Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Borderlands (seria)

Polecane posty

O wyższości PC nad konsolami w grach FPS chyba nie trzeba nikomu przypominać, mamy kolejny tego dowód.

Premiera coraz bliżej, moje napięcie również daje powoli o sobie znać. Po 'Risenie' będzie to kolejny 'wielki' tytuł okresu jesienno-zimowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupię kiedy (jeśli) będzie tańsza. Nie mam dość własnej kasy więc jestem uzależniony od taty. :dry: Moje szanse zwiększa to, że mój tata też jest zainteresowany tym tytułem. :oczko2: XD (Mam nadzieję, że chociaż mnie do komputera puści.)pzr for all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyższości PC nad konsolami w grach FPS chyba nie trzeba nikomu przypominać, mamy kolejny tego dowód.

Premiera coraz bliżej, moje napięcie również daje powoli o sobie znać. Po 'Risenie' będzie to kolejny 'wielki' tytuł okresu jesienno-zimowego.

Jeśli ta gra ma być na poziomie risena,(tzn poziom dna i kilometr mułu) to lepiej zeby wogole nie wychodzila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, jak ta gra połączy FPSa z RPG, bo jakoś to mi się dobrze nie widzi. Ale cóż, zobaczy się. Nie jestem nastawiony na hit w stylu Fallouta 3, choć myślę, że Broderlands dostarczy mi wielu godzin satysfakcjonującej gry.

Normalnie ... zdobywasz doświadczenie, za zabijanie przeciwników i za wykonywanie zadań, rozdzielasz za to skille - jak w każdym rasowym rpgu - dodatkowo masz ekwipunek.

Nazywanie Failouta 3 to farsa - dla mnie to profanacja serii i najlepiej, żeby ŻADNA gra nie przypominała tego badziewia. Na szczęście bordersi są zupełnie inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie zgodzę się - przemawia za tym kiepski scenariusz, komiczne wręcz wypowiedzi bohaterów, zero emocji, pukawki nie mające nic związanego z grą i serią - szczególnie prześmiewcze wyrzutnie broni atomowych albo śmieci przeróżnych. Na dokładkę skandaliczna długość głównego wątku - w porównaniu do dwóch pierwszych części wielki krok do tyłu.

Biorąc grę jako strzelanko-sielankę - ok może być, ale jako Fallout w żadnym razie.

Inna sprawa Bordersi - ale w tym przypadku mowa jest o zupełnie innej grze, bo tutaj widać wpływ skillów na grę, czego nie można powiedzieć o falloucie - w Bordersach jest wiele przeciwników, których ciężko zabić i fakt występuje brutalność odpadanie kończyn, ale brak tak przesadzonych trybów spowalniania jak w Falloucie - na początku to bawiło, ale ile można? W F3 skille miały wpływ marginalny na rozgrywkę i czy się kończyło grę z 1 10 czy 18 poziomem postaci - nie miało to znaczenia - jedynie szpony śmierci były jakimś wyzwaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Może przeniesiecie tą dyskusję do tematu Fallouta o_O

@Topic

Narazie Borderlands zbiera same dobre noty. Oficjalny xbox magazyn ( nie wiem jak sie nazywa, pierwszy raz o nim slyszalem ) ocenił grę na 8.5. Ludzie, którzy mają już gre, a nawet twórcy mówią, że to gra dla hardkorowców :D Nie mogę się doczekać co-opa z kumplami. Oby gra była jak najtrudniejsza (ale bez przesady ^^). Dlatego myśle, że sporo osób zjedzie grę ("Ta gra jest do d***!! Nawet tego bossa zabić nie moge!! Nie da siętego przejść!!), za poziom trudności. Jeśli ktoś gra dużo w FPSy nie powinno chyba być problemu. To czekanie mnie wykończy >_>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FPS na konsoli dostaje tak wysokie noty to musi być to naprawdę dobra gra! Nie ma to jak mysz pod ręką i precyzyjne celowanie (czego żaden pad nigdy mi nie wynagrodzi), dlatego o jakość PC-wersji nie mam obaw - będzie hit, a ClapTrap to już teraz legenda! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zaraz Cię wygonią do "gramy w sieci". Jednakowoż ja byłbym chętny do gry, nie mam preorderu, wolę pudełkowo-empikowe zakupy. Niepokoją mnie nieco te DLC ale jakoś sobie z nimi człowiek poradzi, mam nadzieję że Cenega wyda je skompletowane w pudełkowej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie (przynajmniej kinowe) to już podstawa w Polsce więc obstawiałbym raczej, że o PL-kę nie masz się co martwić. Premiera natomiast ustawiona została na 30 października. Niestety Polscy dystrybutorzy ostatnimi czasy strasznie wolno sprowadzają nowe tytuły do naszego kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem recenzję na GT, gra wydaje mi się takim "kreskówkowym" Falloutem. Najprawdopodobniej kupię.

Nie, nie, nie! Proszę, kiedy skończymy te durne porównania? Grałeś w ogóle w F3? :P

W Fallout 3 mieliśmy do czynienia z bardziej rozbudowanym systemem rozwijania postaci, mniej zręcznościową walką, bardziej rozbudowaną fabułą i przede wszystkim z bardziej rozbudowanym i fabularyzowanym światem, niż będziemy mieć w Borderlands.

Borderlands nazwałbym hack'n'slashem wśród FPSów, ale gdzie mu do RPG? Bo co, bo ma drzewko umiejętności i loot, to już RPG? No nie przesadzajmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZdeniO

kilka słów : przestań ... F3 ma fabułę na poziomie -100 od mułu, 2 rozwój postaci miał minimalny wpływ na rozgrywkę..

http://www.vg247.com/2009/10/19/first-bord...art-rolling-in/

jak pokazuję recenzje, gra się wśród serwisów się spodobała, ale czy nie podzieli losu Helgate London tego nie wiadomo. Wydaje mi się jednak, że Borderlands jest grą znacznie bardziej rozbudowaną, z lepszym lootem i dobrym humorem i to jest właśnie podstawa do stworzenia dobrej, nieszablonowej rozgrywki. Na pewno kupię :)

"W pierwszych recenzjach Borderlands, najnowsza, nastawiony na tryb kooperacji postapokaliptyczny shooter z elementami action-RPG, zebrał oceny dobre, ale nie entuzjastyczne. Ludzie się jednak tym nie przejęli i wzięli sklepy szturmem - i okazało się, że popyt przewyższył podaż. I zabrakło pudełek na półkach."

Hmmm czyżby Gearbox miało łatwiej ? Na forach wielu graczy porównuje tą grę do F3, który też był bardzo popularny w stanach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplayu z gry na necie poważnie zastanawiam się na kupnem. Poczekam jeszcze na reckę w CDA, ale nie sądze żeby ocena była niższa niż 8+. Tylko pozostaje jeszcze pytanie, czy kupować na PC, czy na Xboxa. Nad tym też się jeszcze zastanowie. Sama gra wygląda ciekawie - nieco śmieszna grafika, ale w końcu coś nowego, odbiegającego od norm tworzenia gier. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...