Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Gość Volt
na AR trzeba wykazać się wiedezą!!!

Niekoniecznie tylko "wiedezą", ale i pomysłem oraz tematyką;))

Ale coś mi się wydaję, że najlepsze odpowiedzi z ust Smugglera poszły właśnie na te nagłupsze listy:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na AR trzeba wykazać się wiedez?!!!

Niekoniecznie tylko "wiedez?", ale i pomysłem oraz tematyk?;))

Ale co? mi się wydaję, że najlepsze odpowiedzi z ust Smugglera poszły wła?nie na te nagłupsze listy:))

Zalezy co rozumiec przez "najlepsze" - jesli chodzi o to, ze komus dowalilelm, to logiczne - czemu ostro dowalic komus, kto madrze pisze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Azzie

Nie będę się rozpisywał :arrow: Kiedyś Ar czytałęm po dwa razy, teraz jestem zdziwiony różnymi bezsensownymi listami :cry: Mój brat kupuje :roll: CD-Action od... ehh nawet nie pamiętam od kiedy , ale wrócę do tematu zachowanie niektórych głupków jest takie denerwujące że aż zaprzestałem czytać AR. Ehh myśle o was jako o normalnych osobach ale (prawie, nikt nie jest doskonały 8) ) zachowanie wasze (myśle o tych co kupują CD) jest {bez komentarza}.......... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Nie będę się rozpisywał :arrow: Kiedyś Ar czytałęm po dwa razy, teraz jestem zdziwiony różnymi bezsensownymi listami :cry: Mój brat kupuje :roll: CD-Action od... ehh nawet nie pamiętam od kiedy , ale wrócę do tematu zachowanie niektórych głupków jest takie denerwujące że aż zaprzestałem czytać AR. Ehh myśle o was jako o normalnych osobach ale (prawie, nikt nie jest doskonały 8) ) zachowanie wasze (myśle o tych co kupują CD) jest {bez komentarza}.......... :cry:

a ja czytam wsztkie AR jakie mam po 7 razy na rok i nigdy nie pomyslalem ze to jest bezsensowne. Beznadziejne tak glupie napewno ale bezsensowne??

PS Smug daj to do Schwytane w sieci z jakas "ladna" odpowiedzia :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Takie odpowiedzi typu szkoła óczy na AR to są kpiny i to na co was stać przemyślcie to so powiecie zanim zrobicie z siebie @#$%^ych debili którzy piszą do AR z nudów. :!: Słyszycie opanujcie nie trzeba zrobić z siebie debila żeby ukazać się na AR trzeba wykazać się wiedezą!!!

Dokładnie, dołączam się tutaj do apelu Piekusia

No bo jak to powiedział Mark Twain: "Lepiej milczeć i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę w tym temacie mówi się o tym co komu leży na wątrobie.

Czyli głównie o listach do AR. I w sumie jest to (chyba) najlepszy dział na tym forum.

Ach...czy to nie piękne,że ludzie z całej Polski mogą (w inny sposób niż chamski, czy może przez 'h'?) wymieniać się poglądami na temat CD-ACTION. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Azzie

:( Zaczne od tego że Bezsensowne to jest zachowanie głupków typu "ej Smug a czemu ty hamie dałęś taką odp. na list , a czemu tak mnie określiłeś?" .Piszcie są listy z sensem, a jeśli zachowanie tych debili wykracza poza normę no to już ich wina, pewnie zostali tak wychowani ( nie zgadzać się ze wszystkim, oczerniać wszystkich).

Piszcie ludzie co chcecie o mnie, ale ja mam swoje zasady i zachowanie wyuczone w dzieciństwie (nie wtykaj rąk gdzie nie trzeba :cry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KIERMIT

Taka jedna sprawa mi się przypomiała: W numerze kwietniowym w AR na końcu Qn'ik się dopisał. Więc uważaj Smuggler bo on chce cię wygryźć ze stanowiska...No chyba, że chcesz (jak Jedi) założyć własne pisemko, ale wtedy nie liczyłbym na litość czytelników...

A co do najnowszego AR-ja nie wierze w to, że list w Panopdjukum nie jest podpuchą. Przecież muszą być jakieś normy głupoty po których przekroczeniu matka natura dokonuje selekcji naturalnej.A autor tego listu przeca żyje :?: :?: :shock: :? :P :?

Ale zamotałem... :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do najnowszego AR-ja nie wierze w to, że list w Panopdjukum nie jest podpuch?.

