Skocz do zawartości
Papkin

Spotkanie integracyjne

Polecane posty

No niestety, ekipa rozleciała się dosyć szybko - część miała jeszcze egzaminy wczoraj, część miała inne rzeczy jeszcze do ogarnięcia. Coś tam nieśmiało było o przyszłej Sobocie, ale nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem spróbuję sobie załatwić jakieś spanie we Wrocku to dłużej zostanę - a i tak było przyjemnie :D

PS: Byłem jedyną Alfą. Co z wami, Alfy? :P

Edytowano przez Quadfour
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie! Ja zwijałem się o 20:00, a do domu dotarłem ok. 0:30 - ot, takie dalsze okolice Wrocławia ;) (poza tym pociąg miał spóźnienie, co spowodowało że z Katowic do Świętochłowic musiałem jechać tramwajem - normalnie powinienem dotrzeć godzinę wcześniej).

No i... był grog! I to nie byle jaki, ale grog LeChucka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo chętnie bym się pojawił ;) Chociaż z Poznania do Wrocławia trochę jest tych kilometrów :P Do tej pory niestety terminy integracji były ustalane na krótko przed samą datą spotkania. W moim przypadku moja praca zawodowa troszkę mnie "ogranicza". Zatem, żebym mógł się pojawić jakaś pewna data powinna zostać zaplanowana co najmniej z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że 10. lipca (niedziela) będę we Wrocławiu proponuję urządzić spotkanie ku pamięci Akademii ;) (jestem ciekaw, czy ktokolwiek zobaczy tą propozycję...) Jako, że nie znam Wrocławia docenię wszelki odzew i propozycje co do lokacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...