Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scorpix

Zwiedzanie redakcji

Polecane posty

Ja się muszę przyznać, że najbardziej zapadł mi w pamięć Damian Bednarek i jego odpowiedź na prośbę o autograf:

"Ale ja mało znany jestem."

Może i tak, ale jak sobie pomyślę, ile te karteczki będą kiedyś warte ^^

P.S - Nie wiem kto to rzucił, ale świetna była odpowiedź, gdy MacAbra zapytał, czy autograf ma być z dedykacją:

"Bez, łatwiej sprzedać." xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo, Gofer Gofer, Gofer.

Widze, ze niezly harmider zrobiles w redakcji. A slyszales moze donosne "uuuffff...." i strzelajace korki szampana, gdy juz wychodziles? :]

Nie zebym ja slyszal... tak tylko pytam, bo wiesz...no.

<cyna> A autograf Mimbli masz? </cyna>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, redakcja była prawie pusta podczas mojego nalotu ;/ No ale to było dzień przed wydaniem nowego numeru, wszyscy mieli odpoczynek.

A poza tym, to ja tam byłem najcichszą osobą :P Nie tylko w redakcji, ale na zjeździe w ogóle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa (mniejwięcej) takie "przeprowadzenie" fanów po redakcji? Czy trzeba na "zwiedzanie" przyjść z opiekunem i czy trzeba takowe umówić wcześniej?

nie chce nic mowic, ale wszystko masz napisane we wczesniejszych postach. jakby ci sie chcialo zajrzec, to juz dawno bys wiedzial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa (mniejwięcej) takie "przeprowadzenie" fanów po redakcji? Czy trzeba na "zwiedzanie" przyjść z opiekunem i czy trzeba takowe umówić wcześniej?

Różnie. Od kilku minut do pół godziny. Opiekun nie jest potrzebny. Warto umówić się wcześniej, bo czasem zdarza się tak, że mamy dużo pracy i nie mamy czasu przyjmować wycieczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gofer! A czemu nic nie wspomniałeś, że to ja z Tobą łaziłem po redakcji i obaj prosiliśmy o autografy? :D W sumie gdyby nie Ty, to chyba nie odważyłbym się samodzielnie podejść i poprosić o podpisy, takie jakieś ciemne myśli mi wchodziły do głowy wtedy :3 (tak bałem się, że redakcja gryzie :D, ale jak miałem być mega otwarty skoro jako stały 9 letni czytelnik pierwszy raz odwiedza redakcje swojego ulubionego pisma...po prostu szok ;o).

Najmilej wspominam jak poznałem z wyglądu Ghosta i postanowiłem po prosić o autograf:

-Pan Ghost?

-Żaden "pan"!

Cóż...mnie mama od początku uczyła, że do starszych osób mówi się "proszę pana" i jakoś nie mogłem powiedzieć sam nick.

W każdym razie, wizytę bardzo miło wspominam, żałuje tylko, że jedynie 3 pamiątkowe fotki strzeliłem w redakcji (gdyby nie trzymało mnie uczucie, że redakcja to jak jakaś baza Nasa, w której nie można cykać fotek to porobiłbym więcej ;p, ta moja nieśmiałość).

Mam nadzieje, że to nie była moja ostatnia wizyta w siedzibie CDA, bo jak Gofer wspomniał, nie zdołałem zebrać z nim podpisów od wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo. Można.

Co prawda takie wycieczki też zdarza się nam oprowadzać, ale większa grupa niestety robi większe zamieszanie a co za tym idzie bardziej dezorganizuje pracę. W przypadku grup większych niż 3 osoby mocno proszę o wcześniejsze, telefoniczne umówienie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda, że redakcja CDA jest aż we Wrocławiu :P. Zacząłem w tym roku studia dziennikarskie na UW i w ramach poznawania przyszłego zawodu zaglądam z własnej inicjatywy do różnych redakcji, żeby podpatrzyć zawodowców przy pracy i podejrzeć wszystko od kuchni, ale do Wrocławia bym musiał większą wycieczkę zorganizować :(. Trudno, może kiedyś będzie okazja :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że duża grupa to przesada, ale było by zaskoczenie ja i paru moich qumpli z czarnymi T-Shirtami Rutkowski Patrol czy Podkoszulki z Fanatycy konkursu Mokrego podkoszulka :P, Sam może wpadę w Wakacje bo sam nie mogę pojechać bo się zagubię :), ale z rodzinką poza bratem czemu nie, Ojciec i Matka by sobie zwiedzali ryneczek a ja w środku redakcji mego kochanego pisemka o grach :D.

