Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Różne newsy...

Polecane posty

też z ciekawości wyłączyłem

artykuł przerżnięty na pół

na środku reklama ze zdjęciem wnętrza ludzkiego jelita USUŃ KILO ZŁOGU W PIĘĆ DNI

normalne korzystanie z internetu bez programów blokująych reklamy jest niemożliwością

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali kostium Spider-Mana. Wygląda tak... śmiesznie. xD Tak niepasująco do MCU. Tak... odstaje. No w ogóle jestem nieprzekonany jak cholera. xD

Ogólnie to trailer zostawił po sobie wrażenie raczej słabe. Film obejrzę, ale bez zbytniego nakręcania się. Ot kolejna produkcja do odhaczenia na liście filmów z superbohaterami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "za wcześnie" w dzisiejszej kulturze. Michael Moore zrobił Fahrenheita 9/11, który ujrzał światło dzienne niecałe 3 lata po atakach z 11 września 2001. Oczywiście tutaj jest też różnica pomiędzy dokumentem, który powstaje w oparciu o jakieś fakty, a filmem który zdaje się zupełnie olewać fakty i układać konspiracje na podstawie domysłów oraz argumentów ad absurdum, typu TOP KEK PANCERNA BRZOZA XD.

Przewiduję Smoleńsk na szczycie polskiego box office w 2016, m.in. przez wycieczki szkolne, które będą na film chodzić, bo wszystkie lektury już zekranizowano.

Sam pewnie też pójdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei rozwala koncepcja całego filmu, normalnie jak Raport Pelikana. No i już abstrahując od samej tematyki, to ten trailer jest skrajnie krinczowy.

tfw lubro ma pewnie rację z tym box office 2016

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...