają okres i nawet jak człowiek zadzwoni w dobrym nastroju, to po zakończonej rozmowie będzie tylko zdenerwowany (a i tak nic nie załatwi). Zamiast tego może trzeba postraszyć jakimś zbiorowym procesem? Ja chcę dostać tego gratisa tylko dla zasady, ale mają mi go dostarczyć, nawet jeśli byliby stratni.

I niech się też zdecydują czy to jest gratis czy nie jest. Cena prenumeraty z gratisem była większa o (chyba, nie pamiętam już dobrze) 6 zł od tej bez gratisu, ale na mojej fakturze jak byk jest myszka za 0 zł.

Czy jakaś osoba, która zamówiła prenumeratę 13 numerów bez myszki pod koniec zeszłego roku, może napisać jaka widnieje cena na fakturze? U mnie jest to 153 za 12 numerów + 12 za wydanie specjalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze szkoły i mama przekazała mi miłą wiadomość - był listonosz z Shogunem. : D

Oczywiście zaraz rozpakowałem wszystkie folie czymkolwiek się dało (pod ręką była... igła). W środku wszystko pięknie, jak ze sklepu, najmniejszego zadrapania. Tydzień później niż chciałem, ale za to kilka tygodni wcześniej, niż się spodziewałem. ;'d Chyba do wszystkich dzisiaj wysłali. Dzięki, Bauer!

Jedynym moim problemem jest jednak to, że... Nie mam jeszcze CDA! Jak tak patrzę, to wszyscy dostają CDA i czekają na Shoguna, a u mnie odwrotnie. :P Planuję zadzwonić jak nie przyjdzie po tych 10 dniach od TEGO wtorku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czekam na jedno, jak i na drugie. Prenumerata złożona od numeru 05/2011, mieszkam w sporym mieście koło Warszawy i na razie ani śladu, powiem szczerze, skusiłem się na Shoguna, ale wydaje mi się, że po tym roku powrócę do normalnych zakupów w kiosku, jeżeli to tak będzie wyglądać. Nie mam oczywiście nic za złe redakcji, bo zdaję sobie sprawę, że bałagan niewątpliwie musi być spory, lecz po prostu wolę wiedzieć na czym stoję, i że mam numer, niż kolejny dzień obchodzić się smakiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...