Jump to content

Recommended Posts

Smugg napisał "jeśli masz prenumeratę na standardowe 12 wydań w roku, to musisz samodzielnie potuptać do kiosku". A w niestandardowym przypadku? Wiem że obecnie zamawiając prenumeratę, można zamówić dodatkowo również numer specjalny. Nie pamiętam tylko, czy w zeszłym roku była taka opcja, a na pewno bym z niej skorzystał.

W tym miesiącu dział prenumeraty mnie zaskoczył i to podwójnie. Po pierwsze nowy numer zawitał do mojej skrzynki w dzień kioskowej premiery co zdarzyło się może raz odkąd prenumeruje CDA. Po drugie numery były dwa oba wysłane osobną przesyłką. Nie wiem czy to zwykła pomyłka czy dalej mają tam bałagan.

@up

Masz jeszcze fakturę z zeszłego roku? Na pewno jest na niej napisane jaką opcje prenumeraty wykupiłeś.

Edited by adzan

Nie pamiętam tylko, czy w zeszłym roku była taka opcja, a na pewno bym z niej skorzystał.

Był na pewno w opcji droższej :) Przypomnij sobie czy wziąłeś tańszą czy droższą opcję...

Napisałem do działu prenumeraty, ale 48 godzin to najwidoczniej za mało, żeby sprawdzić tak skomplikowaną rzecz :)

Wątpliwości moje rozwiał egzemplarz magazynu w skrzynce pocztowej. Dzięki wszystkim za chęć pomocy.

@up

Na odpowiedź z działu prenumeraty musisz poczekać od 4 dni do 2 tygodni :) To chyba zależy od humoru pracowników...

Chcę zamówić prenumeratę 12 wydań CD-Action + AC:Brotherhood ale na stronie prenumeraty dostępne są tylko Homefront i Shogun 2, trzeba czekać aż zaktualizują na stronie czy może źle szukam? :tongue:

@up

W obecnym numerze CDA jest opcja z Assassinem więc widocznie na stronie sobie jeszcze nie zaktualizowali :) Najlepiej zamów telefonicznie bo jesteś pewien, że dostali wiadomość i wszystkiego możesz się dowiedzieć za jednym razem :)

Dzwoniąc do działu prenumeraty czasami mam wrażenie, że pracownicy nie są do końca trzeźwi (inaczej tego się chyba wytłumaczyć nie da...), a co za tym idzie - mają prawo widzieć myszki, problem w tym, że tylko te białe.

Miało być "10 dni", więc spodziewałem się paczki razem z najnowszym numerem. Tymczasem premiera kolejnego wydania się zbliża, a myszki jak nie było tak nie ma. Czy ktokolwiek z zainteresowanych dostał ostatnio myszkę?

Najgorzej, że na fakturze nie ma tej myszki uwzględnionej i nawet nie ma jak udowodnić, że mieli ją nam wysłać, dlatego chyba mają nas gdzieś głęboko w d...

Edited by SuperPrzemo

Najgorzej, że na fakturze nie ma tej myszki uwzględnionej i nawet nie ma jak udowodnić, że mieli ją nam wysłać, dlatego chyba mają nas gdzieś głęboko w d...

Jak to nie ma... Mi wysłali 3 faktury i na każdej z nich jest myszka :)

Sprawa. Prenumeratę zamówiłem w tamtym roku od Numeru Sierpniowego. Wraz z tym zamówiłem Numer Specjalny. I gdy doszedł do mnie numer czerwcowy było napisane, że jest to przedostatni numer jaki dostaję, no i potem dostałem numer specjalny. Czy to znaczy że zbliżający się Numer Lipcowy będę musiał zakupić w kiosku??

Ja od pół roku czekam na tę myszkę. Zamówiłem prenumeratę od numeru grudniowego, na fakturze którą dostałem 2 razy była wyszczególniona MYSZKA! Mam już po dziurę w d.... tej poczty. To już trzeci raz z podobną rzeczą mi wyskakują cholerniki jedne!!!

Ja od pół roku czekam na tę myszkę. Zamówiłem prenumeratę od numeru grudniowego, na fakturze którą dostałem 2 razy była wyszczególniona MYSZKA! Mam już po dziurę w d.... tej poczty. To już trzeci raz z podobną rzeczą mi wyskakują cholerniki jedne!!!

