Skocz do zawartości
Papkin

Spotkanie integracyjne

Polecane posty

Moi mili,

Kilkakrotnie sugerowaliście nam zorganizowanie integracyjnego wyjścia na herbatę, a że wsłuchujemy się w Wasze głosy, niniejszym potwierdzam: owszem, odbędzie się ono. I to już wkrótce.

Szykujcie sobie czas na 23.01 (sobota) i raźno zdążajcie do wrocławskiej Cybermachiny (Szczytnicka 52, blisko przystanku Reja). Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00.

Jest jednak małe "ale" - jako że musimy jak najwcześniej zarezerwować stoliki (a niespecjalnie wiemy, ilu stolików nam potrzeba), prosiłbym, abyście w komentarzach zadeklarowali, kto ma ochotę się zjawić. Ze swojej strony mogę obiecać liczne stawiennictwo redakcyjnej braci.

Do szybkiego zobaczenia!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Alp ciężko mi będzie dojechać, ale może jest szansa, aby te spotkania stały się, dajmy na to, comiesięcznym lub codwumiesięcznym zwyczajem? Wszak cóż to za Akademia bez konsultacji profesorskich.

I duże brawa za objęcie spotkania auspicjami i przejęcie inicjatywy - my sami pewnie jeszcze z kwartał debatowalibyśmy nad dogodnym terminem thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że jest to temat służący do deklaracji TAK dla osób, które się zjawią - nie do narzekania na parszywy los od osób, które się nie stawią.

Jeśli Cię nie będzie, nikt nie potrzebuje słuchać Twojego marudzenia czy usprawiedliwienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafik napięty tak mocno, że nawet nie mam czasu wrzucić gdziekolwiek posta z czepialstwem do przecinków (czego nie omieszkała mi wypomnieć Ranafe :P), ale z racji tego, że do Wrocka mam jakieś czterdzieści pięć sekund (czyli ubrać się i wyjść z bloku :D), to na 103,54% będę o 17:00 (a pewnie dziesięć minut wcześniej, jak to mam w zwyczaju) w Cybermachinie (gdziekolwiek to jest :D... tak wiem, na Szczytnickiej :P).

Do zobaczenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...