Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Borderlands (seria)

Polecane posty

@BioOrc

Faktycznie, ogólnie rzecz biorąc FPS'y są zdecydowanie lepsze na PC, ale te ostatnie są coraz lepiej przystosowane do pada i wcale nie gra się na nim najgorzej. Chyba wybiorę PC, poczekam jeszcze, może też demo na wszelki wypadek najpierw wypróbuję, choć i tak nie sądze, żeby gra była poniżej moich oczekiwań.

//Edit

Mój post nr. 200. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pegi.info/pl/index/global_id/50...ing=borderlands

Ja, jak to zobaczyłem, to z krzesła spadłem. W znaczkach PEGI brakuje chyba tylko "UWAGA! W tej grze jest BABCIA/DZIADEK!"*. A poza tym to uważacie że PEGI 18+ jest postawione słusznie?

*chodzi mi o znaczek "online game"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że w piątek aczkolwiek mam wrażenie że Cenega jakoś milczy na ten temat zasłaniąjąc się końcem października. Fakt że 30 to jak najbardziej końcówka tegoż miesiąca ;P. Ja wracając z zajęć wstąpie w piątek do Arkadii koło 11-12. Przekonamy się czy gra została już dostarczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to uważacie że PEGI 18+ jest postawione słusznie?

I tak i nie.

Tak, bo w grze pełno jest przemocy - odpadające głowy, wulgaryzmy, możliwość zabijania mobów, które wyglądają jak dzieci.

Nie, bo jest to jednak brutalność umowna - dużo tutaj humoru, lekkiej rozrywki...

Suma sumarum uważam jednak ten osąd za odpowiedni dla tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena w CDA mnie szczerze troche zdziwiła, bo liczyłem na coś lepszego, choć nie mówię że ta jest zła. I tak prawie napewno sobie kupię w najbliższym czasie. Najbardziej podoba mi się oryginalna grafika, która wygląda wręcz pięknie.

A poza tym to uważacie że PEGI 18+ jest postawione słusznie?

Słusznie? Ciężko powiedzieć, gra jest dość brutalna i wulgarna, ale czy to się już kwalifikuje do 18+? Dla PEGI z pewnością tak, dla mnie chyba jednak nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do premiery jest chyba problem ponoć premiera przesunięta na początek listopada, źródło z gram.pl jak się pytałem kiedy mi dostarczą czy 30.10 czy 2.11, dowód dostępność tego produktu w ofercie gramer.pl tam jest LISTOPAD. Jeśli ktoś ma inne informacje to proszę o ich podanie, szczerze chcę aby premiera była 30.10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zamówienie złożone. W sumie cena nie za wysoka, 80 zł a do tego można się wesprzeć promocją. Wygląda na to żę przy odbiorze przesyłki przyjdzie zapłacić 90zł. Nieźle.

Cena rynkowa to 100zł

Teraz tylko czekać ;]

Ja tylko dodam, że wpisując odpowiedni kod przy zamówieniu gry można ją nabyć za 69,99.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sukces Borderlands (na sukces się zanosi) sprawi, że twórcy w końcu zrobią Aliens Colonial Marines i zrobią najlepszą grę z serii Brothers in Arms.
Może tak a może - jeśli sprzedaż będzie aż tak dobra - zabiorą się od razu za kolejne tytuły osadzone w tym samym świecie? ;P Gdzieś wyczytałem, że jest to pierwsza odsłona w nowej marce Gearboxu więc teraz należy tylko czekać jakie plany snują dla graczy :happy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenega jak zawsze się popisuje pierwsza data premiery w Polsce 23 października później przesunęli na 30 października teraz na 6 listopad jaja sobie robią mógł by ktoś tam pod tą firmę przejść się z miniatomówka ?

pieniądze czekają aż się pojawi w sklepach ehhhh jak ja bym chciał już w nią zagrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...