Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Aaaa... Bero zmień koszulke z czerwonej na białą Beckhama na obrazku. Teraz gra w Realu :D:D:D

:evil: NIENAWIDZĘ REALU, DLATEGO GO UWIECZNIAM W KOSZULCE MU :evil:

P JA JESTEM FANEM BARCY, A TY MI TU O REALU :evil: A MOIM ULUBIONYM PIŁKARZEM JEST BECKS, ALE REALOWI NIGDY NIE BEDE KIBICOWAŁ :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... Bero zmień koszulke z czerwonej na białą Beckhama na obrazku. Teraz gra w Realu :D:D:D

:evil: NIENAWIDZĘ REALU, DLATEGO GO UWIECZNIAM W KOSZULCE MU :evil:

P JA JESTEM FANEM BARCY, A TY MI TU O REALU :evil: A MOIM ULUBIONYM PIŁKARZEM JEST BECKS, ALE REALOWI NIGDY NIE BEDE KIBICOWAŁ :evil:

BARCA? BUHAHAHA! Już bym wolał kibicować szóstoligowym trampkarzom :twisted:

REAL MISTRZEM!

BTW Moim ulubionym piłkarzem jest Romario :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *M@triX*

AR jest super :!: Nikt NORMALNY nie może mieć do niego zastrzeżeń. Fakt że Smuggler (GARFIELD :lol: ) odpowiada czasem po chamsku ale jest to zawsze odpowiedź z poczuciem humorq. A jak ktoś się czepia Smugglera to on go miesza z błotem i tak powinno być :!:

PS. Wasza gazetka (ekhm.... PISMO SORRY :!: ) jest SUPER i full version też. Tak trzymać chłopaki! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej odejdź od kompa

Hyh ale inteligenta odpowiedź... nie ma co...

Jeżeli nie skapowałeś to patrz niżej. Odejdź od kompa skoro Ci się chce zwracać, bo komp się pobrudzi. Ja nawet się nie zniżę, by komentować twojej inteligencji.

Jako pierwszy wyciągam rękę na zgodę :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej odejdź od kompa

Hyh ale inteligenta odpowiedź... nie ma co...

Jeżeli nie skapowałeś to patrz niżej. Odejdź od kompa skoro Ci się chce zwracać, bo komp się pobrudzi. Ja nawet się nie zniżę, by komentować twojej inteligencji.

Jako pierwszy wyciągam rękę na zgodę :roll:

ale i tak real jest najlepszy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej odejd? od kompa

Hyh ale inteligenta odpowied?... nie ma co...

Jeżeli nie skapowałe? to patrz niżej. Odejd? od kompa skoro Ci się chce zwracać, bo komp się pobrudzi. Ja nawet się nie zniżę, by komentować twojej inteligencji.

Jako pierwszy wyci?gam rękę na zgodę :roll:

ale i tak real jest najlepszy... :P

PANOWIE ZA DUZO TU REALOWEGO OFFTOPIKA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej odejd? od kompa

Hyh ale inteligenta odpowied?... nie ma co...

Jeżeli nie skapowałe? to patrz niżej. Odejd? od kompa skoro Ci się chce zwracać, bo komp się pobrudzi. Ja nawet się nie zniżę, by komentować twojej inteligencji.

Jako pierwszy wyci?gam rękę na zgodę :roll:

ale i tak real jest najlepszy... :P

PANOWIE ZA DUZO TU REALOWEGO OFFTOPIKA...

Następny offtopikowy kącik po METALU. Może bero poprowadzi. Proponuję nazwę - MMS - małe monitorowane sranie ( na komputer oczywiście) :oops: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bero poprowadzi. Proponuję nazwę - MMS - małe monitorowane sranie ( na komputer oczywiście) :oops: :)

czemu ja :?: :wink:

ktoś inny napisał: Beckham powinien już być w białej koszulce (czy jakoś tak)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bero poprowadzi. Proponuję nazwę - MMS - małe monitorowane sranie ( na komputer oczywi?cie) :oops: :)

czemu ja :?: :wink:

kto? inny napisał: Beckham powinien już być w białej koszulce (czy jako? tak)

SKONCZCIE Z TYM REALEM ALBO WAM ZROBIE TAKI WSLIZG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKONCZCIE Z TYM REALEM ALBO WAM ZROBIE TAKI WSLIZG...

