Jump to content

Galador

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Galador

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 09/21/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Przygodówki

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Galador

  Praca egzaminacyjna - co o tym twierdzą studenci

  Właśnie minął okrągły rok od rozpoczęcia Akademii CD-Action - projektu, który miał piękne założenia i fatalne wykonanie. Chociaż nigdy nie ogłoszono oficjalnie jej zgonu, Akademia przestała istnieć wiele miesięcy temu, wraz z zdezaktualizowaniem się nigdy nie ocenionych prac egzaminacyjnych. Pisząc dobitniej: wraz z olaniem sprawy przez redakcję. Niech spoczywa w pokoju.
 2. Galador

  Final Showdown, integracja

  Piątek to dla mnie nienajlepszy termin. Pracuję - i to do 19:00. Niech Moc będzie z Wami!
 3. Galador

  Spotkanie integracyjne

  Dzięki za spotkanie! Ja zwijałem się o 20:00, a do domu dotarłem ok. 0:30 - ot, takie dalsze okolice Wrocławia (poza tym pociąg miał spóźnienie, co spowodowało że z Katowic do Świętochłowic musiałem jechać tramwajem - normalnie powinienem dotrzeć godzinę wcześniej). No i... był grog! I to nie byle jaki, ale grog LeChucka
 4. Galador

  Spotkanie integracyjne

  Szkoda, że 9kier najprawdopodobniej nie będzie... chociaż, jak to kobieta, zostawiła nam krztynę nadziei, że może jednak się zjawi. Nie było mnie na spotkaniu nr 1, ale tym razem przyjadę napić się grogu z tak zacną kompanią
 5. Galador

  KONKURS #2 - ogólne wnioski i dyskusja

  Tekst wysłałem jakieś 10 min temu. Uff...
 6. Offtop: Co do Rudego Goblina - niestety z tego co wiem jest zamknięty... Szkoda, bo było to naprawdę klimatyczne miejsce.
 7. Galador

  Zadanie #2

  Skoro to zadanie trwajace cały semestr, to chyba będzie można też polemizować z jutrzejszym numerem. W 250-tym wg mnie nie ma żadnych kontrowersyjnych artykułów (w każdym razie w publicystyce). Prędzej bym polemizował z publicystyką z numeru 249, ale w zadaniu jasno było napisane, że ma być z nr 13/2015, więc cała nadzieja w tym, że zadanie obejmie też kolejne numery i ktoś napisze artykuł typu "Autor jest martwy" (VETO!).
 8. Być może ktoś ze studentów Akademii jest lekarzem. Wtedy nie byłoby problemu edit: Pomysł ze spotkaniem fajny i kilka razy byłem świadkiem jak taki pomysł wypalił, a spotkania stały się cykliczne. Jako miejsce spotkania najbardziej pasowałyby mi Katowice.
 9. Galador

  CDA 04/2015 zawartość

  Wiem, że piszę teraz o sprawie, którą ponad 99% posiadaczy pisma ma w d..., ale jako że należę do tego mniej niż jednego procenta, chciałbym zwrócic uwagę na fakt obecności na krążku DVD wyróżnionych recenzji Deadlings. Szkoda, że NIGDZIE: ani tutaj, ani w czasopiśmie, ani na opakowaniu płytek w opisie zawartości nie znajdziemy informacji o obecności tychże. Już myślałem, że to "tajny przekaz" tego numeru... Moja wina. Przepraszam.
 10. Galador

  Zróbmy przygodówkę

  Ot, taki luźny pomysł. Chociaż tutaj raczej gracze byliby w większych opałach niż redakcja... INTRO Mieszkanie gracza. Bałagan, nieporządek (być może twórczy). Biurko z komputerem, gry na półkach... Godzina najprawdopodobniej ranna. Gracz siedzi na łóżku. Błogi uśmiech na twarzy. Zamyślony, wspomina niedawne wydarzenie. - Ach... co to były za urodziny! Co za wspaniała osiemnastka! Te dziewczyny, te gry, ten... Smuggler! Jak to mówią: zobaczyć Smugglera i umrzeć! Jestem spełnionym człowiekiem. [pauza] - Wprawdzie nie spłodziłem jeszcze syna... przydałaby się jakaś dziewczyna... Nie wybudowałem domu... mieszkanie wynajmuję... No i nie posadziłem żadnego drzewa... przynajmniej park jest niedaleko. - Dzzzzzzzyń! Gracz podchodzi do domofonu. - Tak? - Tomasz Piotrowski? - A kto mówi? - Poczta. - Proszę wchodzić. Gracz naciska przycisk. Otwiera drzwi. Do mieszkania wchodzi... Wania. - Nie wygląda pan na listonosza. - Niet. Wania bez dalszych ceregieli wali serią z kałacha. Kiedy już krew spłynie z ekranu, pojawia się napis, tytuł gry: WANIA: DZIKIE POLOWANIE edit: Bohaterem mógłby być gracz, który cudem uniknął rozczłonkowania przez Wanię, a następnie z pomocą redakcji, własnej inteligencji, a także Super Pojemnych Kieszeni Piątej Generacji (w które wyposażone są spodnie każdego bohatera gry przygodowej, co pozwala włożyć do nich np. Pałac Kultury i Nauki), unieszkodliwiłby Rosjanina, który wymknął się spod kontroli.
×