Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edgarzyc

Temat do luźnej dyskusji ( nie luźnej jazdy )

Polecane posty

"Robić semestr", jak poważnie to brzmi... co najmniej jakby akademia była studiami, a nie zabawą. Myślę, że o wiele ważniejsze od odklepania wszystkiego po kolei, jest tu pokazanie po prostu czegoś ciekawego ze swej strony i dołączenie do zabawy po czasie raczej szansy na sukces nie zmniejszy. To tak jak wczoraj Eder - wbił na boisko po czasie, ale i tak został bohaterem.

O ile coś z tej inicjatywy będzie... a będzie jak zawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od deadline-u na złożenie prac mineło dokładnie 108 dni... tu już raczej nic sie nie ruszy. ALE jest ALE. Akademia jednak coś dała, przynajmniej mi. Dzieki niej i dopieszczonej pracy zaliczeniowej, zostałem współpracownikiem magazynu Mobility (traktujacym bardzo szeroko o rynku telekomunikacyjnym, m.in gry mobilne). Wyslałem im tam prace zaliczeniowa o Sillent Hills jako próbke mozliwości, dali mi szanse i dałem rade ;) Dlatego wszystkim uczestnikom i samej akademii bardzo dziękuje :) Spoczywaj w pokoju!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli wątpię w powrót Akademii, ale nie ma że coś się nie zmieniło. Na pewno sprawniej idzie mi klepanie tekstów pod swoje wideorecenzje (wiem że trochę lamerskie tak "czytać z kartki", no ale liczy się efekt :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MasterKondi napisał:

Toć już dawno wiadomo, że redakcja olała akademię. I nawet słówkiem nie wspomniała o tym, że to koniec, czy coś w tym stylu. Smutne i żałosne. 

Skąd wiadomo? Nie licząc tego, że nastąpiła niewytłumaczalna niczym cisza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...