Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Borderlands (seria)

Polecane posty

Dobra, postanowiłem że prawdopodobnie kupię Borderlands w ten weekend. Tylko chciałbym jeszcze coś wiedzieć:

1. Zamierzam grać hunterem. Czy granie nim zupełnie wyklucza grę ze zwykłymi karabinami itp?

2. Każdą klasą są te same questy czy trochę się one różnią?

3. Coop czy single? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postanowiłem że prawdopodobnie kupię Borderlands w ten weekend. Tylko chciałbym jeszcze coś wiedzieć:

1. Zamierzam grać hunterem. Czy granie nim zupełnie wyklucza grę ze zwykłymi karabinami itp?

2. Każdą klasą są te same questy czy trochę się one różnią?

3. Coop czy single? :D

1. Grasz czym chcesz nawet bazooką tyle że jedno z drzewek talentów dotyczy snajperki i pistoletów/rewolwerów

2. dokładnie te same

3. to już kwestia gustu ja np wole grać sam ;] choć czasem gram z 2 kolegami po sieci

w necie masz trudniejszych przeciwników oraz lepszy drop ze skrzynek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Mordechaju (nie wiem co macie do tego tłumaczenia) z shotgunami i snajperkami jako specjalite.

Nie wszystkie skille łowcy są ukierunkowane na snajperki czy pistolety (pistolety są jego alternatywną specjalnością), część skilli poprawia ogólne cechy, na przykład celność wszystkich broni, ma to ciekawe konsekwencje w połączeniu z odpowiednim shotgunem.

Moją ulubioną bronią jest shotgun o dwupociskowym bębęnku z ogromnymi obrażeniami jak na swój lvl (9*124, obrażenia idą w tysiące). Co ciekawe, ta broń jest niesamowicie celna, potrafiłem nim bez większego problemu ustrzelić typa którego zdjąć powinnienem tylko snajperką. Nie wiem na ile wpływa tu celność naturalna broni a na ile skille Mordechaja właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:co chcesz wiedzieć?

Działa płynnie,nawet na starszych komputerach.Cel-shading(tak się chyba poprawnie pisze) nadaje grze charakterystyczny wygląd.Efekty mi się podobają,szczególnie ogień i prąd elektryczny.Niestety gra boryka się z problemami z cieniowaniem po ostatnim patchu oraz jeśli masz starszy komputer ,etapy potrafią się wczytywać dobrą chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na moim już nie nowym laptopie śmiga bardzo dobrze ;). Ktoś wspomniał że brak klimatu, przez tą grafikę, ja uważam zupełnie inaczej, to właśnie ta grafika nadaje grze klimatu.

Kurde, zastanawiam czy jednak nie przesiąść się na SMG... Wydropił mi całkiem fajny fioletowy SMG, który sieje spore spustoszenie ;). Inna sprawa, że już mam trochę nabitego expa w combat rifle'ach ;/. Cóż, tak to jest, zawsze dropi to co nie trzeba ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem dzisiaj Borderlands. Podchodziłem do tego wydatku z mieszanymi uczuciami...aaaaaaale...nie zawiodłem się. Jestem fanem serii Fallout i wiecie co?? Tak powinien był wyglądać Fallout 3. Mam tu na myśli przede wszystkim klimat, muzykę (zdecydowanie kilka kawałków wzorowanych na tych z Fallout 1) oraz fakt, że wysokość moich statystyk jest rzeczywiście w grze widoczna (w Fallout 3 czy mam 1 czy 1000 punktów - nic się nie zmienia - przynajmniej nic nie czuć). Co więcej, ta gra jest świetnym połączeniem Diablo z FPP. Grafika? Przepiękna...ma też ten plus, że się nie zestarzeje szybko (jak np. XIII, które było jakiś czas temu w cda).

Miodzio...muszę tylko żonę wygonić od simsów i wracam do gry ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, S4nch3z, już jestem pewien że kupię tą grę, prawdopodobnie jutro lub pojutrze, chyba że dziś znajdzie się trochę czasu, ale nie sądze. :) A MW2 może sobie jeszcze trochę poczekać... ;] Borderland wygląda naprawdę niesamowicie (grafika), a i sama rozgrywka zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przejście gry mam za sobą :happy: Muszę powiedzieć, że na pewno nie był to czas stracony. Wyrzynając hordy wrogów bawiłem się świetnie a questy traktowałem jako dodatek. Bossowie/sub-bossowie potrafią sprawić trochę problemów, ale odpowiedni ekwipunek i nie prucie na Rambo sprawdza się w walce :tongue: Finałowa walka trochę mnie zawiodła... pomijając już outro, z którego można wysnuć ciekawe wnioski, ale brakuje mi zakończenia z przytupem :sleep:

