Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Gość jasnowidz6

Autor prawdopodobnie mieszka w jakieś zapomnianej przez Boga i ludzi wsi

No i w tej zapomnianej wsi kupił tą grę. hm... bardzo mądre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jasnowidzu, chyba jesteś raczej kiepskim jasnowidzem, skoro nie umiałeś przepowiedzieć sobie samemu, czy gra jest oryginalna czy nie.

Poza tym jestem pełen podziwu dla Ciebie, że jasno i otwarcie się przyznajesz do autorstwa tego listu.

A Twoje stwierdzenie też jest arcymądre - szydzisz, że w takiej zapomnianej wsi kupiłeś tę grę, ale zapomnialeś o jednym szczególe - przecież sam nie wiesz czy ta gra jest oryginalna czy nie, a przecież nikt nie mógł tego wiedzieć ostatecznie, po przeczytaniu Twoich wypocin. Podejrzewam, że nawet gdzieś na skrajach naszego pięknego kraju, we wsiach gdzie psy szczekają odbytami, a diabeł na dobranoc grabiami słońce siąga to tak czy inaczej pojawiłyby się pirackie gry. Piraci są tak bezczelni, że wszędzie sie wcisną. Z oryginałami pewnie tak dobrze by nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolboy

AR to jeden z najlepszych działów CDA i jest super takie jakim jest teraz i mnie się wydaje że nie powinno być żadnych zmian. Chociaż 1 by się przydała a mianowicie więcej listów tych co to niby uważają że CDA jest do bani i wogle szkoda kasy na nie wydawać. To są idioci(sorki za wyraz :wink: ) do entej potęgi :!: :!: skoro uważają ze szkoda to po kiego czorta je kupują i czytają jak nie to nie są ludzie którym CDA bardzo się podoba zaliczam się do nich.Więc więcej taki listów bo chcę się troszkę pośmiać z tych co to im kasy szkoda. :D I był taki list w najnowszym CDA(a właściwie chyba tekst z forum) ze CDA po miesiącu i tak trafia do kosz ja na przykład mam wszystkie stare numery i nie mam zamiaru ich wyrzucać.

P.S. Sorki za byki ale jestem dysortograf (wiem wiem powiecie ze to lenistwo i wogle ale ja się z tym nie zgadzam błędy robię a wszystkie regułki znam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager

a ja ma najnowszym AR sie zawiodlem poniewaz.... nie ma tam MOJEGO listu :evil: :x :!: ani niczego z tego forum (tak mi sie wydaje) toz to skandal!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
a ja ma najnowszym AR sie zawiodlem poniewaz.... nie ma tam MOJEGO listu :evil: :x :!: ani niczego z tego forum (tak mi sie wydaje) toz to skandal!!!!!!!!!!!!!!

No rzeczywiscie - mogliby dac jakies wypowiedzi czytelnikow z tego forum (moze w nastepnym nr?) A co do Twojego listu - to dlaczego sie zawiodles? Chcialbys zeby Cie Smuggler zjechal na oczach calej Polski? :shock: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
a ja ma najnowszym AR sie zawiodlem poniewaz.... nie ma tam MOJEGO listu :evil: :x :!: ani niczego z tego forum (tak mi sie wydaje) toz to skandal!!!!!!!!!!!!!!

No rzeczywiscie - mogliby dac jakies wypowiedzi czytelnikow z tego forum (moze w nastepnym nr?) A co do Twojego listu - to dlaczego sie zawiodles? Chcialbys zeby Cie Smuggler zjechal na oczach calej Polski? :shock: :lol:

ale to byl "mondry" list :D a nie taki nadajacy sie do Ludzie i Ludziska albo Panopticum czy jakis tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ma najnowszym AR sie zawiodlem poniewaz.... nie ma tam MOJEGO listu :evil: :x :!: ani niczego z tego forum (tak mi sie wydaje) toz to skandal!!!!!!!!!!!!!!

Bendom bendom, spoksik koksik. Kto czeka, ten sie doczeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasnowidz6
Kolego jasnowidzu, chyba jesteś raczej kiepskim jasnowidzem, skoro nie umiałeś przepowiedzieć sobie samemu, czy gra jest oryginalna czy nie.