>>>tez nie nie wierzylem ale wymienilem zgosciem pare majli... no i jednak on tak pisze, on tak mysli. No chyba, ze tak ladnie zagral :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KIERMIT

tez nie nie wierzylem ale wymienilem zgosciem pare majli... no i jednak on tak pisze, on tak mysli.

>>> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
tez nie nie wierzylem ale wymienilem zgosciem pare majli... no i jednak on tak pisze, on tak mysli. No chyba, ze tak ladnie zagral :)

A ja wciaz mysle, ze gostek ladnie zagral - a teraz z Ciebie szydzi, ze dales sie nabrac ;) Po prozdu nie moke teko zrosumiedz, rze w jetnym e-majlu morzna popelnidz tyle bleduw :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuMi
Tobys uzyskal goscia, ktory figurowal na okladce kilku pierwszych edycji Tipsomaniaka :). BO wlasnie stamtad wzialem te - za przeproszeniem - morde, bo bardzo mi przypasowala do logosa :).

Myslisz, ze tak latwo sam siebie bym demaskowal? Nie doceniasz mnie :)

Dochodze wiec do wniosku, ze i tam pozowales :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

a mi najbardziej spodobal sie list @liena o "sterowniku potrzebnym by dzialaly gry na PSX" :D

nie wiedzialem ze karte PSX mozna podlaczyc do telewizora , zawsze myslalem ze trzeba ja podlaczyc do reki lewej(obraz w prawym oku) lub prawej(obraz w lewym oku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ti-mon

Póki żyją ludzie nawiedzeni (jak ja ;)), póty w AR zawsze część listów/maili będzie debilna. Odpowiedzi Smugglera przypadły mi do gustu, więc AR czytam z chęcią. A tym co się nie podoba, to niech po prostu nie czytają tych kilku ostatnich stron i tyle!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Dabek:.

Jest jedna rzecz, która mi się w AR nie podoba: ta morda na początku (wiem Smuggi, że to Twoja wściekła facjata, uwieczniona zaraz po otrzymaniu mejla/listu z bluzgami :wink: ) i TŁO! Bleeeeeee

Przez ten czas mi się zbrzydło :/, dajcie jakąś zieleń lub lekki odcień niebieskiego :P. Aha i moglibyście jakoś oddzielić Ludzie i Ludziska, Panopticum, Girls Corner i resztę jakąś krechą, by było estetyczniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz, która mi się w AR nie podoba: ta morda na początku (wiem Smuggi, że to Twoja wściekła facjata, uwieczniona zaraz po otrzymaniu mejla/listu z bluzgami :wink: ) i TŁO! Bleeeeeee

Przez ten czas mi się zbrzydło :/, dajcie jakąś zieleń lub lekki odcień niebieskiego :P. Aha i moglibyście jakoś oddzielić Ludzie i Ludziska, Panopticum, Girls Corner i resztę jakąś krechą, by było estetyczniej :)

Ja jeszcze proponuję dorzucić po bańce do każdego numeru AR, i w tedy chyba wszyscy będą hepi, heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Jest jedna rzecz, która mi się w AR nie podoba: ta morda na początku (wiem Smuggi, że to Twoja wściekła facjata, uwieczniona zaraz po otrzymaniu mejla/listu z bluzgami :wink: ) i TŁO! Bleeeeeee

Przez ten czas mi się zbrzydło :/, dajcie jakąś zieleń lub lekki odcień niebieskiego :P. Aha i moglibyście jakoś oddzielić Ludzie i Ludziska, Panopticum, Girls Corner i resztę jakąś krechą, by było estetyczniej :)

Ja jeszcze proponuję dorzucić po bańce do każdego numeru AR, i w tedy chyba wszyscy będą hepi, heh

banka to za malo bo wtedy wszyscy poja do piratow, lepiej 10 baniek to wszyscy kupia sobie te same gry tylko orginalne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Avellach

hmmm skoro wszyscy ejstesmy tak "napaleni" na AR to mysleliscie np. zeby powiekszysc ten dział? nie mowie o powiekszaniu w CZASOPISMIE(;)) ale zeby np. dawac czesc maili i komentarzy na plytce? w bonusach or sth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
hmmm skoro wszyscy ejstesmy tak "napaleni" na AR to mysleliscie np. zeby powiekszysc ten dział? nie mowie o powiekszaniu w CZASOPISMIE(;)) ale zeby np. dawac czesc maili i komentarzy na plytce? w bonusach or sth.

Ale to juz chyba bez odpowiedzi bo nie sadze aby Smugglerowi chcialoby sie na te wszystkie e-maile odpowiadac... Chlopak by sie chyba zalamal ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...