Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Widzieliście jakie żale Stonoga na facebooku wylał? Zorientował się że już nic nie zdziała więc postanowił na koniec obrazić sobie wszystkich. Śmiesznie się tego słucha, przynajmniej się nie zawiodłem, bo liczyłem że coś takiego będzie, chociaż może nie że w formie filmiku. Linku nie wrzucam bo przy takiej ilości przekleństw to pewnie byłby instant ban, ale kto będzie chciał to znajdzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydluzenie wyborow do dwoch dni wiele by nie zmienilo. Na zlozenie PIT-ow ludzie maja sporo czasu, a i tak wiekszosc ludzi zostawia to na ostatnia chwile. Gdyby nie grozba grzywny, to pewnie i ostateczny termin wielu by ominelo. To co naprawde zrewolucjonizowaloby system glosowania i zwiekszylo frekwencje, to mozliwosc oddania glosu przez internet bez koniecznosci wychodzenia z domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne postulaty. Podobaja mi sie zwlaszcza punkty o wypowiedzeniu Ttaktatu Lizbonskiego i zaciesniania wiezi z Bialorusia. Chociaz punkt o likwidowaniu dofinansowania z publicznych srodkow srodowisk i inicjatyw uderzajacych w polskie dziedzictwo historyczne, kulturowe i religijne tez jest bardzo interesujacy. Zastanawia mnie tylko kto bedzie weryfikowac i w oparciu o jakie wytyczne, czy ktos uderza w polskie dziedzictwo. Czy banda dzikusow demolujaca warszawskie ulice i srodki transportu podczas obchodow Dnia Niepodleglosci ponownie zostanie uznana za patriotyczna mlodziez wyrazajaca swoja milosc do ojczyzny, czy tez bedzie mozna mowic o ataku na polskie dziedzictwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liroy nie jest ani pierwszym muzykiem w sejmie, ani pierwszą kontrowersyjną postacią w nim. Spośród 460 posłów i 100 senatorów przeciętny Kowalski kojarzy ze 30 osób - pozostali są dla niego niewidzialni. Jakoś nie sądzę aby Liroy miał się przebić - chyba że będzie akurat komuś jego ekspozycja na rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - Paweł Tanajno, 0,2% poparcia, h**owo rzadka broda, jak ci się nie podoba jego pisowanie to możesz postawić mu pałę, to my, k**wa przyszłość tej Polski, zajął drugie miejsce z listy Kukiz'15 w Gdyni, a do Sejmu nie dostał się tylko dlatego, że lista ta zdobyła w tym okręgu tylko jeden mandat. Za to jeśli Małgorzata Zwiercan zrezygnuje z bycia posłem, to Jan Paweł trafi do Sejmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - Paweł Tanajno, 0,2% poparcia, h**owo rzadka broda, jak ci się nie podoba jego pisowanie to możesz postawić mu pałę, to my, k**wa przyszłość tej Polski, zajął drugie miejsce z listy Kukiz'15 w Gdyni, a do Sejmu nie dostał się tylko dlatego, że lista ta zdobyła w tym okręgu tylko jeden mandat. Za to jeśli Małgorzata Zwiercan zrezygnuje z bycia posłem, to Jan Paweł trafi do Sejmu.

Ktoś przetłumaczy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - Paweł Tanajno, 0,2% poparcia, h**owo rzadka broda, jak ci się nie podoba jego pisowanie to możesz postawić mu pałę, to my, k**wa przyszłość tej Polski, zajął drugie miejsce z listy Kukiz'15 w Gdyni, a do Sejmu nie dostał się tylko dlatego, że lista ta zdobyła w tym okręgu tylko jeden mandat. Za to jeśli Małgorzata Zwiercan zrezygnuje z bycia posłem, to Jan Paweł trafi do Sejmu.

Ktoś przetłumaczy?

Paweł Jan Tanajno był drugi z listy Kukiz'15 w okręgu Gdynia pod względem liczby otrzymanych głosów. Nie otrzymał mandatu dlatego, że lista ta zdobyła tylko jeden. Jeśli posłanka z tej listy zrezygnuje kiedyś z mandatu, to Tanajno trafi do Sejmu.

Co do reszty to:

[brzydkie słowa]

comment_PwTANXPRy3yWB4EZmdgsofvPUkQSAb8m,w400.jpg

comment_6zcgxVhcNBFbDZ1flYlklW4kWl9mJz0Z,w400.jpg

comment_nv1lFeYZQtsAIyMMhFlzWNFZpQwfIs0u,w400.jpg

comment_78bGoHe7MQX4hUnwIZACiFvLXF3sWX6Y,w400.jpg

comment_ZanxydZSFZWXB5OVKf5w54Rx74nB2xDX,w400.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda partia ma coś na sumieniu. Wipplerowi wszystko wypominają, bo ktoś go nagrał. Ale tego, że np. Skarbnik krajowy PO pijany leżał, przed ambasadą USA i go Straż Miejska do złobka zawiozła, to już się zapomina. :) Smutne jest też to, że przeklina chyba cały kraj - widzę to po sobie, jak czasem nie chcę, ale rzucę mięsem w rozmowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...