Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

No jak nie, jak tak Smg? Przciez Ciebie wymyslili to i listy moga wymyslec nie? :D

ale jakby wymyślali to odpowiedzi by byly bezsensu bo treść listu by byla z góry podlozona pod odpowiedz...a smg to przeciez tylko matrix.... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna rzecz. Bardzo zirytowały mnie listy Profila1 i Diego Tristana(nawet napisałem majla do CDA, a to się zdarza baaaardzo rzadko). Pomyślałem sobie, że jeśli nie zostanie on (ten majl) ujęty do AR to niech chociaż zobaczą go ludziska na forum....

Mianowicie chodzi o to iż taki Profil1 i DT fakali na CDA przy czym uogólniali strasznie swoje odpowiedzi, tzn. 'dla płyt na pewno nikt was nie kupuje...'

albo: 'denerwuje mnie(tak jak wszystkich)...'

To już lekkie przegięcie bo np. mnie w CDA nic nie denerwuje, a oprócz tego by sobie poczytać lubię grać w gry właśnie z cedeków od cda.

Ja się domyślam iż te wypowiedzi miały na celu wzmocnienie i być bardziej przekonywujące, ale bez przesady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

Witajce Sirs/Herrs/Towarzysze!!!

Smuggler

Ten list pokazany w cało?ci w AR niew?tpliwie uwolniłby mnie od bluzg gdyż pokazano jedynie moj? irytacje "heteryczn?" :x . Wiem ze zaj?by on 50% AR :D tylko chodzi mi o to : LUDZIE!!! NIE OCENIAJCIE INNYCH PO POZORACH!!! JA NP. NIE JESTEM ZDOMINOWNY NIENAWI?CI? "HETERYCZN?" :) . LUDZIE PRAWDOPODOBNIE S? INNI NIŻ MY?LICIE!!! zE WZGLEDU NA BRAK MIEJSCA POKAZYWANE S? TYLKO NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNE/?MIESZNE/SZOKUJ?CE CZĘ?CI MEJLÓW . OK to juz koniec tych... :D:D:D

OD SMUGGLERA: Wiesz ale moze zmniejsz ciut tenswoj awatar. Raz, ze niepotrzebnie zajmuje tak wiele miejsca. Dwa, ze nie widze powodow by na forum walic wielkie screeny panow, ktorzy - delikatnie rzecz ujmujac - byli po zupelnie innej stronie barykady. OK?

A poza tym i tak uwazam, ze z calego majla wybralem to, co najbardziej interesujace, nieprawdaz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Herr Erich Von Manstein

No przeciez wiem że wybrales to co najlepsze (choć mogles jeszcze zmieścić ten kawełek o tym "lewym" :) ) . A co do Mansteina to chyba ,erm nie zaszłużył sobie bo już w 1949 r albo '54 chyba wyszedł na wolność (podobnie jak Guderian) wiec albo miał dużo forsy na łapówki :lol: ,lub jego jedyna wina to dowodzenie w wermachcie . Poza tym - wasze forum to dopiero BETA (v.0.5) :?: A co do avataru to miałeś racje. Spróbuje SWOJE zdjęcie pomniejszyć do 40*40 pikseli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje ze ten topik umiera smiercia naturalna:) mialo byc o tym jakie to AR jest cudownie smieszne wypasione i w ogole naj naj a tymczasem jakies burki gadaja o plackach (sic!) moze czas zmienic ar na nie wiem game walkera? ta rubryzcka tez jest niczego sobie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, mozecie tu komentowac najnowsze AR - tak listy czytelnikow, jak i odpowiedzi, sugerowac tez co warto w AR zmienic, dodac, zmienic itp.

  • Po raz pierwszy tu piszę ale nie po raz pierwszy czytam AR w CDA.

Jestem załamany tym faktem że już kiedyś (przykład:AR z CDA 11/2000{Pełna wersja gry:Mig Alley :)})ludzie pisali takie bzdury(pozwolę sobie zacytować:"Pięć Pytań 1.Powiedzcie mi, skąd wziać Open GL-a

2.Jakie trzeba mieć kwalifikacje,żeby u Was pracować?

3.Czy NFS V:Porsche będzie chodziło na moim sprzęcie?

4.Czy piratem jest ktoś, kto kopiuje sobie gry na własny użytek

5. Kto Wam daje pełne wersje")że się w główce nie mieściło!A co będzie jutro i pojutrze(oprócz tego że będzie nowy dzień) to nawet nie chcę o tym myśleć.

Kolejny cytat z wymienionego powyżej numeru:"Piractfo to nie kradziesz

Pomyśldzie jeśli ktoś kupi płytę to jest ona jego i morze z nią robić co zehce np:uruchomić rozwlić ale terz kopiować bo to jego płyta"(W P.S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ciekawy co "oni" w tym widzą śmiesznego,że wyślą taki list:CDA jest do d..., bo przez niego upadło 100 razy lepszy GAMBLER,i to AR to g....,a redaktorzy są poje.... .I podpisują się:były czytelnik CDA.POMOCY po prostu krzyczeć i w miejsce tego listu wkleić obrazek z RAPTORA.A już najgorsze jest to jak ktoś gada takie bzdury że...ech...szkoda słów

tzw.[namiary znane]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Jakie trzeba mieć kwalifikacje,żeby u Was pracować?

*FAQ

3.Czy NFS V:Porsche będzie chodziło na moim sprzęcie?

*jaki masz sprzęt?

4.Czy piratem jest ktoś, kto kopiuje sobie gry na własny użytek

*swoje czy od kogoś innego?

