Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

Netflix has acquired domestic rights to stream The Little Prince in the U.S. The popular streaming service plans to release the film on its platform later this year, according to The Hollywood Reporter. The animated film was slated to hit U.S. theaters today, March 18, but was dropped last week by Paramount Pictures for unknown reasons.

W Polsce leciało w kinach w ostatnie wakacje. Nie polecam oglądać, chyba że ktoś chce zobaczyć tę rzeczywistą adaptację, jaką są kumulatywnie trwające mniej niż 20 minut animowane poklatkowo fragmenty Małego Księcia. Reszta to strasznie głupie uprostaczenie tej historii poprzez przerysowane sytuacje i mówienie głośno tego, co w książce było, powiedzmy, ukryte symbolami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w książce było, powiedzmy, ukryte symbolami.

Mały książę i ukrycie czegokolwiek symbolami? Ta książka jest tak oczywista i na siłę filozoficzna że aż się rzygać chce jak wpycha czytelnikowi te swoje mądrości do gardła nie zważając na odruch wymiotny.

@up za pisanie "kondony" powinien być instaban

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie... nie zastanawiałem się nad tą książką od początku gimnazjum. Rzeczywiście była przejażdżką po truistycznych i moralistycznych zagadnieniach dotyczących przyjaźni i tego-co-w-życiu-ważne, ale podobało mi się w jaki sposób to ujęto. W każdym razie wyobraź sobie >to, tylko jeszcze bardziej oczywiste, zamerykanizowane, w koszmarnym jak na dzisiejsze standardy CGI i masz filmową adaptację xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy to ma jakikolwiek start do PS x AE albo TVPainta? Na początku się podjarałem, ale wygląda jak prosty timeline z funkcjami do motion graphics, a przy okazji w porównaniu z Adobe mają zerowy support i skromną społeczność, więc #nikogo. Jak jesteś studenciakiem, cały Creative Cloud kosztuje 90 zł miesięcznie, a te wszystkie mobilne bajery, chmura łącząca programy i dostęp do stocków/behance'a robią różnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...