Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Gra roku 2015 - finał!

Gra 2015 roku  

1230 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z tytułów najbardziej zasługuje na miano Gry Roku?

    • Wiedźmin 3: Dziki Gon
      845
    • Metal Gear Solid V: Phantom Pain
      48
    • Life is Strange
      76
    • Fallout 4
      40
    • Undertale
      39
    • Pilars of Ethernity
      40
    • Dying Light
      28
    • Grand Theft Auto V PC
      66
    • Star Wars Battlefront
      19
    • Bloodborne
      18
    • Just Cause 3
      10


Polecane posty

Czas na ostatnią już ankietę w 2015 roku! Spośród wytypowanych przez Was gier wybierzcie tę jedną, jedyną. smile_prosty.gif

Kolejność w ankiecie jest nieprzypadkowa - uzależniliśmy ją od liczby głosów na dany tytuł. Głosowanie trwa do niedzieli do godziny 20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA jest juz chyba 3 raz pod rzad nominowane, co wg mnie nie powinno miec miejsca, ale co tam. Gralem tylko (czy moze jednak az?) w 4 tytuly z tej listy (Wiesiek, Pillarsy, Fallout 4, GTA V) i Fallout na pewno nie zaslugiwal tutaj na swoje miejsce, to dobra gra z wieloma plusami ale takze z zatrwazajaca iloscia minusow (no i mechanika RPG w tej grze lezy i wola o pomste do nieba..). GTA V to fantastyczna gra, ogromne poczucie realizmu, świetny scenariusz, 3 bohaterów, wielkie miasto tylko, ze to produkcja z... 2013 roku, wiec nie widze sensu, by przyznano jej tylu gry roku 2015 ;) Przy Pillarsach swietnie sie bawilem, ale mimo wszystko moj glos leci na Wiedzmina 3, nigdy nie gralem w nic lepszego i choc pare rzeczy kuleje w tej produkcji (system walki jakis taki malo porywajacy) ale cala reszta.. ah :)

Dziwi mnie troszke obecnosc Battlefronta, ktory wg recenzji jest tylko gra dobra, gdzie niektorym brakuje zawartosci, ale znalazla jednak swoje miejsce w czolowej jedenastce. Fajnym akcentem jest pewnie takze miejsce (i to wysokie!) Undertale, gra ktora wyglada co najwyzej srednio na screenach, ale mnostwo pozytywnych receznji z pewnoscia skloni mnie kiedys do jej kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Phantom Pain i nic więcej. A daleko w tyle Wiedżmin 3. Za Wiedźminem może jeszcze ewentualnie Battlefront, choć bardziej za klimat, bo to taki trochę BF dla tych, którzy Gwiezdne Wojny od gier. Fallouta 4 to bym dał na listę GRR, ale wiadomo - demokracja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj glos idzie na Ori and the Blind Forest, ale skoro sie nie zalapal, to oddaje glos na Dziki Gon. Tym razem moge powiedziec, ze produkcja CDP RED naprawde zasluzyla na ten tytul. Kawalek za nim jest Battlefront, ktory choc w porownaniu do serii BF duzo zawartosci nie ma, to i tak okazal sie byc nadzwyczaj miodna produkcja, przy ktorej czas szybko mija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa, że z wymienionych tytułów grałem tylko w W3, DL i GTAV; głos oddałem na tego pierwszego, bo w sumie gdyby nie zabugowany wyścig konny, na którym mam ostatni quicksave, to pewnie grałbym dalej. Muszę to ogarnąć, bo serce z kamienia leży i czeka... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie jest zbędne bo i tak wygra Wiedźmin.

Dla mnie grą roku jest Bloodborne i raczej nic tego już nie zmieni.

W Pełni się zgadzam z B3rt biggrin_prosty.gif Nie bez przyczyny mam przegrane 300h+ platynowe trofeum i zrobione na 100% dlc biggrin_prosty.gif

Ale taka prawda że exclusive na PS4 nigdy nie przebije PC tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Dying Light :) jak dla mnie jest ona lepsza od Wiedźmina gdyż Wiedźmina widzieliśmy już 3 raz. DL to nowa rzecz parkur plus zombiaki to genialne połączenie :) grafika na poziomie światowym :) Wiedźmin nie przykuł mnie do monitora tak jak DL. DL przeszedłem już 5 razy W3 jakoś pograłem 2-3 godziny i nie mogę dalej :/ Dying Light grą roku jak dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę niczego odkrywczego, jeśli stwierdzę, że całe to głosowanie to czysta formalność. Wiedźmin pozamiatał i kropka.

Rozumiem również ludzi, którzy piszą, że im się podobał mniej lub wcale - każdy ma swój własny gust. Ale bardzo denerwują mnie komentarze w stylu: "Wiedźmin to gniot, F4/Batman/Bloodborne/MGSV jest milion razy lepszy". Otóż nie. Wiedźmin to najlepsza gra w tym roku, nie ponieważ ja tak mówię - ponieważ WIĘKSZOŚĆ tak mówi i Wiesiek zgarnął wszystkie możliwe nagrody. Ale nawet twarde argumenty dla niektórych nic nie znaczą ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 to cudowna gra, ale swój głos oddałem na Life is Strange. Po prawdzie jeszcze jej nie ukończyłem, ale skoro w ciągu 10 godzin gry zdążyła mnie pozamiatać emocjonalnie 3 razy to po prostu muszę oddać na nią swój głos. Godna każdej złotówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 to inna liga, a to glosowanie wygląda jakby wrzucić Bayern Monachium do polskiej ekstraklasy...I już nawet nie chodzi o to, że to polska produkcja (z czego oczywiście jesteśmy dumni) - na dzień dzisiejszy po prostu deklasuje całą resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę bez sensu ankieta. Wszyscy wiedzą, że Wiedźmin pozamiatał w tym roku jako gra. Jest świetny pod każdym aspektem. Dla mnie Wild Hunt to najlepsza gra roku, Pillarsy najlepszy RPG roku, Just Cause 3 najlepsza gra akcji roku (Gta jako sam port na PC nie ma prawa bytu w zestawieniu, co nie zmienia faktu, że jest świetny), Ból fantomowy to najlepsza skradanka roku. Strzelankę/FPS najtrudniej wybrać, ale wydaję mi się, że to jednak Black Ops 3 (jest niezły i praktycznie nie ma konkurencji). Co do Battlefronta to może być to najlepsze doznanie estetyczne roku i najlepszestarwarsyktóreniepowinnybyćstrzelanką roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 jest dobry, ale to było już wiadomo od dawna.

Nawet jeśli Wiesiek wygra, to moim zdaniem specjalną nagrodę powinny dostać Undertale i Rocket League. Obie gry zapisały się już złotymi zgłoskami w historii gier, a o ich istnieniu przed premierą wiedziało niewielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...