Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Gość Frostknight

A może by się pokusić o stary numer rodem właśnie z AR i wysłać mu do mieszkania(lub do redakcji Kawaii) jakiegoś Wanię czy Abdullaha i zaoferować propozycję nie do odrzucenia? Metoda zabójczo skuteczna :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Ej, a co na to drugi bywalec AR, swego czasu podejrzewany o nieistnienie...Smuggler? I tak wszystkie protesty, bluzgi itd. itp. szły na niego, więc może jedi też pokusił sie o nieegzystencję, żeby podbić zainteresowanie własną osobą/ patrząc na ten wątek, udaje mu się to całkiem nieźle...zaraz, kto pierwszy o nim wspomniał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super i oby tak dalej

ale, dajcie na to więcej miejsca choćby na CD. :x :x

O właśnie, na pewno do redakcji przychodzi miesięcznie więcej listów, tak więc może by opublikować czasem pare na CD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AR zawsze było oazą inteligencji (Ludzie i ludziska) kiedy czytałem te wspaniałe listy, z których aż lało się metaforami, analizami, ideami patriotycznymi i powstańczymi to aż mi się chciało płakać... AR dla CDA jes tym czym „Pan Adam” Tadeusza Mickiewicza dla Polski!

*Tekst sarkastyczny (takie fajne mądre słowo)

*Nie wiem co to znaczy „sarkastyczny” (za mądre)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Powrotem Jedi! To była moja ulubiona część trylogii (chociaż Pan Wołodyjowski też był fajny, a i Powrót Króla nie zawadzi), bo były takie fajne misiaczki! Jedi, skoro inne dżedaje mogły powrócić, to Ty też spróbuj! Wiem, że teraz zajmujesz się niańczeniem Dżordża, ale to Cię nie usprawiedliwia! Praca w Kawaii? Weź przestań, cały dzień tylko Chirality (taka zboczona mangaanime) oglądasz, odpowiadasz na listy, piszesz wstępniaki i wcinasz fistachy. Mógłbyś poprosić Dżordża, Alfreda albo Barnabę o pomoc w tych niezwykle absorbujących czynnościach, a samemu napisać dwa słowa do AR (znając Twoje poczucie humoru w następnym AR pojawi sie Twój dopisek - "Dwa Słowa"). Wszyscy pragniemy błysku Twojej glacy na łamach tego działu! Wróć do nas, tak jak wrócili Jedaje i Król! JEDI, WRÓĆ DO AR!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi --->>> Ja tu czegoś nie rozumiem. Mr Jedi nie ma w AR ( tzn. duchem, bo ciałem zdaje się jest ). Dlaczego ! Bo nie ma czasu. Tylko, że ile może zająć podopisywanie się do listów ju.ż gotowych do wydruku ? 20 minut ? 30 ? góra godzinkę miesięcznie, nie więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi --->>> Ja tu czego? nie rozumiem. Mr Jedi nie ma w AR ( tzn. duchem, bo ciałem zdaje się jest ). Dlaczego ! Bo nie ma czasu. Tylko, że ile może zaj?ć podopisywanie się do listów ju.ż gotowych do wydruku ? 20 minut ? 30 ? góra godzinkę miesięcznie, nie więcej...

To tak ci sie wydaje. Poanadto dzien pracy Jediego trwa srednio 13-15 h przez 6 dni w tygodniu. Pozyj tak przez 5 lat, a pogadamy czy bedziesz mial duzo checi na cokolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądżmy szczerzy, Jedi już nie wróci :D Ok, może mniej sadystycznie;)

Jedi rzucił swoją pierwszą miłość (PC) dla ładniejszej pozycji (jego zdaniem oczywiście - czyli Mangii;)) Hm...A może on od zawsze kochał się w mandze?

A tak szczerze mówiąc to skoro mu tam dobrze, to nie przerywajmy mu zabawy;) I tak dobrze, że udziela się w NL, a to już coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej

Mam dwa pomysły Jedi-aja złapać i zaciągnąć go do CDA.

1. Będzie to pudełko :D podpierane kijkiem z ulubioną mangą Jedi-aja (Właśnie, jaka?) w środku.

2. Kupić unikatowe wydanie ulubionej mangi Jedi-aja i zagrozić mu jej zjedzeniem :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dzieki za zamieszczenie moich wypocin w "swytane w sieci". Teraz moj wykladzil :P Otoz nie pisalem tu nic bo najpierw splamili mnie na forum CDP, wiec poszedlem na nowe forum IG, tam mnie znowu zbesztali. Wiec od dzis bede na forum CDA :D Witam i mam nadzieje ze nie zbanujecie mnie tak szybko. Pozdro dla all fanow CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jesteście forum dla leszczy i lamerów !

Macie lipne pełne wersje postów i beznadziejne komentarze, moi kumple przestali tu gadać, bo ostatnio było tu o 2 posty za mało. A w ogóle, to też jesteście lamerami. Poza tym, co mam do zarzucenia temu forum :

- jest beznadziejne

- i w ogóle

Rolly Jogger

---->>>>GHOST

Ten post to oczywiście taki żarcik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeze nic bym nie zmienil lubie patrzec jak gnoicie ludzi

kturzy (chyba??) nie widzą ze to wasza praca!!!

Może tylko przypomne, że Smuggler lubi "gnoić" za wszelkie błędy, szczególnie te ortograficzne. Tak więc na przyszłość pamiętaj, że nie pisze się "kturzy" tylko którzy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler dzieki za zamieszczenie moich wypocin w "swytane w sieci". Teraz moj wykladzil :P Otoz nie pisalem tu nic bo najpierw splamili mnie na forum CDP, wiec poszedlem na nowe forum IG, tam mnie znowu zbesztali. Wiec od dzis bede na forum CDA :D Witam i mam nadzieje ze nie zbanujecie mnie tak szybko. Pozdro dla all fanow CDA.

Dopoki nie bedziesz bluzgal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg
Szczeze nic bym nie zmienil lubie patrzec jak gnoicie ludzi

kturzy (chyba??) nie widzą ze to wasza praca!!!

Może tylko przypomne, że Smuggler lubi "gnoić" za wszelkie błędy, szczególnie te ortograficzne. Tak więc na przyszłość pamiętaj, że nie pisze się "kturzy" tylko którzy:)

Volt ja jestem DYSORTOGRAFEM :P

chociaż przyznaje takiego banalnego błędu nie zdaza mi sie na codzień:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

To całkiem dobry jesteś, bo tak czesto nie zdarza ci się zrobienie błędu. O ile rzeczywiście jestes dysortografem, a na polskim nie grasz w statki z kumplami. Ale raczej nie mam powodu by ci nie wierzyć... tylko ciekawe, ilu "antysłownikowców" wykorzysta to i zacznie cisnąć kulę o dysgrafii czy dysortografii. Wiem o co chodzi w tych wadach, bo mój młodszy brat ma dysgrafię i dzieki temu potworne kłopoty z napisaniem czegoś poprawnie(już o wyraźnym pisaniu nie mówiąc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...