Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

W porownaniu do tego co slysze czasami pod klatka od takich "spoko/cool" chlopakow w dresach to wolalbym codziennie dostawac bluzgi od Smugi :)

W porównaniu do tego co ja słysze od mojej 6-cio letniej siostry to wolalbym codziennie dostawać bluzgi od tych cool chłopców:)

A tak w ogóle to przecież to są bardzo kulturalni i grzeczni młodzi ludzie:)

A jacy biedni:

nie dość, że po chemoterapii to jeszcze w butach ortopedycznych chodza...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten list mnie rozawalił :lol: jak ty smugi tfu Smugi wytrzymujesz z takimi ludzmi :?: ja bym dał namiary na nich znajomym ze wschodu aby dali im pracę (kopanie grobu w lesie dla...siebie)ehhh :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałbym list pt. <<Straszne gry!>> i co sie dziwic że później w TV takie bzdury pokazują typu grałem w <<Wężyka>>i zamordowałem 5 osób tylko po to aby zobaczyc czy smakuja jak jabłko :!: i czy się o wlasny ogon nie zabiję przy zjadaniu :!: takich bzduropisarzy powinno sie wieszac za no te dwie kulki co se zwisaja w rozporku i mówic że gralismy w Cm4 i fatalitę robimy :D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony odpal sobie Postal 2 i ogladnij o co w tej grze chodzi. Mysle ze bedziesz mial mieszane uczucia. Wcale nie bede sie dziwil gdy stare babcie beda mialy jeszcze gorsze wyobrazenie na temat gier i "komputrow" po obejrzeniu tylko kilku screenow z tej gry. Ale przeciez to juz wszystko bylo. Jaka checa byla z Carmagedonem, zwlaszcza z jedynka, gdy recenzent R.I.P. pisma obnizyl tej swietnej gierce ocene, bo stwierdzil ze dla niego jest zbyt brutalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie, w Polsce jest tyle ludzi że na pewno znajdzie się jakiś koleś który napisze coś mądrego. ( może)

Ale to wlasnie chodzi o to zeby cos glupiego napisac! (ja odpadam :P)

No bo z takiego madrego to raczej nikt sie nie posmieje...

Nie sugeruje, ze cale AR powinno byc smieszne, ale spoleczenstwo madrzeje jesli nawet Ludzie i ludziska nie jest juz takie smieszne. Dalej nie moge zapomniec goscia, ktory podkrecil dziadka...

A tak przy okazji:

ludzie mowia, ze dwie strony Na Luzie to stanowczo za malo. Nikt nie zauwazyl, ze AR to po jakby kontynuacja w/w dzialu?

Ja już kiedyś mówilem ze CDA to pismo o grach, kompach itp. a Na luzie jest tylko pewnego rodzaju urozmaiceniem podczas czytania (bardzo ciekawych) recenzji. Jak tak dalej pójdzie to CDA bedzie zawierało mniej recek a na luzie zajmie 50% calego CZASOPISMA.

Ale wybaczcie im bo nie wiedzą co czynią, AMEN :D:D:D:D

Hehe fajny tasiemiec sie robi, co nie... a AR było jest i będzie jednych z ( o ile nie najlepszym ) lepszych i najbardziej czytanych działów w CDA, pamietam sam, że z jakieś 2 lata temu właśnie dla tego kącika zacżął kupować pismo za 20 zł ( no może troszeczkę żem przesadzi ). pozdro Zdzich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie listy pisza..

propnuje podzielenie ar na polowe - jedna na powazne listy i powazne odpowiedzi, a druga na glupie listy i glupie odpowiedzi :D

"Poważne" odpowiedzi już były i są strasznie nudne. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie listy pisza..

propnuje podzielenie ar na polowe - jedna na powazne listy i powazne odpowiedzi, a druga na glupie listy i glupie odpowiedzi :D

"Poważne" odpowiedzi już były i są strasznie nudne. :wink:

No nie wiem ja tam nie moglem wytrzymac ze smiechu :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie listy pisza..

propnuje podzielenie ar na polowe - jedna na powazne listy i powazne odpowiedzi, a druga na glupie listy i glupie odpowiedzi :D

"Poważne" odpowiedzi już były i są strasznie nudne. :wink:

No nie wiem ja tam nie moglem wytrzymac ze smiechu :lol:

Ale te niepoważne są jeszcze śmieszniejsze! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i brutalnosc w grach jest i bedzie zawsze opisywana w AR ale swoja drogą ja bym zamieścił w Ar dział gdzie gdzie by były wycinki z gazet ala <<Starszne gry>>nieźle da się przy tym usmiać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i brutalnosc w grach jest i bedzie zawsze opisywana w AR ale swoja drogą ja bym zamieścił w Ar dział gdzie gdzie by były wycinki z gazet ala <<Starszne gry>>nieźle da się przy tym usmiać :wink:

lepsze by to było niż 'schwytanie w sieci'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie, w Polsce jest tyle ludzi że na pewno znajdzie się jakiś koleś który napisze coś mądrego. ( może)

Ale to wlasnie chodzi o to zeby cos glupiego napisac! (ja odpadam :P)

No bo z takiego madrego to raczej nikt sie nie posmieje...

Nie sugeruje, ze cale AR powinno byc smieszne, ale spoleczenstwo madrzeje jesli nawet Ludzie i ludziska nie jest juz takie smieszne. Dalej nie moge zapomniec goscia, ktory podkrecil dziadka...

A tak przy okazji:

ludzie mowia, ze dwie strony Na Luzie to stanowczo za malo. Nikt nie zauwazyl, ze AR to po jakby kontynuacja w/w dzialu?

Ja już kiedyś mówilem ze CDA to pismo o grach, kompach itp. a Na luzie jest tylko pewnego rodzaju urozmaiceniem podczas czytania (bardzo ciekawych) recenzji. Jak tak dalej pójdzie to CDA bedzie zawierało mniej recek a na luzie zajmie 50% calego CZASOPISMA.

Ale wybaczcie im bo nie wiedzą co czynią, AMEN :D:D:D:D

Hehe fajny tasiemiec sie robi, co nie... a AR było jest i będzie jednych z ( o ile nie najlepszym ) lepszych i najbardziej czytanych działów w CDA, pamietam sam, że z jakieś 2 lata temu właśnie dla tego kącika zacżął kupować pismo za 20 zł ( no może troszeczkę żem przesadzi ). pozdro Zdzich

qrcze, ale mimo wzystko niech zostanie tak jak jest.

juz nie przedłużając powiem, że...AR JEST THE BEST

uff...przeszło mi...no dobra... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i brutalnosc w grach jest i bedzie zawsze opisywana w AR ale swoja drogą ja bym zamieścił w Ar dział gdzie gdzie by były wycinki z gazet ala <<Starszne gry>>nieźle da się przy tym usmiać :wink:

lepsze by to było niż 'schwytanie w sieci'

Masz coś do "Schwytane w sieci"? :twisted:

mam

Co ci się w nim nie podoba?

mnie sie wydaje ze kolo sie boi iz sam tam trafi a Smuggler go zjedzie ku ogolnej uciesze gawiedzi czyli nas:D

A tak poza tym to mam propozycje. Czy nie moznaby przeniesc AR gdzies na poczatek? Jestem pewnien ze wiekszosc ludzi i tak zaczyna wlasnie od tego dzialu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i brutalnosc w grach jest i bedzie zawsze opisywana w AR ale swoja drogą ja bym zamieścił w Ar dział gdzie gdzie by były wycinki z gazet ala <<Starszne gry>>nieźle da się przy tym usmiać :wink:

lepsze by to było niż 'schwytanie w sieci'

Masz coś do "Schwytane w sieci"? :twisted:

mam

Co ci się w nim nie podoba?

mnie sie wydaje ze kolo sie boi iz sam tam trafi a Smuggler go zjedzie ku ogolnej uciesze gawiedzi czyli nas:D

A tak poza tym to mam propozycje. Czy nie moznaby przeniesc AR gdzies na poczatek? Jestem pewnien ze wiekszosc ludzi i tak zaczyna wlasnie od tego dzialu...

Trzeba umieć się śmiać z siebie i po kłopocie. A co do przeniesienia AR na początek? Myślę, że AR jest w dobrym miejscu, jeżeli ktoś od niego zaczyna to odwróci CD-Action i przekarkuje od końca 2 katrki. Ja wolę zostawić najlepsze na koniec! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie listy pisza..

propnuje podzielenie ar na polowe - jedna na powazne listy i powazne odpowiedzi, a druga na glupie listy i glupie odpowiedzi :D

Qmpel mi mówił, że coś takiego jest w "C****!". Więc ten pomysł już z góry mi się nie widzi [-X .

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie listy pisza..

propnuje podzielenie ar na polowe - jedna na powazne listy i powazne odpowiedzi, a druga na glupie listy i glupie odpowiedzi :D

Qmpel mi mówił, że coś takiego jest w "C****!". Więc ten pomysł już z góry mi się nie widzi [-X .