Poza tym jestem pełen podziwu dla Ciebie, że jasno i otwarcie się przyznajesz do autorstwa tego listu.

A Twoje stwierdzenie też jest arcymądre - szydzisz, że w takiej zapomnianej wsi kupiłeś tę grę, ale zapomnialeś o jednym szczególe - przecież sam nie wiesz czy ta gra jest oryginalna czy nie, a przecież nikt nie mógł tego wiedzieć ostatecznie, po przeczytaniu Twoich wypocin.

Oj, hyba raczej tak. Jstem kiepskim jasnowidzem (gdy patrze w kule lub zamykam oczy widze dużą czrną plamę. hm... ciekawe czemu)- fakt. Wiem, że moje stwierdzenie jest arcymądre, ale nie wiem czy zauważyłeś, żę to było napisane z ironią. Co, nie zorientowałeś się? To chyba nie umiesz czytać :( . No cóż, ale jednak pozostaje nadzieja, że ktoś wie czy ta gra jest orygialna czy nie (np. ja). No cóż, ale pozostaje mieć nadzieje, że są lepsi jasnowidze ode mnie :cry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strider

Mam pytanko do krytyków CDA. Mianowicie bluzgacie AR CDA itp. jak tylko sie da a potem twierdzicie (nie wszyscy oczywiście) że CDA nie czytacie wiec z kąd wiecie ze jest do niczego :?:

Druga sprawa to to ze niby w tej gaze......łupssssss......czasopiśmie dają stare gry. A jakie mają dawać :?: :?: :?: Same nowosci żeby CDA kosztowało po 100złociszy za sztuke :?: :?: :?:

Inna sprawa to tak zwane chamskie odpowiedzi. Poczytajcie CLICK! Tam to dopiero zjeżdżają ludzi (Smuggler tracisz pozycje :D:D:D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to tak zwane chamskie odpowiedzi. Poczytajcie CLICK! Tam to dopiero zjeżdżaj? ludzi (Smuggler tracisz pozycje :D:D:D ).

>>>NIGDY nie scigam sie z innymi na chamskie odpowiedzi. Wole zlosliwosci od wyzwisk. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość QuiGonn

Smuggie oby tak dalej bo twoje odpowiedzi tak mnie relaksują że aż chce się pracować po chwili lektury:))

Ps. co do nowego numeru...nie uważasz że czasem ludzie wysyłają głupie listy tylko po to żeby znaleźć się na łamach ar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt

"Poczytajcie CLICK! Tam to dopiero zjeżdżaj? ludzi (Smuggler tracisz pozycje :D:D:D )."

W Clicku jest nędzną imitacja duetu J&S, a Smuggler jest najprawdopodobniej idolem jednego z prowadzących tamten dział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że moje stwierdzenie jest arcymądre, ale nie wiem czy zauważyłeś, żę to było napisane z ironią. Co, nie zorientowałeś się? To chyba nie umiesz czytać :(

Jeśli już to raczej nie umiałbym myśleć logicznie skoro się nie zorientowałem. Ale tak się składa, że to raczej Ty masz spore kłopoty z myśleniem, czego dałeś dowód po raz kolejny - pierwszy był zawarty w Twoim liście to CDA. Bo jak byś nie zauważył - na ironie odpowiedziałem ironią, taki mam już zwyczaj. Z innych się smiejesz, że ironii nie widzą, a sam jej nie dostrzegasz gdy Ci do oczu się rzuca nachalnie. Przykra sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Septer
>>>NIGDY nie scigam sie z innymi na chamskie odpowiedzi. Wole zlosliwosci od wyzwisk. Amen.

