Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzwoniąc do działu prenumeraty czasami mam wrażenie, że pracownicy nie są do końca trzeźwi (inaczej tego się chyba wytłumaczyć nie da...), a co za tym idzie - mają prawo widzieć myszki, problem w tym, że tylko te białe.

Miało być "10 dni", więc spodziewałem się paczki razem z najnowszym numerem. Tymczasem premiera kolejnego wydania się zbliża, a myszki jak nie było tak nie ma. Czy ktokolwiek z zainteresowanych dostał ostatnio myszkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa. Prenumeratę zamówiłem w tamtym roku od Numeru Sierpniowego. Wraz z tym zamówiłem Numer Specjalny. I gdy doszedł do mnie numer czerwcowy było napisane, że jest to przedostatni numer jaki dostaję, no i potem dostałem numer specjalny. Czy to znaczy że zbliżający się Numer Lipcowy będę musiał zakupić w kiosku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pół roku czekam na tę myszkę. Zamówiłem prenumeratę od numeru grudniowego, na fakturze którą dostałem 2 razy była wyszczególniona MYSZKA! Mam już po dziurę w d.... tej poczty. To już trzeci raz z podobną rzeczą mi wyskakują cholerniki jedne!!!

Tak samo u mnie (też od grudnia, też myszka na fakturach wyszczególniona). Ale to akurat nie wina poczty, tylko wydawnictwa. Idę o zakład, że znowu polecieli sobie w kulki i żadnych myszek nie wysłali. Nie mam nerwów by tam wydzwaniać, ale jeśli ktoś chciałby się podroczyć z babką w dziale prenumeraty i coś by się dowiedział, to proszę jakieś info na forum. :)

Ja już po tych wszystkich telefonach mam dość wydzwaniana, szkoda moich nerwów, ale jeśli jednak ktoś chciałby to:

Telefon do działu prenumeraty (tutaj dzwonicie najpierw):

+22 517 05 31

Telefon do wydawnictwa (jakby nikt tego powyższego nie odbierał to dzwonicie pod poniższy, prosicie z działem prenumeraty, a jak będą sapać żeby dzwonić pod inny numer to upieracie się, że nikt nie odbiera):

+22 517 05 00

Można też niby posłać maila, ale rzadko kiedy odpisują, a jeśli już to czasami nawet z miesięcznym (sic!) opóźnieniem. I jeśli macie taką opcję w telefonie, to radzę rozmowy nagrywać - piszę to jak najbardziej poważnie, bo chyba to jedyna rada na (tutaj same wulgarne słowa) tam pracujące... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przed chwilą dotarła. Jest tylko jeden mały problem. Mieli wysyłać takie:

http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036

a wysłali takie:

http://www.vobis.pl/oferta/komputery/klawi...uette_opti.aspx

Porównajcie sobie ceny i parametry. Je swojej nie otwieram, tylko mam zamiar ją odesłać i domagać się przysłania tego co mieli przysłać, a nie jakiegoś %^$#@ za przeproszeniem. Czuje się wydymany i to tak brutalnie, bez wazeliny. Nie mówiąc już, że miłym dodatkiem przy przesyłce byłaby jakaś karteczka z przeprosinami. No ale po co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie wiem jak do was, ale do mnie przyszły 2 myszki :) Nie wiem czy to rekompensata za długie oczekiwanie czy może za to, że nie jest to taka mysz jaka miała być. Możliwe, że przewidzieli, że myszka szybko się zepsuje i wysłali dwie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przed chwilą dotarła. Jest tylko jeden mały problem. Mieli wysyłać takie:

http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036

a wysłali takie:

http://www.vobis.pl/oferta/komputery/klawi...uette_opti.aspx

Porównajcie sobie ceny i parametry. Je swojej nie otwieram, tylko mam zamiar ją odesłać i domagać się przysłania tego co mieli przysłać, a nie jakiegoś %^$#@ za przeproszeniem. Czuje się wydymany i to tak brutalnie, bez wazeliny. Nie mówiąc już, że miłym dodatkiem przy przesyłce byłaby jakaś karteczka z przeprosinami. No ale po co...

U mnie to samo!!! tylko kurrr... ja nawet karteczki z przeprosinami nie dostałem. Też nie otwieram tego szajsu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod 22 517 05 31. Powiedziałem że myszka jest gorsza niż miała być. Laska przez telefon mówiła że będę żałował, że to jest bardzo dobra myszka!! Hmm podała adres i dzisiaj odsyłam. Powiedziała że przyślą mi taką ( http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036 ) w ciągu 2 tygodni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam łopatologiczne pytanie. Ile trzeba czekać na świeży numer od premiery? Zachciało mi się w czerwcu prenumeraty i nie wiem czy błędu nie popełniłem. Mieszkam niedaleko Kraka, więc nie na jakimś klasycznym zazadku, z pocztą nie mam nigdy problemów. Kiedy zacząć się niepokoić/zrobić dym na infolinii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo!!! tylko kurrr... ja nawet karteczki z przeprosinami nie dostałem. Też nie otwieram tego szajsu

Ja też nie dostałem, pisałem jedynie, że powinni coś takiego załączyć...

Zadzwoniłem pod 22 517 05 31. Powiedziałem że myszka jest gorsza niż miała być. Laska przez telefon mówiła że będę żałował, że to jest bardzo dobra myszka!! Hmm podała adres i dzisiaj odsyłam. Powiedziała że przyślą mi taką ( http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036 ) w ciągu 2 tygodni.

Poważnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje zdanie, to prenumerata jest NAJGORSZĄ stroną czasopisma. Nigdy nie dochodzi na czas, magazyn opakowany jest czarną folią, przez co często dochodzi wygnieciony, nie wspominając już o kilkukrotnie połamanych pudełkach od płytę. Rok temu zapomnieli o moim zamówieniu, a zamiast obiecanego plecaka dostałem torbę na netbooka. Dodatkowo tuż przed końcem prenumeraty przysyłają kartę, na którym widnieje logo CDA... z zeszłego wieku! Do tego teraz doszedł "kfiatek", w postaci wentylatora z hubą USB:

55b72a6141c75258m.jpg

W skrócie: niestety porażka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...