Smuga może poznam po związanym coś z Garfildem, wiem że ktoś też go lubi lub lubią przez co mam utrudnienie (a jak nikt nie ma nic to będe strzelać :P), o zaglądanie przez ramię nie ma mowy :D.

A tak przy okazji Macie Alarm Antyfanowy ?

Fragment z pewnego filmu nie pamiętam tytułu, i tak by wyglądało jakby takiego alarmu nie było :D

Koleś w Recepcji W czym pomuc ?

Zdenerwowany facet Chcę złożyć Reklamację

-Jaką ?

-Że wasz produkt jest zepsuty! ( i pokazuje toster z jakąś nalepką z boku)

-Ale to nie nasz produkt ?

-Ależ wasz widzi pan to (pokazuje nalepkę na toserze co na niej napisane jest markerem nazwa firmy)

-Ale proszę pana, nasza firma nie robi tosterów

-A co mnie to obchodzi chce zwrot pięniedzy!

-Mówię jeszcze raz my nie robimy takich rzeczy

-(wyciąga kil Baseballowy i wali co popadanie) Wasz toster przypala kanapki!!!!

-proszę się uspokoić bo wezwę ochronę

i to tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny dopiero teraz zauważyłem że jestem autorem tego tematu :)

Swoją drogą tak po dłuższym czasie dość miło wspominam swoją wizytę w redakcji. Na początku się trochę bałem nawet (apogeum jak zobaczyłem gdy Ghost szedł w moją stronę :) ), ale potem okazało się że nie ma się co bać, a z Ghostem miło mi się rozmawiało podczas zwiedzania.

PS Z dużymi wycieczkami to chyba jest jak z wizytą rodziny. Dużo ludu i dużo zamieszania

PS2 Jestem ciekaw co by się stało gdyby któryś z czytelników postanowił zrobić niespodziankę i przyjść do redakcji w przebraniu spider-mana, Dartha Vadera czy Batmana?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.... We wtorek mamy wyjazd do Wrocławia. Zapewne będziemy mieli "czas wolny", więc czy będę mógł wpaść do redakcjii na chwilkę z kolegą?? Tylko nie wiem czy nas przyjmiecie bo mamy po 14 lat :P..

Jasne. Tylko pamiętaj, że pracujemy do 16 i później można nas nie zastać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień deadline'u więc co się dziwisz. :) Wczoraj chłopaki skończyli pracę po 22:00 a dziś pewnie podobnie (i to pracując od 8:00 rano), więc raczej trudno od nich wymagać aby byli weseli jak skowronki.

Ale żeby też od razu źli? Powiedziałbym raczej że zapracowani i zmęczeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byliśmy :D. Ale co jest za tajemniczymi drzwiami nie widzialem :blink: . Bardzo fajnie było :D.... ale coś jakoś w złym humorze wszyscy... :P

Na pewno Archiwum :D, u mnie w szkole ktoś Markerem na drzwiach Archiwum dopisał Z z przodu i na końcu X :D Pewnie maniak tego Serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak.... We wtorek mamy wyjazd do Wrocławia. Zapewne będziemy mieli "czas wolny", więc czy będę mógł wpaść do redakcjii na chwilkę z kolegą?? Tylko nie wiem czy nas przyjmiecie bo mamy po 14 lat :P..

A ja nawet nie mogę wyprosić nauczycieli o wycieczkę do Wro :( a przecież to bardzo stare i ładne miasto, z wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami (patrz: Redakcja :P).

Wysłałabym tam do Was moją koleżankę, która mieszka we Wrocku, ale ona sama raczej by nie poszła ^^

No i byliśmy :D. Ale co jest za tajemniczymi drzwiami nie widzialem :blink: . Bardzo fajnie było :D.... ale coś jakoś w złym humorze wszyscy... :P

Na pewno Archiwum :D, u mnie w szkole ktoś Markerem na drzwiach Archiwum dopisał Z z przodu i na końcu X :D Pewnie maniak tego Serialu.

Ja bym powiedziała, że tam składzik na miotły jest XD albo to chwyt marketingowy jest. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...