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Też tak myślę, bo byłaby to tylko manifestacja pseudo-śmieszności, wyzbycie się naturalności i silenie się na robienie jaj z wszystkiego. AR- zabawne straciłoby sens, jako z góry robienie jaj z listów, byłoby to 2 "Na Luzie".

LIBERUM VETO TAKIM POMYSŁOM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz smuggler,to sięjuż więcej nie powtórzy :cry: już będę grzeczny :wink: po prostu nie mogłem się powstrzymać aby zobaczyć jak to będzie wyglądać :P wybacz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i brutalnosc w grach jest i bedzie zawsze opisywana w AR ale swoja drogą ja bym zamieścił w Ar dział gdzie gdzie by były wycinki z gazet ala <<Starszne gry>>nieźle da się przy tym usmiać :wink:

lepsze by to było niż 'schwytanie w sieci'

Masz coś do "Schwytane w sieci"? :twisted:

mam

Co ci się w nim nie podoba?

mnie sie wydaje ze kolo sie boi iz sam tam trafi a Smuggler go zjedzie ku ogolnej uciesze gawiedzi czyli nas:D

A tak poza tym to mam propozycje. Czy nie moznaby przeniesc AR gdzies na poczatek? Jestem pewnien ze wiekszosc ludzi i tak zaczyna wlasnie od tego dzialu...

Trzeba umieć się śmiać z siebie i po kłopocie. A co do przeniesienia AR na początek? Myślę, że AR jest w dobrym miejscu, jeżeli ktoś od niego zaczyna to odwróci CD-Action i przekarkuje od końca 2 katrki. Ja wolę zostawić najlepsze na koniec! :twisted:

wlasnie. to tak jakby na początku Bravo sportu dali krzyżówkę i schop.

Już to 3 raz piszę, ale powtórzę jeszcze raz. Nie należy zapominać o jakiej tematyce jest pismo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jusus@www.heaven.com

Witam niedorozwiniętych redaktorów :lol:

Wasz gazeta jest do [beeep]

Nie wiem co mnie skusiło do jej zakupu ale żałuje tego

Wasze recenzje są chujowe

Piszą je chyba niedorozwiniete dziesięciolatki

Nie ma w nich nic ciekawego

Najpierw się jakąś gre przechodzi a później pisze recenzje

Smuggler jesteś niedorozwojem

Jak chcesz gnoić innych to napisz coś mądrego a nie jakieś pierdoły

Nic dziwnego że wszyscy normalnie rozwijajacy się ludzie wpadają tu żeby sobie pobluzgać i sie wyżyć

Pozdrówki dla reszty niedorozwojów z redakcji

PS: Jesteście największymi debilami o jakich słyszałem

jesus@www.heaven.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar

Chyba wiem jak to się skończy...ale oflaktorycznie abstrahując, widzę tu immanentną aproksymację jeremiad w mejotycznej desynchrazji ambiwalentnych dywagacji :lol:

PS Dzięki, Smuggler! Teraz tym tekstem zaginam wszystkich swoich znajomków! Podrzuć więcej takich gadek, plizz :) W zamian dam Ci swoją: abstrahując od altruistycznych sofizmatów metafizycznego pietyzmu, konkluduję, iż adekatność Twojej alienacji kładzie się w minorowy sposób na nieukształtowane, aczkolwiek kształtujące się stosunki interpersonalne :)

Nieźle, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla M.WOżniak z lipcowego CDika

Jak doszłeś do tego że na pierwszym numerze CD - Action było ich logo :D

Przecież nawet idiota wie że na 1 numerze czasopisma jest zazwyczaj ich logo , chyba że czasopismo nie ma loga.

A może jesteś idiotą?

PS Wydaje mi się że widziałem pierwszy numer Kaczora Donalda.

Na okładce było ich logo, co nie?

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie ale ktos walsnie zjechal redakcje CDA

Zapewne prowokator o inteligencji przeciętnej wielkości rośliny doniczkowej... :P Nie odpowiadać i potestować funkcję "delete" na jego poście to jedyne co można zrobić :P.

Przecież nawet idiota wie że na 1 numerze czasopisma jest zazwyczaj ich logo , chyba że czasopismo nie ma loga.

A może jesteś idiotą?

Sam powiedziałeś, że nawet gdyby był idiotą, to posiadałby wspomnianą już wiedzę :D. Trzeba pogrzebać głębiej w epitetach :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...