Tak samo u mnie (też od grudnia, też myszka na fakturach wyszczególniona). Ale to akurat nie wina poczty, tylko wydawnictwa. Idę o zakład, że znowu polecieli sobie w kulki i żadnych myszek nie wysłali. Nie mam nerwów by tam wydzwaniać, ale jeśli ktoś chciałby się podroczyć z babką w dziale prenumeraty i coś by się dowiedział, to proszę jakieś info na forum. :)

Ja już po tych wszystkich telefonach mam dość wydzwaniana, szkoda moich nerwów, ale jeśli jednak ktoś chciałby to:

Telefon do działu prenumeraty (tutaj dzwonicie najpierw):

+22 517 05 31

Telefon do wydawnictwa (jakby nikt tego powyższego nie odbierał to dzwonicie pod poniższy, prosicie z działem prenumeraty, a jak będą sapać żeby dzwonić pod inny numer to upieracie się, że nikt nie odbiera):

+22 517 05 00

Można też niby posłać maila, ale rzadko kiedy odpisują, a jeśli już to czasami nawet z miesięcznym (sic!) opóźnieniem. I jeśli macie taką opcję w telefonie, to radzę rozmowy nagrywać - piszę to jak najbardziej poważnie, bo chyba to jedyna rada na (tutaj same wulgarne słowa) tam pracujące... :/

Ludzie, nie wiem czy uwieżycie, ale DZIŚ DO MNIE POCZTĄ PRZYSZŁA MYSZKA Z PRENUMERATY!!! Jak brałem prenumeratę to miała iść do laptopa (nie lubie tych touchpadów), a ja akurat kupiłem ostatnio myszkę a to przyszło i ZONK! Zawsze tak jest!

Do mnie też przed chwilą dotarła. Jest tylko jeden mały problem. Mieli wysyłać takie:

http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036

a wysłali takie:

http://www.vobis.pl/oferta/komputery/klawi...uette_opti.aspx

Porównajcie sobie ceny i parametry. Je swojej nie otwieram, tylko mam zamiar ją odesłać i domagać się przysłania tego co mieli przysłać, a nie jakiegoś %^$#@ za przeproszeniem. Czuje się wydymany i to tak brutalnie, bez wazeliny. Nie mówiąc już, że miłym dodatkiem przy przesyłce byłaby jakaś karteczka z przeprosinami. No ale po co...

Hmmm... nie wiem jak do was, ale do mnie przyszły 2 myszki :) Nie wiem czy to rekompensata za długie oczekiwanie czy może za to, że nie jest to taka mysz jaka miała być. Możliwe, że przewidzieli, że myszka szybko się zepsuje i wysłali dwie :D

Do mnie też przed chwilą dotarła. Jest tylko jeden mały problem. Mieli wysyłać takie:

http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036

a wysłali takie:

http://www.vobis.pl/oferta/komputery/klawi...uette_opti.aspx

Porównajcie sobie ceny i parametry. Je swojej nie otwieram, tylko mam zamiar ją odesłać i domagać się przysłania tego co mieli przysłać, a nie jakiegoś %^$#@ za przeproszeniem. Czuje się wydymany i to tak brutalnie, bez wazeliny. Nie mówiąc już, że miłym dodatkiem przy przesyłce byłaby jakaś karteczka z przeprosinami. No ale po co...

U mnie to samo!!! tylko kurrr... ja nawet karteczki z przeprosinami nie dostałem. Też nie otwieram tego szajsu

Nie wiem, może ktoś z redakcji by się wypowiedział? Ja wiem, że redaktorzy nie pracują w dziale prenumeraty, ale powinni solidaryzować się z czasopismem i podać jakieś oficjalne wyjaśnienie.

Panowie ja mam łopatologiczne pytanie. Ile trzeba czekać na świeży numer od premiery? Zachciało mi się w czerwcu prenumeraty i nie wiem czy błędu nie popełniłem. Mieszkam niedaleko Kraka, więc nie na jakimś klasycznym zazadku, z pocztą nie mam nigdy problemów. Kiedy zacząć się niepokoić/zrobić dym na infolinii?

U mnie to samo!!! tylko kurrr... ja nawet karteczki z przeprosinami nie dostałem. Też nie otwieram tego szajsu

Ja też nie dostałem, pisałem jedynie, że powinni coś takiego załączyć...

Zadzwoniłem pod 22 517 05 31. Powiedziałem że myszka jest gorsza niż miała być. Laska przez telefon mówiła że będę żałował, że to jest bardzo dobra myszka!! Hmm podała adres i dzisiaj odsyłam. Powiedziała że przyślą mi taką ( http://www.emarket.pl/myszki/revoltec-cord...e138/p-c1035036 ) w ciągu 2 tygodni.

Poważnie?

a ile czasu trzeba czekać na gadżet bo zamówiłem prenumeratę jakieś 2 tygodnie temu z grą assasyns creed (jakoś tak się pisze )

od wpłaty mineło tyle czasu

Jeśli tak jak na myszki, to coś w okolicach siedmiu miesięcy. :)