Pomyśldzie jeśli ktoś kupi płytę to jest ona jego i morze z nią robić co zehce np:uruchomić rozwlić ale terz kopiować bo to jego płyta"(W P.S.

*tylko na własny użytek :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość limonka
POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczką większości męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

Jeżeli chcesz powiększenia LADIES' CORNER to nakłoń swoje koleżanki do pisania listów do CDA. Proste? :wink:

:P SAM SE POWIĘKSZ TYŁEK DEBILU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość limonka
POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

wiesz co

z każdą odpowiedzią jesteś coraz bardziej bezczelny

jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź czy nie przyszedł mail pt. Feministka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

wiesz co

z każdą odpowiedzią jesteś coraz bardziej bezczelny

jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź czy nie przyszedł mail pt. Feministka

Wiesz co limonka, chyba nie przejdzie to powiekszenie LC, bo 94% czytelnikow CDA to faceci.

Zreszta nawet dobrze, jakby bylo zbyt duzo dziewczyn znajacych sie na kompach i grach to nie bylyby tak szanowane.

Tylko nalezy pamietac zeby ukrywac swoja wiedze, bo wtedy chlopaki nabawia sie kompleksow. No dobra, to byl joke, przeciez faceci zawsze znaja sie na tych rzeczach (o komputerach mowie) lepiej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczką większości męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

Jeżeli chcesz powiększenia LADIES' CORNER to nakłoń swoje koleżanki do pisania listów do CDA. Proste? :wink:

:P SAM SE POWIĘKSZ TYŁEK DEBILU

Spokojnie, spokojnie, już wszytko dobrze..... Idź się umów w kinie z kolegą i nie mow głośno o dyskryminacji bo się jeszcze wyda. Ciiii! Proszę.... Bo ta brzydka pani z SLD znów się dorwie do kamery w TVP1. Już dobrze....

P.S.Te kobiety to świra dostaję, po tym jak Langenort zawitał w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie, już wszytko dobrze..... Idź się umów w kinie z kolegą i nie mow głośno o dyskryminacji bo się jeszcze wyda. Ciiii! Proszę.... Bo ta brzydka pani z SLD znów się dorwie do kamery w TVP1. Już dobrze....

P.S.Te kobiety to świra dostaję, po tym jak Langenort zawitał w Polsce.

Jejku, ja za dluzo wsrod facetow przebywam.

Szkola typowo meska (pozdrowienia dla gorzowskiego Elektryka), zadnej siostry tylko brat i jeszcze na meskie forum trafilam (no bo tutaj tylko 3 dziewczyny widzialam).

Do czego daze, ano do tego, ze nie wydzieram sie o rownouprawnienie, takowe juz dawno jest. Tylko zakompleksione britnejowy jeszcze tego nie widza (czyli nie wszystki kobiety drogi tlatla)

Rownouprawnienie w skrocie polega na tym, ze dziewczyna moze byc poraktowana przez Smugglera tak samo jak chlopak, jesli powie cos glupiego. (<- To do tych wszystkich krzykaczek, ktore delikatnie mowiac wqurzaja mnie. Dobrze, ze ostalo sie w moim otoczeniu kilka "normalnych" kolezanek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Mam pytanie do Smugglera dotyczące listów w AR. Jakbym wysłał list do AR, powiedzmy, w dniu w którymby wyszedł numer 082003, to kiedy najwcześniej mój list mógłby zostać wydrukowany :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Smugglera dotycz?ce listów w AR. Jakbym wysłał list do AR, powiedzmy, w dniu w którymby wyszedł numer 082003, to kiedy najwcze?niej mój list mógłby zostać wydrukowany :?: :?: :?:

Teoretycznie w 09.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

Jeżeli chcesz powiększenia LADIES' CORNER to nakłoń swoje koleżanki do pisania listów do CDA. Proste? :wink:

:P SAM SE POWIĘKSZ TYŁEK DEBILU

IMO i tak jest za duzy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

wiesz co

z każd? odpowiedzi? jeste? coraz bardziej bezczelny

je?li chcesz wiedzieć więcej sprawd? czy nie przyszedł mail pt. Feministka

>>>Nie przyszedl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

wiesz co

z każd? odpowiedzi? jeste? coraz bardziej bezczelny

je?li chcesz wiedzieć więcej sprawd? czy nie przyszedł mail pt. Feministka

>>>Nie przyszedl.

Co?? znowu feministka??

Smug, przyznaj sie ze go zkasowałeś ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

:D :twisted: sznurekk masz racje, mężczyzna ma też pewne obowiązki, w tym przypadku kasownia bezsensownych maili. :twisted: :D

Z góry przepraszam jak uraziłem jakąś feministke. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale wy sie czepiacie. Napisalem jakies 11 listow do CDA, z czego wydrukowano jakies 5% z 2 listow.. czyli w takie 0,5% tego, co pisalem.. dzie tu rownouprawnienie? Dajcie mi orzeszka.. eh.. ale czy ja narzekam? Jest jak jest, nic tego nie zmieni.. ale ja dupce :oops: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth
szkoda, że nie ma równouprawnienia w AR (patrz: list Patrycji która chciała tworzyć grę) :?

Jakiego równo uprawnienia ??

Przecież jest jest i jest !!!!!

Jest tylko jeden problem, one chcą równouprawnienia i jednocześni jakiegoś super innego teaktowania (mam taką jedną w klasie i wiem jak to wygląda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...