Skocz do zawartości

Polecane posty

Z tego co wiem, to zamawiając prenumerata z assasynem, to niby ta gra była za pół ceny. To teraz oni poczekają z wysłaniem parę miesięcy, aż stanieje i jeszcze sobie na tym zarobią.

[beeep] prawda, (_!_) świadkiem. Z Shogunem 2 też tak ktoś pisał. "Poczekają aż stanieje, wtedy wyślą". Od zamówienia prenumeraty z Shogunem 2 za pół ceny minęły 3 tygodnie i już podbijałem Japonię.

Edytowano przez Stalker69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mieszkam w norwegji i niezaczesto przyjezdzam do polski i niewiem czy moeg zamuwic sobie prenumerate CD Action przosze o odp

Zaden problem, ale z uwagi, ze dostawa jest poczta lotnicza, to prenumerata zagraniczna kosztuje 2x tyle co polska.

Pisz: beata.jankowska@bauer.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Ponieważ przeczytanie całego tematu zabiera za dużo czasu to pytam tutaj nawet jeśli ktoś już o to pytał. A więc - Mieszkam za granicą. W jednym z polskich sklepów przez krótki czas była możliwość kupna cd-action ((za 10 euro k****a) ale płaciłem bo wyjścia nie było)). Czy jest możliwość żebyście wysyłali do holandii prenumerate?? tutaj mają takie badziewie że szok...a wiesiek kosztuje 50euro :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł do mnie kolejny numer. Rozrywam czarną folię, a w środku... Cd-Action zapakowany dodatkowo w folię taką jak w sklepie. :cool: Mam nadzieję, że to nie była jednorazowa pomyłka i tak będzie teraz zawsze.

Edytowano przez trutka1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł do mnie kolejny numer. Rozrywam czarną folię, a w środku... Cd-Action zapakowany dodatkowo w folię taką jak w sklepie. :cool: Mam nadzieję, że to nie była jednorazowa pomyłka i tak będzie teraz zawsze.

Haha... ja też dostałem lekkiego szoku jak zobaczyłem tą drugą folię i numer w stanie idealnym :D Myślę, że nie jest to jakiś ogromny koszt dodawania tych folii, a CDA wygląda o niebo lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem prenumeratę, ale po potwierdzeniu zamówienia dostałem dane do przelewu oprócz adresu tzn. ulica, miasto, kod pocztowy. Przecież jest to wymagane w przelewach.

Dodatkowo to nie wiem czy już przelewać czy nie. W zakładce MOJE ZAMÓWIENIA w statusie jest napisane "Oczekiwanie na przelew (potwierdzone)", zaś w regulaminie

b. przelewem - po otrzymaniu faktury Proforma przesłanej na adres wskazany w zamówieniu wraz z pierwszym egzemplarzem czasopisma ? w takim przypadku realizacja dalszych wysyłek jest uzależniona od daty wpłaty należności.

Wiec mam czekać na jakąś fakturę Proforma czy od razu przelewać???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać się ile czeka się na numer po premierze i w jakim stanie przychodzą płytki jak i samo czasopismo. Również słyszałem ,że punkty nazbierane w "Kompanii graczy" można wymienić na prenumeratę CDA ? Gdzie jest taka możliwość, bo nigdzie nie mogę jej znaleźć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 - obecnie nie ma już takiej opcji w tym katalogu nagród. Pamiętam, że reguły zdobycia takiej prenumeraty były dziwaczne - trzeba było zarejestrować ileś tam gier z serii Premium Games i tylko one się liczyły, nie ważne że miało się więcej punktów nabitych na innych grach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42

Stan i czas dotarcia pisma jest uzależniony od Poczty Polskiej. Do mnie CDA trafia dwa trzy dni po premierze. Zdarzało się że dostałem swój numer w dniu premiery kioskowej, raz nawet dzień wcześniej. Pudełka i płytki przychodzą nie uszkodzone, z czasopismem bywa różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem prenumeratę, ale po potwierdzeniu zamówienia dostałem dane do przelewu oprócz adresu tzn. ulica, miasto, kod pocztowy. Przecież jest to wymagane w przelewach.

Dodatkowo to nie wiem czy już przelewać czy nie. W zakładce MOJE ZAMÓWIENIA w statusie jest napisane "Oczekiwanie na przelew (potwierdzone)", zaś w regulaminie

b. przelewem - po otrzymaniu faktury Proforma przesłanej na adres wskazany w zamówieniu wraz z pierwszym egzemplarzem czasopisma ? w takim przypadku realizacja dalszych wysyłek jest uzależniona od daty wpłaty należności.

Wiec mam czekać na jakąś fakturę Proforma czy od razu przelewać???

Ja nie czekałem tylko odrazu przelałem a faktura proforma przychodzi wraz z pierwszym numerem prenumeraty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec .. Chcę sobie zamówić prenumeratę CDA (wygodniej będzie) ale mam pytanko czy muszę płacić z góry i będe dostawać magazyn przez określony czas czy mogę płacić pojedynczo przy każdym otrzymanym numerze? z góry dzięki ;)

Jeśli nie ten dział to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego ave.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...