Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scorpix

Zwiedzanie redakcji

Polecane posty

Moim największym (prawie :P) marzeniem jest zwiedzenie redakcji. No ale cóż, mieszkam 100km od Warszawy na wschód, mam 15 lat więc chyba nic z tego nie wyjdzie :(. A szkoda, bo widziałem na filmikach, że fajnie tam macie i miło by było poznać część redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się przyłącze do pomysłu CormaCa, żeby wymyślić jakiś specjalny znaczek, którym będziemy oznaczać żart w czasopiśmie bo zdecydowanie za dużą wiarę pokładamy w inteligencję naszych czytelników. <_<

Mój ćwiczeniowiec (dziennikarz z wieloletnim stażem) powiedział kiedyś, że z doświadczenia wie, że nigdy, przenigdy nie można wierzyć w inteligencję czytelnika. Można się na tym bardzo brutalnie przejechać :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli wyjdę na upierdliwego, ale postanowiłem sprecyzować "teoretyczny" termin wizyty w redakcji CDA ;)

Czy drugi tydzień ferii zimowych (26-30 stycznia) będzie odpowiednim czasem na taką wizytę?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

EDIT: Byłaby to wizyta 2-3 osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w redakcji CDA była całkiem ciekawym przeżyciem :D

Szkoda tylko, że byłem trochę stremowany (speszony?), ale kto wie, czy jeszcze kiedyś nie wpadnę z kolegami do redakcji (oczywiście po uprzednim zapowiedzeniu się) z zestawem pytań i "dużą, ciepłą" :D

A propos - czy smakowała? :D

Nie mniej - przyłączam się do zasłużonych podziękowań dla Ghosta.

<kto wie, czy nie "do zobaczenia">

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pizza? ... to nie jest obowiązkowy punkt zwiedzania. ;)

Hehe ale za to wtedy pewnie wszyscy witają odwiedzającego z "otwartymi rękami"... bo może to im poda pudło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie, ale co tam ;) Mianowicie czy ktoś nie próbował ukraść czegoś z redakcji?

Właśnie, jak tam z lepkością rąk zwiedzających?

Poza tym, czy zdarzyło Wam się wyprosić kogoś ze względu na zachowanie, czy w takich przypadkach po prostu szybko kończycie wycieczkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lepkości rąk nie będę się wypowiadał, a o złych nawykach już napisałem kiedyś.

Pchanie się w głąb redakcji bez spytania się o zgodę czy robienie zdjęć też bez pytania.

Gdy to się zdarzyło wycieczki ulegały znacznemu i zdecydowanemu skróceniu.

Przy następnych tego typu numerach po prostu wywalę z redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki pomysł - co byście powiedzieli na umieszczenie na stronie "wskaźnika pory odwiedzin" ? Mogłoby to być okienko ze zmienianą przez Was informacją, np. "zbliża się deadline" lub inną - zapobiegłoby to niepotrzebnym telefonom do redakcji (ludzie nie dzwoniliby aby się umawiać gdy Wy nie możecie oprowadzać) i zredukowałoby to ilość sytuacji w których musicie odmówić wycieczki ze względu na nawał roboty lub coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie do zrobienia. Z kilku względów.

Po pierwsze czasem sytuacja zmienia się z chwili na chwilę i mamy czas a za chwilę już nie. Po drugie bywa, że w redakcji jest deadline, chłopaki są mocno zajęci, a ja z tego względu, że w danym numerze nie mam żadnego tekstu, mam trochę czasu i mogę oprowadzić niewielką i spokojną wycieczkę. Czyli generalnie ciężko byłoby zrobić taki wskaźnik, bo jeśli miałby pokazywać aktualny stan to powinien być gdzieś co minutę aktualizowany. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 marca mam wycieczkę do Wrocławia i się zastanawiam czy mógłbym Was wtedy odwiedzić? Możliwe że przyjdę z kolegami ale nie jestem pewien ilu ich będzie (3-4 góra tak mi się zdaje). A i o której można wpaść bo nie do końca jestem pewien o której będę na miejscu (coś koło południa będę we Wrocku a ile mi zajmie dojazd do rynku Bóg jeden wie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...