Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Przecież nawet idiota wie że na 1 numerze czasopisma jest zazwyczaj ich logo , chyba że czasopismo nie ma loga.

A następne to już bez loga?

Nie wiedzialem że logo tylko w pierwszym :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jesus@www.heaven.com

smuggler jesteś niedorobionym niedorozwojem

moja babcia wymyśliłaby lepsze chasło

nie umiesz nikogo pożądnie zgnoić

jesteś chyba frajerem po podstawówce

nie odpisuj

już tu więcej nie wpadne

i nie publikuj moich listów w gazecie

i tak nie kupie tego syfu

podrapałbym sobie nim dupe

pozdrowienia dla wszystkich palantów piszących coś pozytywnego na tym frajerskim forum

jesteście jeszcze głupsi od tej całej redakcji

pozdrowienia dla największego oszołoma-narazie smuggler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jusus@www.heaven.com"]Witam niedorozwiniętych redaktorów :lol:

>>>Tu mamy wlasnie przyklad inteligentej opinii krytycznej. Powiedzmy, ze to otrzumuje jednego jususa. Inteligencje ludzi wypadaloby wiec mierzyc w megajususach, gdzie 1 MJ = umiejetnosc samodzielnego zapiecia rozporka po wysikaniu sie. I tak dalej :)

Zapraszam do dalszych rownie dennych wypowiedzi, panie jusus :)

Radze tez nauczyc sie pisac zdaniami zlozonymi - mam nadzieje, ze nie przesadzilem w wierze w Panska inteligencje. I bez obaw - w CDA publikuije nieraz listy glupie, ale glupie w radosny sposob, oraz wyzwiska - ale oryginalne. Wasc nie podpadasz pod zadna z owych kategorii. ALe mam nadzieje, ze czesc krwi, ktora naplynela ci do glowy przy pisaniu tego listu, przemiescila sie juz w miejsce, w ktorym na pewno bardziej sie przyda. O ile naturalnie wiesz do czego to sluzy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm...bardzo się (nie) cieszę, że wśród nas są ludzie, którzy w jasny i prosty sposób (niczym Andrzej L.) potrafią wyrazić swoje uczucia na temat pisma (czy czegoś tam innego). Tylko szkoda, że jest to wypowiedziane w sposób hamski i osoba czytająca takiego posta uważa autora za kompletnego idiotę (jak w moim przypadku)...hm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cuz w koncu nie raz slyszalem za cda leczy komplexy :). Pamietacie moze list o niedzwiedziach locie koszacym i indianach chodujacych mamalyge? Otoz pokazalem go qmplowi...on odpowiedzial ze "Przecierz niedzwiedzie polarne zyja na bieguna i nie ma czegos takiego jak tundra amazonska".Kolejny czlowiek z poczuciem humoru.A tak wogule AR jest git zawsze czytam CDA od dechy do dechy zawsze od poczatku i zawsze czekam na TE STRONY :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że ten koleś jeszcze nie dostał bana/ostrzeżenia...

Spokojnie, dostanie, jesli bedzie kontynuowal swoja dzialalnosc. Poki co zostawilismy go, bo stanowi pewien folklor. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegłem pewną ciekawą zależność...

Gość sądzie, że jest mądzejszy od całego świata i się z tego cieszy. My wiemy, że jest odwrotnie i też się z tego cieszymy. Czy to nie symbioza :lol: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jesus@www.heaven.com

smuggler w nagrode dostajesz jednego jesusa

możesz już zacząć sam chodzić do kibelka

mam nadzieje że dasz sobie jakoś z tym rade

początki są zawsze trudne ale trening czyni mistrza

uwżaj żebyś sobie nie przycioł (palca)

pozdrowienia JESUS

ps: wymyśl coś ciekawszego jużeli ta szara komurka jeszcze nie padła przy pierwszej próbie samodzielnego załatwiania się

papa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w moje zniecierpliwone rece wpadl lipcowy numer CDA (tak wiem wiem ze pozno). Jak zwykle zaczolem od konca, a tam co... zgroza! Listy jakies takie nijakie ale to jeszcze luz moze po prostu nie bylo z czego wybierac. Gozej ze i odpowiedzi jakies takie nijakie! Panie Smuggler czyzby wakacyjny spadek formy? Przy lektorze czerwcowego AR ubawilem sie setnie a teraz nic... Dobrze ze jeszcze Game Walker jest znowu w takiej formie w jakiej byl wczeswniej. nawet wsyzperane w sieci jakies takie srednie. Zawsze byly tam bluzgio na CDA i odpowiedzi redaktorow a teraz same pochlebne posty i prawie zadnej odpowiedzi...Bieda z nedza. Spodobaly mi sie tylko 2 listy ten o dziewczynie co ma wymagania jak DOOM 3 i ten o zaleglosciach SMG za studia:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler w nagrode dostajesz jednego jesusa

możesz już zacz?ć sam chodzić do kibelka

mam nadzieje że dasz sobie jako? z tym rade

pocz?tki s? zawsze trudne ale trening czyni mistrza

uwżaj żeby? sobie nie przycioł (palca)

pozdrowienia JESUS

ps: wymy?l co? ciekawszego jużeli ta szara komurka jeszcze nie padła przy pierwszej próbie samodzielnego załatwiania się

papa :lol:

SMUGGLER: Sory Boziaczku ale po pierwsze Bozia nie klamie, a ty ponoc sie miales nie odzewac. Czyzbys sie tylko podszywal? Po drugie skonczylem z toba dyskusje. Bana nie dostaniesz, bo mam nadzieje, ze moze jednak cos zdatnego do "Schwytane w sieci" jednak - jak sie natezysz - wydalisz. Ale takie bezsensowne posty beda po prostu kasowane, podobnie jak i wszelkie komentarze do nich. Sorki ale fundusze na dowartosciowywanie frustratow namy nie za wielkie - a z nich musze obsluzyc wielu tobie podobnych... Licze na zrozumienie :). Ops - to by zakladalo, ze masz cos wspolnego z rozumem... Moze wiec tak - nie szarp sie nadaremnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w moje zniecierpliwone rece wpadl lipcowy numer CDA (tak wiem wiem ze pozno). Jak zwykle zaczolem od konca, a tam co... zgroza! Listy jakies takie nijakie ale to jeszcze luz moze po prostu nie bylo z czego wybierac. Gozej ze i odpowiedzi jakies takie nijakie! Panie Smuggler czyzby wakacyjny spadek formy? Przy lektorze czerwcowego AR ubawilem sie setnie a teraz nic... Dobrze ze jeszcze Game Walker jest znowu w takiej formie w jakiej byl wczeswniej. nawet wsyzperane w sieci jakies takie srednie. Zawsze byly tam bluzgio na CDA i odpowiedzi redaktorow a teraz same pochlebne posty i prawie zadnej odpowiedzi...Bieda z nedza. Spodobaly mi sie tylko 2 listy ten o dziewczynie co ma wymagania jak DOOM 3 i ten o zaleglosciach SMG za studia:P

Podaj adres, oddam ci 0,12 grosza za straty moralne :). Trudno mowic o wakacyjnym spadku formy, gdy sie nie ma wakacji :(. Ale faktem jest, ze byly juz lepsze wydania AR. Lecz coz - jakie listy, takie odpowiedzi, a z listami cos ostatnio tak sobie - tzn. przychodzic przychodza ale ciekawych to raczej niewiele. Na to nic nie poradze... Chociaz moze mam rade: zamiast narzekac, ze w AR cienkie listy - siadac i pisac CIEKAWSZE listy.

I po problemie... W NL swiadomie odpuscilem bluzgi na miesiac, zeby pokazac, ze nie tylko bluzgaja na CDA w sieci, bo to by wypaczalo to, co sie w sieci dzieje. Poglady sa przeciez NAJROZNIEJSZE...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - AR jest genialne niczym Matrix, zaskakujące jak noc poślubna, niezrozumiałe jak kazanie w Kościele, dowcipne jak kawały o teściowych, interesujące jak kot Garfild, oraz przydaje się w każdej okazji i świetnie pasuje do reszty PISMA. 8)

Zgadzam sie calkowice. A tak poza tym to mam pytanie. Jako ze zaczolem regularnie nabywac CDA dopiero tak w okolicach maja przelecialo mi sporo numerow a co za tym idzie sporo wydan ar. Czy mozliwe jest zamieszczenie kolekcji wszystkich AR na plytce z demami? jestem przekonany ze wiekszosc ludu chetnie poczyta stare ARy i nie bedzie miala nic przeciwko takiemu dodatkowi nawet kosztem jakiegos tam demka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzenie pierwszych numerów Action Maga (archiwalia dostepne sa na www.actionmag.prv.pl - do ktoregos tam wydania co miesiac zamieszczalem pelne AR - od pierwszego wzwyz! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, towarzyszu Thompson, okrutna prawde. Mianowicie na mocy porozumienia ze SMG, redakcja (a wlasciwie Jego osoba) postanowila w tym miesiacu (nastepnym numerze) publikowac TYLKO LISTY, bnez zadnych odpowiedzi. Ma byc to swego rodzaju prowokacja, zarazem zas wywolac niemale konwulsje tudziez slinienie sie czytelnikow wmawiajacych sobie "ale oni sa bezczelni!".

Albo chociaz zmadrzejesz i zaczniesz logicznei myslec. Dziekuje za uwage, wiecej mnei w watku "dla czytelnikow AM". Pozdrowionka SMG. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler powiec przecie - cóż w nowym AR bedzie. 8-[

Listy?

Oooo nie! Listy! To niemożliwe. Nie za dużo zmian jak na jeden raz? To wywoła burzliwą i kontrowersyjną dyskusję! W następnym AR będą listy... Niesamowite... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler powiec przecie - cóż w nowym AR bedzie. 8-[

Listy?

Oooo nie! Listy! To niemożliwe. Nie za dużo zmian jak na jeden raz? To wywoła burzliwą i kontrowersyjną dyskusję! W następnym AR będą listy... Niesamowite... :lol:

ja tam był ciekawe (:P) obrazki :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...