Smugg? A pamiętasz metal, albo raczej METAL. Jak nie to patrz: (ciekawe czy znowu wytniesz)

REALLLLLL!!!!!! CHCEMY DZIAŁ SPORTOWY> AAAAAAAAA!!!!!! HOLA REAL MADRIT unt ZINEDINE ZIDANE ITP ITD !!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKONCZCIE Z TYM REALEM ALBO WAM ZROBIE TAKI WSLIZG...

Smugg? A pamiętasz metal, albo raczej METAL. Jak nie to patrz: (ciekawe czy znowu wytniesz)

REALLLLLL!!!!!! CHCEMY DZIAŁ SPORTOWY> AAAAAAAAA!!!!!! HOLA REAL MADRIT unt ZINEDINE ZIDANE ITP ITD !!!!!!!!!

działu sportowego?!

SPORTCENTER nie wystarcza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belli'Mar Juraviel

Ja mam takie pytanie, qle gdzie moge pisac teksty tak by trafiły do AR ??

P.S. Głupie pytanie dla tych co wszystko wiedzą, ale wprawdzie czytam cdaction od bardzo długiego czasu to i tak tego moge nie wiedzieć, no ale wiecie są ludzie parapety i dzieci kamikadze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, qle gdzie moge pisac teksty tak by trafiły do AR ??

P.S. Głupie pytanie dla tych co wszystko wiedzą, ale wprawdzie czytam cdaction od bardzo długiego czasu to i tak tego moge nie wiedzieć, no ale wiecie są ludzie parapety i dzieci kamikadze :P

ja pisałem na: cdaction@cdaction.com.pl i dałem temat maila: do Action Redaction. Powinni skapować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, qle gdzie moge pisac teksty tak by trafiły do AR ??

P.S. Głupie pytanie dla tych co wszystko wiedzą, ale wprawdzie czytam cdaction od bardzo długiego czasu to i tak tego moge nie wiedzieć, no ale wiecie są ludzie parapety i dzieci kamikadze :P

PISZ DO LISTONOSZA:)

Ja też nie wiem :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belli'Mar Juraviel
Ja mam takie pytanie, qle gdzie moge pisac teksty tak by trafiły do AR ??

P.S. Głupie pytanie dla tych co wszystko wiedzą, ale wprawdzie czytam cdaction od bardzo długiego czasu to i tak tego moge nie wiedzieć, no ale wiecie są ludzie parapety i dzieci kamikadze :P

ja pisałem na: cdaction@cdaction.com.pl i dałem temat maila: do Action Redaction. Powinni skapować :wink:

Thx za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczką większości męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

Jeżeli chcesz powiększenia LADIES' CORNER to nakłoń swoje koleżanki do pisania listów do CDA. Proste? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczką większości męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

Jeżeli chcesz powiększenia LADIES' CORNER to nakłoń swoje koleżanki do pisania listów do CDA. Proste? :wink:

ale ladie's corner odzwierciedla ilość listów pisanych przez zenską część

czytelników, ktorzy piszą mniej listów i musi być ich mniej

a ja proponuje powiekszyc panopticum, bo ostatnio zlewałem z odpowiedzi o cdkach na ścianach, qrde po prostu gość wbity w ziemie i jeszcze przydepnięty... :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIĘKSZCIE LADIES' CORNER!

bo ja nie jestem zwolenniczk? większo?ci męskich listów w AR.

Smuggler to ja autorka maila pt: Zbulwersowana :P

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mile. Ale jak chcesz wiecej LC to pisz wiecej listow. W koncu nie moge ich sam wymyslac, prawda?

No jak nie, jak tak Smg? Przciez Ciebie wymyslili to i listy moga wymyslec nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...