Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Gość Frostknight

Chamstwo w wydaniu Smugga? Ciekawe. Przecież 1)jakby odpowiadał na listy w taki sposób jak je piszą niektórzy czytelnicy(tzn. ty $@$#@$! itp. ) to już by nie pracował w CDA;2)i bez takich tekstów potrafi ich wdeptać w błoto(a jadowity jest, to mu trzeba przyznać);3)często nie wdeptuje. Dlatego oskarżyłbym go co najwyżej o złośliwość. Zresztą musi mieć mocna psychikę - ja bym chyba nie wytrzymał z taką ilością głupoty co miesiąc. Albo też kwestia przyzwyczajenia. Albo sam ma odpały. jak to jest, Smugg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, z tego co oni mówią, to wywnioskować można, że Smuggler już nie raz dostał po głowie żelaznymi, zardzewiałymi grabiami, a Mr Jedi biega z gumowym qrczakiem po redakcji i co rusz, robi z niego użytek na Smuggiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Scorpio

A ja bym postawił na pomysł z srajtaśmą. Bardzo ciekawey :P.

Powini jak gadżeta dać srajtasme. Cena by wzrosła o grosze a jaki był by ubaw :P. Srajtaśma z napisem CDA. Jakby sprzedaz wzrosła bo ci co mówia ze mają cda w odbycie pewnie chcieli by to udowodnić. DObra IDEA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo w wydaniu Smugga? Ciekawe. Przecież 1)jakby odpowiadał na listy w taki sposób jak je pisz? niektórzy czytelnicy(tzn. ty $@$#@$! itp. ) to już by nie pracował w CDA;2)i bez takich tekstów potrafi ich wdeptać w błoto(a jadowity jest, to mu trzeba przyznać);3)często nie wdeptuje. Dlatego oskarżyłbym go co najwyżej o zło?liwo?ć. Zreszt? musi mieć mocna psychikę - ja bym chyba nie wytrzymał z tak? ilo?ci? głupoty co miesi?c. Albo też kwestia przyzwyczajenia. Albo sam ma odpały. jak to jest, Smugg?

Wszystkiego po trochu. Czasem to bym mordowal :).

Ale zwykle po prostu sie brechtam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podoba sie dzial "Schwytane w Sieci" i bym go powiekszyl. Mozna tam znalesc bardzo wiele zabawnych textow :)

Odpowiedzi jakos mi nie przeszkadzaja, a sa super :). Nie rozumiem osob piszacych, ze odpowiedzi sa chamskie. Mi sie tam wydaje, ze bardzi listy sa chamskie niz opdowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, niezla odpowiedz na list "full satisfaction" :)

do tego poruszyl mnie jednen z listow w ladies corner i zaraz chyba bede pisal trzeci w zyciu list do smugglera :)

Po co pisać list, skoro możesz go napisać na forum, a i odpowiedź będzie oficjalna, list może trafi do "Schwytane w Sieci"...tak więc pisz....na forum;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... 7 proba wyslania postu :) moze teraz sie uda :)

tak wiesz, ale czasami smuggler moze posta nie przyuwazyc, a jednak lepiej trafic do dzialu normalnych listow, niz do jakiegos "schwytane w sieci" :)... no i mejla to smugg chyba kazdego odbiera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... 7 proba wyslania postu :) moze teraz sie uda :)

tak wiesz, ale czasami smuggler moze posta nie przyuwazyc, a jednak lepiej trafic do dzialu normalnych listow, niz do jakiegos "schwytane w sieci" :)... no i mejla to smugg chyba kazdego odbiera :D

I to jest sluszna koncepcja. Do "Schwytane w sieci" ida kawalki postow, do AR cale posty - albo obszerne fragmenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest sluszna koncepcja. Do "Schwytane w sieci" ida kawalki postow, do AR cale posty - albo obszerne fragmenty.

Tak, ale w "Schwytane w Sieci" nie ma rubryk typu "Panopticum", "Ludzie i ludziska" itp... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight
Jak nie, jak tak :D

Przecież prawie całe "Schwytane w sieci" to Panopticum i Ludzie i ludziska.

Zgadzam się. Tylko czasem zdarzają się jakies normalne wypowiedzi. A co do tych pokręconych, to zobaczcie list pt. "Trąd w CDA!" i trzymajcie się mocno. Trąd pomylić z trendem? Gość jest twardy :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał

Mówcie sobie co chcecie, ale "normalne odpowiedzi" w nr 4/2003 rozśmieszały mnie do łez! Szczególnie "Schwytane w sieci" było pod tym względem nie do przebicia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

Już nie liczę, który raz podpisuję się pod takim tekstem obiema rękami. A swoją drogą podwójne odpowiedzi mogłyby wrócić(gdzieś już pisałem dlaczego). Smugg, do dzieła! Jedi, użyj mocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

No to kiedy będzie "Powrót Jedi" :D ? Zawsze można napisać do "Kawaii" list z prośbą o napisanie czegoś na łamach AR(albo 200 - będzie lepszy efekt). Ale i tak pokazuje łysą czaszkę na aktualnym zdjęciu redakcyjnym, więc może się pojawi(nie tylko przy reckach, chociaż i tu go też nie widać :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Jedi-a, kiedyś to były czasy, dopisywał się niemal do każdego tekstu, a teraz... uuuu... niedobrze...

MR JEDI WRÓĆ !!!

Dobrze, że przynajmniej pisze coś do NL, ale czytałbym go nawet, gdyby prowadził kącik mangowy (nawet, bo mangi nie trawię;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, mam pomysł, może stworzymy jakąś gierkę o gumowych kurczakach ?

Coś na wzór do tych co to się strzela? Dałoby się jakieś elementy RPG i wyszedłby giga hicior;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frostknight

A może podeślijmy mu "Kurkę wodną"? Druga część też już chyba jest, to mógłby też to otrzymać. Ale nie, tam do kurczaków się strzela. No to może w takim razie "Chicken Run"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...