Jump to content

Wachmistrz

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Wachmistrz

 • Rank
  Ork
 • Birthday 03/30/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

1,068 profile views
 1. To nic złego, że matka się Tobą interesuje, twoim życiem, sprawami. Chociaż jesteś osobą pełnoletnią, to wciąż z nią mieszkasz i... Kiedyś (zapewne) się wyprowadzisz, będziesz miał żonę i to ona będzie Cię "sprawdzać". Ciesz się tym, że rodzicielka troszczy się o Ciebie, a że czasami różnie bywa w relacjach rodzic-syn, to... Cóż, samo życie PS. Popracuj nad interpunkcją.
 2. Coś w tym jest. Powiem tak: kilka (naście?) lat temu pojechałem z rodziną w odwiedziny do krewnych. Stoimy sobie koło domu, a tu bach!-z pobliskich krzaków tryska potężny strumień wody, trafiając oszołomioną babcię w plecy. Po chwili słychać śmiech i zza chaszczy wychodzi uśmiechnięty i dumny jak paw wujek. Gdybym miał porównać lany poniedziałek wtedy do obecnych obchodów, to powiedziałbym: "Trochę lipa", choć sam z kolegami podtrzymuję tradycję.
 3. Aleś ty sceptyczny... Ważne jest to, czego się nauczymy.
 4. Mam taką propozycję: "Opowiadania ze świata gier". Będzie to temat w którym użytkownicy tworzyliby własną twórczość w postaci różnych historii z ich ulubionych produkcji. Przykład? Weźmy serię Neverwinter Nights, jeśli ktoś jest jej fanem i zna bohaterów, to może napisać własne opowiadanie, a przy okazji ćwiczyć swój warsztat pisarski. Co sądzicie?
 5. Można też pisać ręcznie (bez przenoszenia z Worda). Może jestem trochę dziwny (jak na obecne czasy), ale dla mnie nie ma to jak kartka i długopis . Oczywiście przy dłuższych tekstach to się nie sprawdza.
 6. Hmm... 400 km (lekko licząc) to dla mnie za dużo. Będę duchem, ale ciało się nie pojawi
 7. Mnie stać na razie na kartę graficzną (1GB), ale postaram się o więcej. Jeśli ktoś chciałby się do tego przyłączyć, niech napisze. A i jeszcze jedno. Tak jak pisał Ranafe: możemy stworzyć grupę, która dzieli się swoją wiedzą (obsługa komputera, pisanie w Wordzie, składanie kompów, naprawy) z dziedziny informatyki. Proponuję zrobić to tak: stwórzmy swoją własną stronę internetową (kto zna HTML i CSS, może pomóc) i tam umieszczajmy filmiki, poradniki i tym podobne rzeczy. Co o tym myślicie?
 8. Hmm... Myślałem o czymś (nie wiem czy to okaże się dobre) takim: Stwórzmy grupę, która składa komputery dla najuboższych dzieci (np. z domu dziecka). Myślę, że dzieci mają różne zainteresowania, w tym gry komputerowe, więc dlaczego nie dać im tej radochy i nie pozwolić rozwijać swoich pasji? Pomysł może trochę dziwny (jak na moje oko), ale każda osoba może kupować oddzielne części do komputera, w ten sposób wszyscy będziemy czuć się szczęśliwi, że możemy pomóc. Co myślicie?
 9. Spróbuj najpierw utworzyć folder docelowy (tam gdzie ma być zainstalowana gra), np. F:\Gry\Freelancer. Potem jak będziesz instalował grę, wybierz folder docelowy dla gry, który utworzyłeś, czyli F:\Gry\Freelancer i spróbuj zainstalować. I jeszcze jedno pytanie: z jakiej płyty instalujesz grę, czy jest to pełna wersja zamieszczona w CDA?
 10. Obecnie czytam "Pomnik Cesarzowej Achai" A. Ziemiańskiego-tom 1, jest to kontynuacja bestsellerowej trylogii, pt. "Achaja". Akcja książki dzieje się 1000 lat po śmierci Achai, Siriusa i Zaana, bohaterów poprzedniej powieści. Z tego, co zdążyłem przeczytać, książka opowiada historie grupy bohaterów, a dokładniej przeżycia inteligentnej rekrutki, Shen i nie mniej bystrej czarownicy, Kai. W książce możemy zaobserwować zmiany jakie nastąpiły w przeciągu kilku(nastu) lat, armia dostała karabiny, zmienił się tez sposób walki. Więcej nie będę pisał, żeby nie psuć wam radości z czytania, zdradzę tylko, ze Wielki Kłamca powraca (aby znowu kłamać ).
×
×
 • Create New...