I bardzo dobrze, zresztą w innych gazetach nigdy chamskich odpowiedzi nie bylo, są od niedawna i mam wrażenie, że powstały na zasadzie : "Co !? W CDA wyzłośliwiają się na czytelników, a IM SIĘ TO PODOBA ?!?!. Ok, to my TEŻ tak będziemy robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strider

W CLICK! ta "walka" miedzy dwoma redaktorami wydaje mi sie markowana. Te kłutnie takie jakies nienaturalne mi sie wydają poza tym kiedy sie ich zapytać o powód to nie sa w stanie odowiedziedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR to najlepszy dział listów w całej polskiej prasie. NIE DAJMY SIĘ OMOTAĆ FRAJEROM, KTÓRZY NASŁUCHALI SIĘ GŁUPOT OD STARSZYCH KOLESI. Ufff....no ....tak więc...to wszystko co miałem do.....ufffff powiedzenia :twisted: (ale się zmachałem :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Septer

W pewnym liście ( ale w AR kilka numerów temu ) czytelnik używa zdnania : "i to w pełnym tego słowa znaczeniu". Na to Smuggler : "a wiesz, co znaczy to powyższe zdanie ? Nic. Zero. Null. Jesteś zdaje się fanem Polsatu, bo to właśnie na nim, gdy nie wiadomu już co powiedzieć o filmie, prezenter dodaje "komedia w pełnym tego słowa znaczeniu". Itp. itd. Smuggler wyzłośliwia się itp.

A wiesz co, Smugglerze :?: WY SAMI UŻYLIŚCIE KIEDYŚ TEGO ZWROTU !!! ( recenzja jakiejś gierki, jak nie wierzysz, to moge poszukać ).

ZANIM ZACZNIE SIĘ KOGOŚ KRYTYKOWAĆ, NAJPIERW TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym li?cie ( ale w AR kilka numerów temu ) czytelnik używa zdnania : "i to w pełnym tego słowa znaczeniu". Na to Smuggler : "a wiesz, co znaczy to powyższe zdanie ? Nic. Zero. Null. Jeste? zdaje się fanem Polsatu, bo to wła?nie na nim, gdy nie wiadomu już co powiedzieć o filmie, prezenter dodaje "komedia w pełnym tego słowa znaczeniu". Itp. itd. Smuggler wyzło?liwia się itp.

A wiesz co, Smugglerze :?: WY SAMI UŻYLI?CIE KIEDY? TEGO ZWROTU !!! ( recenzja jakiej? gierki, jak nie wierzysz, to moge poszukać ).

ZANIM ZACZNIE SIĘ KOGO? KRYTYKOWAĆ, NAJPIERW TRZEBA ZACZ?Ć OD SIEBIE :!:

>>>Znasz kogos, kto nigdy nie popelnil bledu albo nie zgrzeszyl? Bo ja nie. Jesli tak napisalismy - widac gra byla cienka ;)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>NIGDY nie scigam sie z innymi na chamskie odpowiedzi. Wole zlosliwosci od wyzwisk. Amen.

I bardzo dobrze, zreszt? w innych gazetach nigdy chamskich odpowiedzi nie bylo, s? od niedawna i mam wrażenie, że powstały na zasadzie : "Co !? W CDA wyzło?liwiaj? się na czytelników, a IM SIĘ TO PODOBA ?!?!. Ok, to my TEŻ tak będziemy robić.

Hmm, hmm :). Nie powiem, konkurencja ostatnio zapowiadala strone "z wyjatkowo zlosliwymi listami" (i w domysle z odpowiedziami) ale jak sobie poczytalem... Heh, inaczej rozumiem widac zlosliwosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piekuś

Popieram! Takie odpowiedzi typu szkoła óczy na AR to są kpiny i to na co was stać przemyślcie to so powiecie zanim zrobicie z siebie @#$%^ych debili którzy piszą do AR z nudów. :!: Słyszycie opanujcie nie trzeba zrobić z siebie debila żeby ukazać się na AR trzeba wykazać się wiedezą!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
W CLICK! ta "walka" miedzy dwoma redaktorami wydaje mi sie markowana. Te kłutnie takie jakies nienaturalne mi sie wydają poza tym kiedy sie ich zapytać o powód to nie sa w stanie odowiedziedź.

W CLICK! redaktorzy sie nrmalnie obrazaja w chamski sposob nie to co w AR to sa malo inteligentne niezrozymiale aluzje wywolujace usmiech na twarzy a nie zdziwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...