Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deffik

Fred, w którym Oscary 2015

Polecane posty

Kilka osób w gaciach ogląda filmy, więc może macie swoje typy? Przy okazji skorzystajmy z okazji, że nie ma metalusa i bawmy się dobrze.

Nominacje: http://www.filmweb.pl/awards/Oscary/2015

Jak ktoś żywi awersję do filmweba to tu jakiś inny serwis

http://insidemovies.ew.com/2015/01/15/oscars-2015-nominations/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko jeden film z nominowanych do głównej nagrody - Grand Budapest Hotel - ale nie przeszkadza mi to w życzeniu mu sukcesu. Może dostanie coś innego, jeśli nie najważniejszą statuetkę? Np. za charakteryzację, kostiumy albo scenografię, bo to duże atuty tego filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Lego Movie nie walczy o oscara, a big hero 6 tak, jest wprost kryminalne.

Enylej, boyhood zgarnie wiekszosc statuetek w tym ta za najlepszy film. Lewiatan zgarnie nagrode zagraniczna, Zimmer za muzyke do Interstellar. Grand Budapest dostanie tzw nagrody pocieszenia za najlepsyz design i kostiumy

Efekty wizualne tez interstellar bo reszta filmow to syf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Efekty wizualne tez interstellar bo reszta filmow to syf

Ja natomiast zagłosowałbym na: X-Men: Przeszłość, która nadejdzie :icon_cool: . Co do "Strażników galaktyki" - za dużo efektów (i za dużo wszystkiego innego - ale to tak na marginesie).

PS. Wygra pewnie "Interstellar". Dlaczego? "Słowacki wielkim pisarzem był" ... i nie są ważni Adam Mickiewicz lub Henryk Sienkiewicz - bo tak ... Innymi słowy głosowanie (za efekty specjalne) na "Interstellar" będzie (niestety) modne, a na "X-Men" jako przykład "filmu komiksowego" - już nie (w tym przypadku modne jest "dowalanie" temu filmowi). :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Lego Movie nie walczy o oscara, a big hero 6 tak, jest wprost kryminalne.

Enylej, boyhood zgarnie wiekszosc statuetek w tym ta za najlepszy film. Lewiatan zgarnie nagrode zagraniczna, Zimmer za muzyke do Interstellar. Grand Budapest dostanie tzw nagrody pocieszenia za najlepsyz design i kostiumy

Efekty wizualne tez interstellar bo reszta filmow to syf

40% poprawności. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 0%.

Większość zgadłem. Nie ma większych niespodzianek. Bardzo cieszy mnie zwycięstwo Birdmana w najważniejszych kategoriach, bo to niesłychanie dobry film. Zwycięstwo Simmonsa również napawa mnie entuzjazmem. Triumf kulturowy Polski, a i tak poza mediami będzie cisza, bo to nie siatkówka. :P Najbardziej zszokował mnie chyba wybór Wielkiej Szóstki, gdyż jako laureata nagrody za najlepszą animację każdy typował Smoki.

A Smoki były nudne, nieśmieszne i ogólnie meh.

Chociaż sama animacja wow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...