Szykuję się do drugiego przejścia. Dopiero 36lvl i jeszcze sporo do odkrycia a także masa unikatowego loot'u :=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście błąd w fabule gry jak ktoś nie przeszedł nie czytać :P

Kiedy idziemy po 4 kawałek klucza (który został Skradziony) ubijamy typa zabieramy fragment pani komandor wyłącza system teleportacji i zaczyna się niezła wojna jednak podczas otwierania krypty/skarbca używane są tylko 3 fragmenty a 1 w dalszym ciągu mamy my sami

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy boss lub pomniejszy boss, gdy się chce go zabić za drugim razem 'dostaje' nowe umiejętności? Pytam, bo miałem tak ze Scarem za pierwszym razem tylko

tak tupał(xD) i powstawała jakby fala uderzeniowa,

a za drugim razem

zionął jakimś ogniem czy czymś, i na dodatek nie miał jednej nogi i miał miecz wbity w pysk, chyba że mi się tylko zdawało...

. I nie wiem czy mi się to przywidziało, czy to prawda.

@Shayel:

Właśnie tak mi się wydawało :). A poza tym to chodzi mi o zabicie tego samego bossa na jednej postaci tzn. ja to zrobiłem tak, jednego dnia zabiłem Scara pierwszy raz, a drugiego drugi raz. Gdyby Second Wind i Scorpio Turret to bym nie dał rady, ale opłacało się ;), super shotguna dropnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co z tym spolszczeniem o którym jest mowa na folii od opakowania? Jest napisane że "jest dostępne na stronie polskiego wydawcy", a polskim wydawcą jest Cenega Poland, tylko że tam nic takiego nie ma. :) Kupiłem już grę i jestem w trakcie instalacji, nie mogę się doczekać rozpoczęcia gry moim Hunterkiem. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając instukcję zaczynam w to wierzyć... ^^

Zacząłem grać Hunterem, nie licząc tego że przed chwilą wyłączył mi się komputer to wszystko jest fajnie. :} Najbardziej mi się podoba grafika, nie spotkałem się z taką nigdzie indziej. Dalsze wrażenia z gry opowiem jak wreszcie będę mógł w nią trochę pograć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry: wow! Grafika olśniewa, dosłownie, wygląda wręcz niesamowicie, ale to oczywiście tylko wstęp do całości. Wybrałem Huntera, jego zdolności odpowiadają mi zdecydowanie najbardziej. Po całkiem fajnie zrobionym wstępie/treningu przeszedłem do prawdziwej gry, o ile można to tak nazwać, bo dalej jesteś wodzony za nos i mówią Ci co, gdzie i jak zrobić. Ale i tak jest super! Genialne bronie (losowe kombinacje!!!), dużo mobów do expienia, questy trochę przynudzają, ale właściwie na nie patrzę, tylko prę przed się i zabijam kolejne dziesiątki wrogów. ;] A właśnie - snajpki rządzą, na początku słabo mi się grało z pierwszą, ale jak już zdobyłem drugą, która strzela zdecydowanie szybciej, gra od razu nabrała rozpędu. :) Dziś już chyba sobie daruję dalszą grę, ale z góry wiem że nie wydałem kasy w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja grę wygrałem w WWWeekendowym konkursie, ale wciąż czekam na przesyłkę. No nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mieszkam we Wrocku. No ale cóż, mogę poczekać, miejsce sobie na dysku w tym czasie zrobię itp. A czytając wasze posty naprawdę sobie narobiłem na grę smaka. A tak nawiasem - jaki jest największy kaliber, jaki spotkaliście w grze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prościej było odwiedzić redakcję osobiście? ;P

Kaliber? Co przez to rozumiesz? W tej grze nie masz odpowiedników realnej broni za bardzo. Rakietnice są teoretycznie najpotężniejszą bronią masową aczkolwiek polemizowałbym. Dla mnie shotguny zajmują to zaszczytne miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i prościej, ale kto ma na to czas :tongue: . Zresztą jakoś tak głupio było mi to zakomunikować. Nieśmiały z natury jestem. A kaliber = średnica wylotu lufy, a więc średnica naboju. Nie jest to w grze określone w żaden sposób??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...