Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

15 minut temu, 47 napisał:

telefon się przydaje... choćby po to, żeby odbierać telefony od potencjalnych pracodawców, gdy szuka się nowej roboty :P

Hmm... brak telefonu byłby doskonałą wymówką do nie odbierania telefonów z obecnej pracy.

Dzięki za podsunięcie mi tej myśli!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pewker napisał:

To co, nie przewidują sytuacji, gdy jedna osoba kupi starter i da go innej osobie?

a co to za problem wyciągnąć z kogoś informację, komu dało się starter? lufę do skroni przyłożą i będą śpiewali, jak się patrzy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nevya napisał:

Nie żebym była zachwycona pomysłem, ale nigdy nie rozumiem ludzi którzy tak bardzo nie chcą podawać danych osobowych i strzegą tego jak własnych jajek. Przecież i tak te dane krążą gdzie się filozofom nie śniło.

no a dlaczego mają być do tego zmuszani przy zakupie karty sim za 5 złotych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sermaciej napisał:

no a dlaczego mają być do tego zmuszani przy zakupie karty sim za 5 złotych?

No ale przecież mówię, że nie jestem zachwycona pomysłem. Po prostu nie pierwszy raz spotykam się z sytuacją w której ktoś ma ogromne opory przed podaniem danych osobowych (i nie mówimy tu o firmach krzak) i traktuje to niemal na równi z ucięciem penisa, więc wyrażam swoje zdziwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wat, zaraz to sprawdzę, bo aż nie wierzę

edit: pojawiło mi się okienko do wpisania loginu (bez hasła), no ale i tak nawet samego loginu nie mam zamiaru podawać. poza tym jest możliwość, że w następnym oknie trzeba wpisać... hasło XD

QnG0ddX.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Szanowni Państwo,

poniżej przekazujemy oficjalne stanowisko PayPal ws. współpracy podjętej z Trustly.

W dniu 26 kwietnia 2016 roku PayPal zmienił dostawcę usługi błyskawicznych doładowań, nawiązując partnerstwo z firmą Trustly Group AB. Zdajemy sobie sprawę z obaw konsumentów, dotyczących tej zmiany. Aktualnie przygotowujemy szczegółowe wyjaśnienie dotyczące nowego procesu i korzyści dla użytkowników korzystających z usługi błyskawicznych doładowań.

Będziemy przekazywać Państwu kolejne informacje na bieżąco.

 

Już się nie mogę doczekać wyjaśnienia, jaką korzyść uzyskam, podając swój login i hasło do konta bankowego (wciąż nie mogę uwierzyć, że to nie jest żart) jakiejś zewnętrznej firmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...