Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

AR - komentarze

Polecane posty

Właśnie kupiłem CDA i :

Nic z tych rzeczy nie pisałem , nie wiem w ogóle jaka drogą niby miałbym to przesłać.Skoro to niby ja to proszę o podanie dowodów bo widzę , że takowych nie macie.Ktoś sobie zrobił ze mnie niezłą polewkę , domyślam się nawet kto.

Hm, a co zastrzegles ksywke "Bardock" w sadzie na wylacznosc, ze nikt inny jej nie moze uzyc, wiec jak w AR to na opewno twoje, czy jak? :)

A nie mozesz napisac (jak 95% ludzi, ktorzy cos napisali a potem sie tego wstydza), ze to nie oni, tylko ich mlodszy brat albo kumpel z ich konta pisal? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem CDA i :

Nic z tych rzeczy nie pisałem , nie wiem w ogóle jaka drogą niby miałbym to przesłać.Skoro to niby ja to proszę o podanie dowodów bo widzę , że takowych nie macie.Ktoś sobie zrobił ze mnie niezłą polewkę , domyślam się nawet kto.

Nie bardzo w to wierzę, że nagle się

dowiedziałeś, że jesteś w AR,

kupiłeś specjalnie dla tego CDA, które

tanie nie jest, i jeszcze na forum się tłumaczysz...

Jak się pisze do AR, trzeba liczyc

się z konsekwencjami! (ależ to mądrze powiedziałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastrzegłem ksywki , ale zobaczenie jej pod tak dennym tekstem nie było miłe , ponieważ to nie ja pisałem :) Nie będę także zwalać winy na babcie czy dziadka bo jak wiadomo nie był to mój tekst.Nie będę się tłumaczył z czegoś czego nie zrobiłem.I na tym zakończymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardock ->

Współczuję. Ja też bym zarąbał takiego człowieka, który by podszył się pode mnie. No i, drodzy koledzy forumowicze, przekonaliśmy się, że fałszywe oskarżenia nie są niczym przyjemnym. Zwłaszcza jeżeli delikwent podszywający się pod innych trafia do Frustrat Zone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...